Kdo jsme a co nabízí NetTravel.cz

NetTravel.cz je obchodní značka cestovní agentury Invia.cz, a.s., poskytuje autorizovaný internetový prodej od 342 českých cestovních kanceláří. Nabízí pouze plně pojištěné zájezdy za stejné ceny jako zastoupené CK. Denně aktualizovaná nabídka v přehledně řazeném online katalogu obsahuje více než 1 000 000 zájezdů do celého světa a přes 200 tisíc Last Minute zájezdů.

Tým profesionálních prodejců Vás obsluhuje z moderně vybaveného callcentra a nebo se na Vás těší v kamenných pobočkách. Operátoři se pravidelně zúčastňují informativních cest v nabízených destinacích, proto Vám, našim klientům, fundovaně poradí. Klademe důraz na bezchybné zajištění prodeje zájezdu a Vaší plnou spokojenost.

NetTravel.cz již více než pět let prodává zájezdy na českém internetu a je držitelem mnoha ocenění. Přes 850 000 spokojených zákazníků je naší nejlepší vizitkou. Děkujeme za projevenou důvěru a vítejte ve světě cestování.

Sedm důvodů, proč zakoupit zájezd přes NetTravel.cz:

  1. 1. Nettravel.cz GARANTUJE svým klientům stejné ceny jako u všech zastoupených CK.
  2. 2. Detailní popis hotelů, destinací a zemí s fotografiemi - víte, kam cestujete.
  3. 3. U vybraných CK je k dispozici plně online rezervační systém. U těchto CK Váš zájezd rezervujete okamžitě, nečekáte na reakci operátora. Máte tak 100% jistotu, že Váš zájezd je dostupný!
  4. 4. Vše pohodlně, přehledně a na jednom místě - šetříme Váš čas i peníze. Proč byste chodili do kamenné cestovní kanceláře? Udělali jsme to za Vás.
  5. 5. Zkušení operátoři v moderním kontaktním centru Vám kvalitně a ochotně poradí.
  6. 6. U nás neriskujete. Spolehněte se na naše renomé, stejně jako desetitisíce spokojených klientů, kteří naše služby každoročně a pravidelně využívají.
  7. 7. Patříme do skupiny Invia.cz, a.s., která je největším online prodejcem zájezdů v regionu střední Evropy a díky této velice silné pozici na trhu a zkušenostem z oblasti cestovního ruchu poskytujeme komplexní a vysoce kvalitní služby.

Výhody cestování s NetTravel.cz

  • Najdeme a porovnáme Projedeme za vás ihned desítky tisíc zájezdů a vybereme ten nejvhodnější
  • Nezaplatíte ani o korunu navíc Cenu zájezdu si v žádém případě na úkor našeho klienta nenavyšujeme

Novinky na NetTravel.cz

Naši partneři

Loga našich partnerů

Dalších 306 CK