Last Minute - Chorvatsko

Chorvatsko je oblíbená destinace českých turistů. Ti Chorvatsko navštěvují zejména proto, že místní hotely nabízejí slušný komfort a služby za příznivou cenu. Výběru rekreace v některém z chorvatských letovisek jistě nebudete litovat. Chorvatsko je rovněž dobrou volbou pro dovolenou s dětmi.

Občané České republiky se nemusí při vstupu do země prokazovat platným vízem, pokud jejich pobyt nepřekročí 90 dní. Ke vstupu do Chorvatska je tedy podmínkou jen platný cestovní pas. Místní úřady požadují, aby platnost cestovního dokladu byla minimálně na dobu pobytu na území Chorvatska. Při ubytování v hotelu, v soukromí či kempu má na starosti přihlášení turistů ubytovatel.

Celní předpisy

Dovoz potravin a nápojů do Chorvatské republiky je omezen na “přiměřené množství vzhledem k délce cesty a počtu cestujících”. Celní předpisy země povolují bezcelní dovoz předmětů osobní potřeby. Prakticky se jedná maximálně  o 200 cigaret nebo 20 doutníků, 1 litr tvrdého alkoholu, 2 litry vína, 50 ml parfému, 250 ml toaletního vody, léky a zdravotnické výrobky v množství odpovídajícím osobní spotřebě a homeopatické výrobky (1 balení).

Cestovní pojištění

Před odjezdem je dobré pamatovat na cestovní pojištění. Základním typem je cestovní zdravotní pojištění. Dále většina českých bank a pojišťoven nabízí úrazové připojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, pojištění stornování zájezdu a další. V případě nemoci či ohrožení zdraví mají chorvatské nemocnice povinnost poskytnout občanům České republiky nutnou a neodkladnou zdravotní péče na účet příslušné české pojišťovny.                     

Telefonní informace a internet

V případě jakéhokoli problému se doporučují české úřady volat v Chorvatsku na tato nouzová čísla: 112 (nouzové číslo), 92 (policie), 93 (hasičská služba), 94 (záchranná služba), 987 (HAK Chorvatsky autoklub, pomoc na silnici). Jako pomoc turistům a cizincům v Chorvatské republice bylo státem založeno Chorvatské turistické sdružení (Hrvatska turistička zajednica). Instituce zajišťuje propagaci Chorvatska jako cílové země pro turistiku a poskytuje informační servis pro turisty při plánování cesty a během jejich pobytu v Chorvatsku. Každé město nebo turistická oblast má tedy své informační centrum v kancelářích Chorvatského turistického sdružení. Velvyslanectví České republiky má sídlo v Záhřebu.

Telefonní předvolba při volání do Chorvatska je 385. Telefonní hovor s účastníkem v České republice se uskutečňuje vytočením směrového čísla České republiky 00420 a následně telefonního čísla dané osoby v České republice.

Internet je k dispozici veskrze všude. I v menších městech nalezneme internetové kavárny a podobná zařízení. Internetové připojení bývá samozřejmostí ve většině hotelů. Cena se pohybuje mezi 36 a 80 korunami za hodinu.

V turistických oblastech, resp. při pobřeží, většinou hovoří místní anglicky, německy či italsky.

V Chorvatsku je platnou měnou Kuna (HRK), která má 100 lip. Podle současného kurzu je jedna kuna rovna necelým čtyřem korunám. Měny jiných států můžete směnit jak v bankách, směnárnách a cestovních kancelářích tak také na poštách a v hotelech, které většinou mají své vlastní směnárny. Ve většině restaurací a obchodů lze platit kreditními a platebními kartami. Úřady v letní sezóně otevírají již v 7:00 hod, zavírají v 15:00 hod. Prodejní doba obchodů se pohybuje v rozmezí 7:00 hod až 21:00 hod. V neděli mají otevřeno především velká obchodní centra, která najdeme v každém větším městě.

Pošta

Poštovní služby jsou k dispozici ve velkých i malých městech. Pošty jsou označeny žlutou tabulí s nápisem Hrvatska pošta. Přes všední dny mají provoz podobný našemu, jen pošty při pobřeží většinou fungují na směny, tj. od 7.00 do 12.00 hod a od 16.00 do 19.00 hod. V sobotu je na všech poštách jen dopolední provoz, v neděli jsou pošty zavřeny. Poštovní známky lze koupit na poštách a v novinových stáncích.

Průměrné ceny

Ceny základních potravin se pohybují zhruba na stejné úrovni jako v České republice. Například chléb vás přijde na 25,- Kč, jogurt okolo 12,- Kč, těstoviny na 30,- Kč, šunka okolo 20,- Kč, tvrdý sýr mezi 30,- až 40,- Kč, Coca cola do 50,- Kč, půllitr piva na 25,- Kč, a litr vína v rozmezí 70,- až 300,- Kč.

Ve většině restaurací je před vchodem vyvěšen jídelní lístek i s cenami, což poskytne zákazníkovi snadnou orientaci v cenách a nabízených jídlech. Pizzu koupíte od 100 do 230 korun, grilovaný steak přibližně okolo 250,- Kč. Restaurace otevírají a zavírají podle sezóny a návštěvnosti.

Chorvatské trhy

Tradiční chorvatské trhy nalezneme v každém turistickém letovisku, ve větších městech jsou turistům k dispozici dokonce dlouhé kolonády s množstvím obchůdků a stánků. Zde místní nabízejí povětšinou oděvy, bižuterii, občerstvení, textilní doplňky a další drobnosti. Trhy se otevírají v pozdních odpoledních hodinách a fungují až do noci.

V Chorvatsku platí, stejně jako v České republice, středoevropský čas. Na severu země panuje mírné kontinentální klima, ovšem na většině území se můžeme těšit středomořskému klimatu se suchými, horkými léty a mírnými, vlhkými zimami. Průměrná teplota vzduchu se v létě pohybuje zhruba mezi 26°C a 30°C. Průměrná teplota vody je cca 24°C.

Co se týče pohoří, může se Chorvatsko chlubit kupříkladu krasovým pásmem Kapela, horským masivem Biokovo nebo Dinárskými horami s nejvyšší horou Chorvatska Dinara (též Sinjal, 1831 m.n.m.). Napříč země se rozprostírá pohoří Velebit s národním parkem Paklenica.

Do Chorvatska můžete cestovat s cestovní kanceláří, které většinou nabízejí, spolu s ubytováním, dopravu letecky či autokarem. Chcete-li cestovat bez cestovní agentury, vyplatí se zarezervovat ubytování s dostatečných předstihem.

Doprava do země

Autobusy

Při cestě do země můžete využít pravidelných autobusových linek, které většinou vyjíždějí z Prahy, Brna či Ostravy a zastavují v několika chorvatských městech. Zpáteční lístek vás tak vyjde od 1750,- Kč do 2890,- Kč v závislosti na vzdálenosti, kterou hodláte urazit. Autobusy bývají klimatizované, s toaletou a možností sledovat video. K dispozici během cesty většinou bývají nápoje a drobné občerstvení.

Vlak

Cesta vlakem je poměrně jednoduchá, a to s využitím Jadranexpresu Českých drah. Přímý rychlík jede po trase Praha – Brno – Split. Linka stojí rovné dva tisíce korun. Tímto dopravním prostředkem můžete přepravovat také auto, motocykl nebo kolo.

Letadlo

Pokud plánujete cestovat letadlem, vězte, že zpáteční letenku lze koupit již okolo 2000-3000,- Kč. Konkrétní cena záleží na datu a letecké společnosti. Letiště najdete v Dubrovníku, Pule, Splitu, Záhřebu a Zadaru.

Auto

Chystáte-li se vycestovat do Chorvatska autem, je dobré mít na paměti několik věcí. Nutností je platný řidičský průkaz, osvědčení o technickém průkazu vozidla a zelená karta. Povolená rychlost v obci je 50 km/h, mimo obec 90 km/h. Na dálnici můžete jet maximální rychlostí 130 km/h. Na silnici pro motorová vozidla je povoleno jet až 110 kilometrovou rychlostí. Užití mobilního telefonu během jízdy je zákonem zakázáno. Od roku 2004 platí nový zákon, který omezuje hladinu alkoholu v krvi na 0,0 promile. Mít rozsvícená světla je povinné i během dne.

Dopravní informace

Infrastruktura silnic je v poslední době na velmi dobré úrovni. Chorvatské vnitrozemí propojují dálnice, při pobřeží jsou většinou cesty užší, s množstvím zatáček. Relativní novinkou je dálnice, která vede ze Záhřebu až do Splitu. Na dálnicích se vybírá mýtné. Jeho cena se liší dle úseku, kterým projedete. Například na trase Záhřeb – Split zaplatíte 560,- Kč. Mýtné se může platit v hotovosti (v kunách či eurech) nebo platit platebními kartami.

Na dálniční poplatky narazíte již při cestě do Chorvatska.  Rakousko nevyžaduje mýtné, na druhou stranu můžete používat dálnici jen s platnou dálniční známkou. Tu lze koupit na benzinových pumpách v České republice před hraniční přejezdem či na rakouské straně. Na výběr má cestující mezi 10-ti denní, dvouměsíční či roční známkou. Poplatek ve Slovinsku za dálnici od rakouských hranic do Mariboru činí 0,80 Euro.

Ceny pohonných hmot jsou v Chorvatsku vcelku přijatelné. Litr nafty nakoupíte zhruba za 30,- Kč, naturalu 95 cca za 34,- Kč a naturalu 98 za 32,- Kč.

Doprava v zemi

Z místní hromadné dopravy můžete v Chorvatsku využít zejména autobusy či lodní spojení. Železnice v zemi fungují, zvlášť ve vnitrozemí existuje množství železnic. Podél pobřeží ovšem nenaleznete přímou souvislou linku, proto se vyplatí využívat spíše jiné druhy dopravy. Při pobřeží se rozprostírá hustá síť místních autobusových linek, směrem dále do vnitrozemí je jich méně. Další možnosti je pronájem automobilu či motocyklu. Na půjčovny narazíte v každé městě či turistickém letovisku. Minimální doba pronájmu je 24 hodin, maximální časově neomezená. Každá firma má vlastní podmínky pronájmu, obecně se nezapůjčují automobily osobám vlastnícím řidičský průkaz méně než dva roky. Jednodenní pronájem vychází okolo 1.000,- Kč, ovšem závisí na konkrétní půjčovně a značce auta. V ceně není zahrnuto DPH a pojištění automobilu (cca 45,- Kč na den).

Lodní a trajektová doprava je v Chorvatsku velmi frekventovaná. Hlavní lodní společností je Jadrolinija provozující většinu pravidelných mezinárodních i domácích linek. Hlavními přístavy jsou Zadar a Split. Z těchto míst se dostanete jak do většiny větších měst při pobřeží, tak i k ostrovům.

Jednou z dalších možností cestování na krátké vzdálenosti je využití taxislužby. Základní sazba při použití taxi je 90 Kč, poté se platí asi 25 Kč za každý ujetý kilometr. 

Co se týče ubytování, nabízí Chorvatsko široký výběr lišící se povětšinou cenou a kvalitou. Obecně se však dá říct, že ceny jsou pro našince přijatelné. V sezóně jsou ceny ubytovacích institucí samozřejmě dražší než během zimních měsíců. Letní sezóna zde obvykle začíná v polovině května a je uzavřena koncem září.

Možnosti ubytování

Nejžádanějším typem se v současnosti stává privátní ubytování. Výhodné je v tom, že poskytuje klid a soukromí, je však nutná vlastní strava. Za privát v létě zaplatíte mezi 1.400,- Kč a 3.500,- Kč. Oblíbené jsou penziony či malé rodinné hotely nabízející kvalitní služby v příjemném prostředí. Slušný penzion je k sehnání již za 1.800,- Kč za noc (se snídaní), ovšem standard se pohybuje okolo 3.500,- Kč a více. Apartmány jsou v posledních letech zařízeny velmi kvalitně a většinou jsou umístěny blízko pláže. Většinou je zde nutnost vlastního stravování, ale není podmínkou. V apartmánu můžete pobývat od 350,- Kč výše za osobu. Apartmán se vyplatí hledat až na místě, nabídka je široká.

Hotely

Další možností jsou hotely, které se liší dle kvality a služeb, jenž poskytují. Pětihvězdičkové hotely se nacházejí u moře. Kromě restaurace a baru nabízejí většinou také fitness, bazén atd. Cena za noc se pohybuje v rozmezí 2.500,- Kč až 3.400,- Kč. Hotely s nižším počtem hvězdiček disponují méně luxusními službami, přesto o nich lze hovořit jako o kvalitních. Ceny za noc se pohybují od 500,- Kč do cca 2.300,- Kč. V hotelech je samozřejmostí polopenze či plná penze.

Kempy v přírodě

Kempů v Chorvatsku najdeme velký počet. Každé menší město jich má hned několik. Výhodou kempování je jeho relativní nízká cena a flexibilita. Během pobytu můžete vyzkoušet více kempů v různých lokalitách. Kempinky bývají situovány blízko moře a mají vysoký standart. Cena za osobu na noc se pohybuje od 50,- Kč do 150 Kč. Ceny stanu, karavanu, auta a dalších příslušenství se liší v závislosti na konkrétních místech.  Nejhustší síť kempů najdeme na Istrii a v Kvarneské zátoce.

Na celém území Chorvatska je přísný zákaz nocování ve volné přírodě. Důvodem je snaha zamezit lesním požárům, k nimž dochází v těchto oblastech velmi často, a šetřit životní prostředí.

Národní parky

Při návštěvě Chorvatska se jistě vyplatí navštívit aspoň jeden z četných a proslavených národních parků. Doporučeníhodná jsou proslulá Plitvická ve vnitrozemí. Hojně navštěvován je národní park Krka u ústí stejnojmenné řeky. Národní park Paklenica je součástí Světového přírodního dědictví UNESCO. Za návštěvu rozhodně stojí souostroví Kornaty. Vstupné do těchto lokalit pro dospělého člověka se různí. Pohybuje se od 150,- Kč (Paklenica) přes 400,- Kč (Krka) až po 6.000,- Kč (Brijuni – velký okruh). 

Reklama: Dovolená v Chorvatsku

Zajímavé města

Stojí rovněž za to navštívit přístavní město Split, dále Rijeku, Pulu, Karlovac či nejjižněji položený Dubrovník. Většinu míst v zemi prostupuje kouzelná středomořská architektura. Ve městech se nachází množství honosných klášterů či kostelů, které stojí za návštěvu.  Příkladem může sloužit unikátní antický Diokleciánův palác ve Splitu či koloseum ve městě Pula. Za návštěvu mimojité stojí městské hradby (Gradske zidine) v Dubrovníku. Veřejnosti jsou otevřeny denně. Dospělí zde zaplatí vstupné ve výši 180,- Kč, děti a studenti 75,- Kč.

Reklama:levné letenky

Pláže

Chorvatské pláže jsou většinou oblázkové. Zdejší azurové moře s množstvím zátok a útesů je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě. Proslulé jsou poznávací plavby lodí, které jsou nabízeny v turistických letoviscích místními cestovními kancelářemi. Plavba je většinou celodenní, v ceně bývá občerstvení i nápoje.

Sporty

Chorvatsko není jen místem plážového odpočinku, nakupování a opalování, ale také místem pro aktivní dovolenou. Množství místních cestovních kanceláří takovéto dovolené či několikadenní výlety dokáže ušít dle vašeho přání.

Chorvatské hory přímo lákají k turistice či cyklistice. Pro nenáročné cyklisty lze doporučit nížinné okolí města Rovinj. Jednodenní zapůjčení kola vás vyjde přibližně na 350,- Kč. 

Nadšencům jsou k dispozici různé kurzy jachtingu a plachtění. Nemusíte k tomu ani mít vlastní loď, stačí si ji pronajmout i s kapitánem. Lodě k pronajmutí kotví v každé chorvatské marině. Ideální jachtařskou lokalitou je dle místních Istrie. V okolí Šibeniku jsou pro zájemce dokonce připraveny jednodenní výlety motorovými plachetnicemi a terénními vozidly.

Oblíbenou aktivitou je windsurfing. Místní agentury nabízejí kurzy pro začátečníky i pro pokročilé surfaře. Podmořský svět přímo vybízí k potápění. Je možné zaregistrovat se do jedné z mnoha potápěčských škol. Pro děti jsou připraveny atrakce v turistických střediscích, od kolotočů  přes skluzavky až po trampolíny.

Chorvatská kuchyně se vyznačuje zejména pestrostí. Je z velké části ovlivněna klasickou italskou kuchyní, ovšem nalezneme v ní i pozůstatky vlivu maďarských, rakouských i tureckých tradičních jídel. Ačkoli má každý region své vlastní speciality, pro celou zemi jsou typické pokrmy z jehněčího, skopového, telecího a vepřového a samozřejmě z ryb. Klasikou jsou různé zeleninové závitky plněné masem, čevapčiči a ražniči.

Stravování

Z polévek je vyhlášená maneštra neboli silný zeleninový vývar z brambor, fazolí, zeleniny a kukuřice. Každý hlavní chod se skládá z masa, velkého množství zeleniny (syrové či tepelně upravené) a menšího množství přílohy (těstovin, rýže, brambor). Jako moučník se podávají palačinky, záviny, koláče, pudinky, zmrzliny či saláty z čerstvého ovoce. Klasickým zakončením oběda či večeře je silná černá káva.

Nejoblíbenějším pokrmem ve Středomoří je tzv. pršut, neboli vepřová sušená na vzduchu a poté uzená. Podává se většinou s ovčím sýrem a olivami.

Destiláty

Alkohol, zejména tvrdý, si můžete vybrat z nepřeberného množství. Milovníci piva mohou být však zklamáni poněkud úzkým výběrem. Naopak je to s vínem, které je k dispozici v nepřeberném množství. Vína se zde dělí, stejně jako u nás, na stolní, jakostní a vína s přívlastkem.


Nalezeno 4 165 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 1 727 Kč
Last Minute (cena za osobu od 1 727 Kč)

CKN108

Země:  Chorvatsko
Oblast: 

Termín zájezdu: 08.04.-15.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
08.04.-15.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 1 727 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 1 727 Kč
Detail zájezdu
Cena od 2 714 Kč
Last Minute (cena za osobu od 2 714 Kč)

CKO524

Země:  Chorvatsko
Oblast: 

Termín zájezdu: 15.04.-22.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
15.04.-22.04.2017
Vlastní
Sleva 11% Last Minute od 2 714 Kč
Detail zájezdu
Cena od 1 352 Kč
Last Minute (cena za osobu od 1 352 Kč)

CKC821

Země:  Chorvatsko
Oblast: Crikvenica

Termín zájezdu: 08.04.-15.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
08.04.-15.04.2017
Vlastní
Sleva 20% Last Minute od 1 352 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Vlastní
Sleva 20% Last Minute od 1 352 Kč
Detail zájezdu
Cena od 6 700 Kč
Last Minute (cena za osobu od 6 700 Kč)

Hotel AURORA

Země:  Chorvatsko
Oblast: Podgora

Termín zájezdu: 29.03.-07.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
29.03.-07.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 6 700 Kč
Detail zájezdu
29.03.-07.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 8 088 Kč
Detail zájezdu
01.04.-10.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 8 088 Kč
Detail zájezdu
01.04.-10.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 6 700 Kč
Detail zájezdu
05.04.-14.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 8 088 Kč
Detail zájezdu
Cena od 1 949 Kč
Last Minute (cena za osobu od 1 949 Kč)

Apartmány BELVEDERE

Země:  Chorvatsko
Oblast: Brač

Termín zájezdu: 01.04.-05.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 5 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-05.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 1 949 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 4 873 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 3 411 Kč
Detail zájezdu
01.04.-15.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 6 822 Kč
Detail zájezdu
05.04.-09.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 1 949 Kč
Detail zájezdu
Cena od 3 159 Kč
Last Minute (cena za osobu od 3 159 Kč)

Pokoje VYBRANÉ PODGORA

Země:  Chorvatsko
Oblast: Podgora

Termín zájezdu: 01.04.-10.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-10.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 5 890 Kč
Detail zájezdu
01.04.-10.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 3 159 Kč
Detail zájezdu
05.04.-14.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 3 159 Kč
Detail zájezdu
05.04.-14.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 5 890 Kč
Detail zájezdu
08.04.-17.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 5 890 Kč
Detail zájezdu
Cena od 2 940 Kč
Last Minute (cena za osobu od 2 940 Kč)

Apartmány VYBRANÉ PODGORA

Země:  Chorvatsko
Oblast: Podgora

Termín zájezdu: 01.04.-10.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-10.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 2 940 Kč
Detail zájezdu
05.04.-14.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 2 940 Kč
Detail zájezdu
08.04.-17.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 2 940 Kč
Detail zájezdu
12.04.-21.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 2 940 Kč
Detail zájezdu
15.04.-24.04.2017
Vlastní
Sleva 15% Last Minute od 2 940 Kč
Detail zájezdu
Cena od 27 933 Kč
Last Minute (cena za osobu od 27 933 Kč)

Split

Země:  Chorvatsko
Oblast: Split

Termín zájezdu: 01.04.-07.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 7 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-07.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 27 933 Kč
Detail zájezdu
08.04.-14.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 27 933 Kč
Detail zájezdu
15.04.-21.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 27 933 Kč
Detail zájezdu
22.04.-28.04.2017
Vlastní
Sleva 6% Last Minute od 27 933 Kč
Detail zájezdu
Cena od 1 873 Kč
Last Minute (cena za osobu od 1 873 Kč)

Ulika

Země:  Chorvatsko
Oblast: Istrie

Termín zájezdu: 15.04.-21.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 7 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
15.04.-21.04.2017
Vlastní
Sleva 8% Last Minute od 1 873 Kč
Detail zájezdu
Cena od 1 486 Kč
Last Minute (cena za osobu od 1 486 Kč)

Apartmány VYBRANÉ BOL

Země:  Chorvatsko
Oblast: Brač

Termín zájezdu: 01.04.-05.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 5 dní
Doprava: Vlastní

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-15.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 5 202 Kč
Detail zájezdu
01.04.-05.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 1 486 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 2 601 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 3 716 Kč
Detail zájezdu
05.04.-15.04.2017
Vlastní
Sleva 10% Last Minute od 3 716 Kč
Detail zájezdu