Dovolená - Dominikánská republika

Dominikánská republika nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro příjemné prožití jejich rekreace u moře. Nabídka služeb poskytovaná hotely v Dominikánské republice je velice široká. Místem, na němž budete trávit svůj volný čas, tak může být písečná pláž, restaurace, bar, sauna, tenisové kurty nebo třeba posilovna.

Hned při příletu do Dominikánské republiky je třeba zařídit pár formalit. Samozřejmě si ověřte, zda váš pas platí i po třech měsících po ukončení cesty. Hned po přistání budete muset vyplnit cestovní kartu (ID Card) a zaplatit 10 USD. Tato karta se po té stává součástí cestovního pasu a platí maximálně pro šedesátidenní pobyt. Může se také stát, že budete muset zaplatit poplatek i při vycestování, což záleží spíše na přístupu pasových úředníků.

Co se týče celních předpisů, je povoleno bezcelně přivézt litr alkoholického nápoje s obsahem alkoholu vyšším než 22 procent, 200 cigaret a dárkové zboží v hodnotě 100 USD. Pokud si budete chtít přivézt i vlastní počítač nebo profesionální kameru, budete si muset vyřídit povolení ještě před odjezdem. Bezcelně můžete vyvézt 200 cigaret nebo 100 cigár, 50 doutníků nebo 250 gramů tabáku, litr alkoholu se zmíněným alkoholovým obsahem nebo dva litry vína a dárky v hodnotě 100 USD.

Úředním jazykem je španělština, ale není problém se domluvit anglicky, někdy dokonce i německy. Ručičky hodinek si budete muset posunout o šest hodin dozadu, v zimě o pět, protože v zemi není zaveden letní čas.
Co se týče jídla, vyplatí se dát si pozor na sladké míchané nápoje, dodržovat pitný režim a v prvních dnech neochutnávat příliš mnoho neznámých druhů ovoce. Není nutné se nechat speciálně očkovat. Určitě pijte pouze balenou vodu.

Buďte obezřetní ohledně kapesních zlodějů, hlavně na trzích plných lidí. Pro nouzová volání je v celé zemi určena linka 911.

Také ohledně nudismu buďte spíše opatrní. Na mnoha místech je oficiálně zakázán a místní nábožensky založení obyvatelé jej odsuzují.

V Dominikánské republice se setkáme pouze s jedním ročním obdobím. Horké subtropické léto vás přivítá, ať už se sem vydáte v kterémkoli měsíci. Klima je ovlivňováno větry vanoucími z Atlantiku - pasáty. Ty poněkud zmírňují panující vedra.  I přesto průměrné teploty dosahují až k sedmadvaceti stupňům Celsia.  Nejvyšší teploty bývají naměřeny dokonce pod hladinou jezera Enriquillo, skoro až padesát stupňů.  Jediný rozdíl v teplotách vzhledem k zimě můžeme zpozorovat v noci, kdy teploty klesnou na hodnoty okolo 17 stupňů, v létě se noční teploty drží okolo pětadvaceti. Pokud vás zajímá teplota vody, nemusíte se bát toho, že si budete užívat ledově svěží koupele.  Atlantický oceán je na místní poměry ještě chladnější, přibližně od 23 do 27 °C, v Karibském moři vás čeká téměř dvaatřicetistupňová voda.

Vyplatí se počítat s tím, že v období od května do června a od října do listopadu nastává pravidelně období dešťů. To se projevuje vydatnými prudkými přeháňkami, po kterých za pár minut není ani stopy. Oblast Karibiku může být zasažena hurikány, ale místní obyvatelé i hotely jsou na tyto situace dobře připraveni a k opravdu silným náporům dochází nepříliš často.

Automobilová doprava může využívat nejrůznějších podmínek od dálnic až po prašné udusané cesty. V hlavním městě je záhodno připravit si pevné nervy na zvládání hektických stresových situací. Předpisy se totiž zásadně nerespektují, platí spíše slovo rychlejšího a odvážnějšího. Omezení rychlosti na 50 km/h v obci, 80 km/h mimo obec a 100 km/h na dálnici je pouhou teorií, v praxi vše vypadá jinak. Opilí řidiči za volantem nejsou ničím výjimečným. Policejní kontroly jsou velmi časté, pokuty bývají záminkou pro úplatky, tvořící značnou část jinak malých policejních příjmů.

Pokud se potřebujete rychle přemístit můžete využít místní dopravní speciality - takzvaného motokonča, motocyklové obdoby taxíku. Řidič vás ochotně doveze na vámi určené místo. Jinak místní doprava nabízí několik způsobů, jak více či méně pohodlně cestovat. Na kratší vzdálenosti mohou posloužit miniaturní autobusy guagas, cestování se potom změní v opravdový, často i adrenalinový zážitek. Lidí zde může být mnohem více než je doporučená kapacita, nehledě například na zvířata. Na delší vzdálenosti slouží větší autobusy až pro čtyřicet cestujících. Pokud se potřebujete přemístit ještě dále, využijte klimatizovaných autobusů soukromých společností, místenky je možné zarezervovat telefonicky přímo z hotelů.  Také je možné vypůjčit si auto, což je nejlepší zajistit už přímo na letišti, v místní cestovní kanceláři nebo i před odjezdem na dovolenou. Je nutné složit poměrně vysokou kauci, která se pohybuje od 500 do 800 dolarů. Na druhou stranu je benzín levnější než v Česku. Přibližně za sto dolarů na osobu je možné objednat si i malé letadlo.

Většina hotelů vyvěšuje cenu cesty taxíkem do nejčastějších oblastí, kam se turisté chtějí dostat. Tyto ceny by měly sloužit jako pevně dané, můžete se ale s taxikářem dohodnout i jinak, ovšem ještě před započetím cesty a počítejte, že částka, kterou po vás bude žádat, bude zcela jistě vyšší. Nenechte se ovšem přesvědčit. Doporučujeme hlavně taxíky společnosti Apolo Taxi. Cenově výhodnější jsou sběrné taxíky zvané publicos, které během jízdy nabírají další zákazníky, ovšem doba a trasa cesty může být značně proměnlivá.

Všeobecně platí, že se v zemi nachází několik zajímavých míst, kde se koncentruje téměř veškerý turismus. Nejčastěji se zřejmě dostanete do turistických center Playa, Dorada, Sosúa a Punta Cana, poskytující hotely all inclusive. V první zmíněné oblasti najdete množství ubytovacích i zábavných zařízení, ovšem od typických dominikánských obyvatel a malých vesniček zůstanete poněkud odděleni. V Punta Caně oceníte zejména nádhernou pláž a vhodné podmínky pro vodní vyžití. Na druhou stranu ale hotelové komplexy leží poměrně daleko od sebe a je složitější sehnat si vhodný dopravní prostředek. Taxíky jsou drahé a autobusy jsou určeny pouze pro hosty.

Pro individuální cestovatele se nabízí množství ubytovacích zařízení téměř všech cenových kategorií. Vyplatí se ale využít služeb zprostředkovatelských kanceláří, které zařídí ubytování přímo vám na míru. Pokud si ubytování rezervujete sami, bývá v ceně zahrnut nocleh, popřípadě poloviční či plná penze. Zvlášť budete muset zaplatit daň ve výši osmi nebo třinácti procent a deseti procent za obsluhu. Jako tip doporučujeme hotel Atlantis v klidné zátoce u Putna Bonity. Je zde k dispozici 19 zrenovovaných pokojů, komplex je obklopen palmami a banánovníky, a ceny patří mezi jedny z nejpříznivějších.

Dominikánskou měnou je dominikánské peso – DOP, které se dělí na sto centavos. Důležité je, že se měna nesmí dovážet ani vyvážet. Peníze si můžete vyměnit v hotelích nebo bankách. Také je výhodnější měnit peníze s rozmyslem. Pokud vám totiž nějaké finance zbydou, můžete je směnit zpátky pouze na letišti po předložení potvrzení o výměně. A je možné směnit pouze 30% z částky, která je uvedena na potvrzení.

Drahé kameny

Pokud toužíte po opravdu kvalitním a originálním šperku, jste v Dominikánské republice na správném místě. Opravdovou raritou je polodrahokam Larimar, nalézající se pouze zde. Bývá zpracováván na všechny druhy šperků. Vyplatí se ovšem nakupovat v klenotnictvích, abyste se vyhnuli případným dohadům a pochybách o pravosti. Asi nejznámějším je obchod Casa Verde na ulici Isabel la Católica v hlavním městě. Stejně proslulý je i zdejší jantar. Ve městech Santo Domingo a Puerto Plata existují dokonce i muzea jantaru, ve kterých se přímo vyrábí i šperky. Krásným jantarovým šperkem nebo i kouskem jantaru s uvězněným prehistorickým hmyzem jistě uděláte svým blízkým radost.

Nákupy a suvenýry

Umění obecně představuje velký obchodní artikl, zejména v případě návštěvníků z ciziny. Často narazíte  na prodejce více či méně kvalitních obrazů, hlavně olejomalby. Ohledně ceny můžete zajisté smlouvat, což se může velmi vyplatit. Výsledná cena by měla většinou tvořit čtvrtinu ceny původní.  Váháte, co přivézt známým z dovolené? Určitě si vyberete z bezpočtu druhů kávy, rumu nebo doutníků, jichž se jen do USA vyveze ročně 140 milionů. Mezi nejoblíbenější značky patří  Partagás, Dunhill a Macanudos a koupit je můžete přímo v rodinných továrnách nebo ve věhlasných obchodech Club del Cigarro v Santu Domingu nebo ve vesničce Altos de Chavón.

Mezi další tipy na nákup patří Mamajuana, speciální směs usušených kořenů a bylin, která po smíchání s bílým rumem a vínem a osmidenním odležení slouží jako podpora mužské potence.
Velmi často se stává, že ani nemusíte hnout prstem, abyste si mohli snadno a pohodlně nakoupit. Prodejci většinou přijdou přímo k vám, zejména pokud se věnujete slunění na pláži. Pochopitelně je největší koncentrace suvenýrů a řemeslných výrobků právě v hlavním městě, například na rušném trhu Mercado Modelo na Avenida Mella. O něco klidnější nákupní podmínky poskytuje trh Plaza Criolla. Tady také najdeme luxusnější výrobky i kvalitní šperky. Vyhlášeným obchůdkem je Ambasa na rohu ulic Hostos a Restauratión.

Jako v každé turistické destinaci se v oblasti hotelových komplexů koncentruje veškeré dění. Rozhodně ale neváhejte odjet i do odlehlejších oblastí, neboť právě v malých vesničkách nejvíce poznáte místní obyvatele, kulturu nebo kulinářské speciality.

Merengue

Symbolem Dominikánské republiky se stal národní tanec merengue, který vznikl z afrických tanců smíšených s evropskými nebo americkými melodiemi. Merengue bylo dokonce prohlášeno za národní tance samotným diktátorem Trujillem. V hotelích určitě narazíte na výukové kurzy,  rytmus merengue vás bude provázet téměř na každém kroku. Opravdovou zajímavostí je bubínek, tvořící neodmyslitelnou součást tohoto hudebního fenoménu. Měl by mít na jedné straně kůži ze staré a na druhé z mladé kozy. Kůže se ještě před napnutím namáčí v rumu.

Kohoutí zápasy

Další zábavou (hlavně pro muže) jsou nezapomenutelné kohoutí zápasy. Kohoutí aréna se nachází v každé malé vesnici. V hlavním městě je dokonce situován obrovský klimatizovaný komplex, poskytující množství barů a jiných doprovodných zařízení. Zápasy se většinou konají v neděli odpoledne a drůbežím šampionům se dostává prvotřídní péče. Mohou dosahovat ceny i několika tisíc pesos. Muži uzavírají na vítěze obrovské sázky, a vzhledem k tomu, že se považují za gentlemany, stačí jim většinou pouze dobré slovo případně podání ruky.

Sporty

Rozhodně ani příznivci dalších sportů nepřijdou zkrátka. Na první příčce pomyslného žebříčku popularity stojí baseball. Právě v Dominikánské republice se hraje nejlepší baseballová liga v celém Karibiku, a to, aby se syn stal šampionem tohoto sportu je snem mnoha otců.

Stále více se rozšířují moderních, často i adrenalinové sporty jako je rafting, skákání z vodopádů (doporučují se místa jako Cascada del Limón nebo El Salto de Baiguate), horská kola nebo kanoing. Rozhodně se nebojte potápění, vždyť právě zde můžete najít jedny z nejpříhodnějších podmínek. Desítky podmořských jeskyň, vraky lodí i korálové útesy přímo lákají k průzkumu. Mnohé hotely mívají dokonce v ceně zahrnuty základní potápěčské kurzy. Pro začátečníky je vhodnější severní pobřeží od Costambaru po Cabarete. Protřelejší potápěči jistě ocení možnost připojit se k týmu North Caribbean Research a zkoumat právě ony zmíněné vraky starých lodí.  Ovšem pokud se vydáte do oblasti Río San Juan, budete mít velkou šanci, že na vlastní oči spatříte delfíny, či různé druhy ryb o velikosti až 1,5 metru. Opravdu nádherným zážitkem je zažít noc ve stanu uprostřed unikátní divoké přírody. Kempy jsou velmi časté, a dokonce jsou povoleny i v národních parcích. Za nejvíce atraktivní jsou považována místa položená dva a půl tisíce metrů nad mořem - Valle Nuevo a Valle del Tetero.

Určitě si ale nechte síly na večerní radovánky. Noční život začíná po setmění a vybrat si můžete mezi pulzující diskotékou, živou hudbou, vystoupením tanečníků či návštěvou kasina. Patrně nejvíce rušné jsou pobřežní bulváry Malecón a Avenida del Puerto, pochopitelně v hlavním městě, stejně jako Guácara Taína, několikaposchoďové kulturní centrum s diskotékou pro 1000 lidí, situované v podzemní jeskyni. Říká se, že tato jeskynní diskotéka je jediná v Karibiku. Pokud nechcete přímo tančit až rána, jak bývá častým zvykem, můžete navštívit slavnou jeskynní restauraci El Mesón de la Cava na ulici Mirador Sur nebo zajít do kina na nové americké filmy, jejichž premiéra bývá dříve než v Evropě.
 

Tradiční pokrmy

I přesto, že dominikánská kuchyně  nepatří mezi světovou špičku, najdou se zde určitě velmi zajímavé speciality, které jsou často připravovány z jednoduchých surovin. Za základní potravinu je považován banán  platano, který se poněkud odlišuje od klasického sladkého banánu. Banán platano plní funkci nezastupitelné součásti snídaní i večeří a připravuje se na všechny způsoby. Dokonce pokud je nakrájený na velmi tenké plátky a usmažený, slouží jako zdravější alternativa chipsů. Dominikánci za hlavní jídlo dne považují oběd. Ten se obvykle skládá z rýže, fazolí a kuřecího masa. Tyto suroviny tvoří základ nepřeberného množství dalších pokrmů. Po něm následuje nezbytná dvouhodinová siesta. Navzdory přímořské poloze tvoří plody moře poměrně drahou položku v jídelníčku, proto si je mohou dovolit pouze nejmovitější obyvatelé.

Reklama: last minute

Můžeme říct, že tradiční kuchyně vznikla spojením vlivů z Jižní Ameriky, Španělska, Afriky a nepochybně i indiánské kuchyně. Rozhodně nezapomeňte ochutnat dominikánskou specialitu zvanou sancocho, kterou tvoří tři druhy masa marinované v nálevu a vařené s rajčaty, cibulí a česnekem.  Vynikající specialitou jsou také kousky kuřecího masa naložené v citronové šťávě, vorčestru, obalené v mouce s mletou paprikou a usmažené na pánvi. Známé jsou typické dominikánské polévky, které navzdory svému zvláštnímu vzezření překvapivě výborně chutnají.  Například mondongo, hustá dýňová polévka s vařenými vnitřnostmi, nebo sopa criolla dominicana, ostrá zeleninová polévka, rozhodně stojí za ochutnání. Pokud vás hlad přepadne přímo na procházce, můžete využít četných stánků s rychlým občerstvením, nabízejících například zeleninové koláčky pastelon, masové taštičky, krvavé klobásky nebo smažené kuřecí kousky.

Reklama:levné letenky

Sladké dobroty

Sladkosti jsou v této zemi téměř úplně nahrazeny ovocem, hlavně melouny, banány, papájou nebo ananasem. Na jídelníčcích v hotelích ovšem stále častěji narazíte na mezinárodní kuchyně z celého světa, které se střídají podle jednotlivých dnů, tak abyste mohli ochutnat co nejvíce světových specialit. Stejně tak je v současnosti stále populárnější navštěvovat mezinárodní restaurace. Dominikánci při těchto příležitostech věnují velkou pozornost vhodnému oblečení.

Alkohol

Nápojům v Dominikánské republice s náskokem dominuje pivo a rum. Rum ve všech podobách je součástí mnoha míchaných nápojů, včetně dnes už tolik oblíbené Piňa Colady nebo nápoje zvaného Cuba Libre ( tedy Svobodná Kuba) , namíchaného z bílého rumu, coca coly a ledu. V hotelích vám k objednaným nápojům přidají ještě bonus v podobě barmanské show. Co se týče piva, patří k dobré reputaci, aby se v obchodech či restauracích podávalo výborně vychlazené. Existuje zde dokonce i značka Bohemia, ale jsou dováženy i dražší zahraniční značky.

 


Nalezeno 46 916 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 50 280 Kč
(cena za osobu od 50 280 Kč)

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 68 480 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 68 480 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 68 480 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 56 580 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 68 480 Kč
Detail zájezdu
Cena od 46 780 Kč
(cena za osobu od 46 780 Kč)

Club Caribe Princess Beach Resort & Spa

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 64 080 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 64 080 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 53 480 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 64 080 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 64 080 Kč
Detail zájezdu
Cena od 45 380 Kč
(cena za osobu od 45 380 Kč)

Tropical Princess Beach Resort & Spa

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 62 080 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 62 080 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 52 080 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 62 080 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 62 080 Kč
Detail zájezdu
Cena od 73 780 Kč
(cena za osobu od 73 780 Kč)

Barcelo Bavaro Palace Deluxe

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 98 680 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
Cena od 43 980 Kč
(cena za osobu od 43 980 Kč)

Catalonia Bavaro

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 55 080 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 55 080 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 55 080 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 47 280 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 55 080 Kč
Detail zájezdu
Cena od 39 580 Kč
(cena za osobu od 39 580 Kč)

Don Juan Beach Resort

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 46 180 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 46 180 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 46 180 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 40 980 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 46 180 Kč
Detail zájezdu
Cena od 43 080 Kč
(cena za osobu od 43 080 Kč)

Natura Park

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 180 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 180 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 180 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 43 080 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 180 Kč
Detail zájezdu
Cena od 39 080 Kč
(cena za osobu od 39 080 Kč)

Arena Blanca

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 780 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 780 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 780 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 43 480 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 49 780 Kč
Detail zájezdu
Cena od 55 580 Kč
(cena za osobu od 55 580 Kč)

Majestic Elegance

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 380 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 380 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 380 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 67 080 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 380 Kč
Detail zájezdu
Cena od 98 680 Kč
(cena za osobu od 98 680 Kč)

Hard Rock Hotel & Casino

Termín zájezdu: 29.04.-07.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.04.-08.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
28.04.-09.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
29.04.-10.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu
29.04.-07.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 98 680 Kč
Detail zájezdu
30.04.-11.05.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 128 680 Kč
Detail zájezdu