Dovolená - Maledivy

Maledivy jsou tvořeny překrásným souostrovím, které se skládá z 26 atolů a z 1190 ostrůvků a rozprostírá se v Indickém oceánu. Atoly jsou utvářeny různě velikými ostrůvky seskupenými do prstencových formací. Uprostřed atolu se tak vytváří centrální laguna s písčitým dnem. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy a pro milovníky podmořského života nabízejí magickou podívanou. Maledivy doslova naplňují sny o tropickém ráji, neboť pobřeží ostrovů je lemováno překrásnými bělostnými plážemi, které jsou zpevněny palmovými háji a nabízejí tak ideální místo pro odpočinek. V křišťálovém moři či v klidných lagunách, které vytvářejí korálové útesy, se při potápění a šnorchlování můžete nechat unést do tajů podmořského království.

Maledivy leží jihozápadně od Srí Lanky a jižně od území Indie. Souše tvoří pouze jedno procento rozlohy a vyčnívá maximálně 2,5 m nad mořskou hladinu – Maledivy jsou tak nejplošší zemí na světě.

Převážná část souostroví je neobydlená, obydleno je pouze cca 200 ostrovů, na kterých žije přibližně 300 tisíc obyvatel. Asi čtvrtina z nich pobývá přímo v hlavním městě Male, rozlohou nejmenším hlavním městě na světě. Male je politickým, kulturním i hospodářským centrem celého státu.

Úředním jazykem na Maledivách je dhivéhština, v resortech je běžně užívaný i druhý úřední jazyk – angličtina. Jako státní náboženství je uzákoněn islám, který zde od 16. století začali šířit Arabové.
Největším zdrojem příjmů je pro zemi cestovní ruch (přibližně tři čtvrtiny turistů tvoří Evropané), jedním z hlavních zdrojů obživy je také rybolov, stavba lodí nebo výroba oděvů.

Cestovní doklady:
Jediným nezbytným cestovním dokladem je cestovní pas, platný ještě nejméně 6 měsíců od data vstupu na území Malediv, kdy je třeba vyplnit registrační lístek. Turistické vízum je udělováno na 30 dní zdarma po příletu na mezinárodní letiště v Male. Pobyt lze prodloužit za poplatek 10 USD na den, maximální délka pobytu je však 90 dní. Případnou ztrátu dokladů řeší Department of Immigration v Male, který vydá tzv. Identity Certificate (náhradní cestovní doklad).

Oblečení:
Díky  tropickému podnebí si při pobytu na Maledivách vystačíte s letním oblečením, při návštěvě hlavního města či domorodého ostrova není vhodné oblékat se příliš vyzývavě. Rozhodně není dobré zapomenout na pokrývku hlavy jako ochranu před přímým slunečním svitem. Na celém souostroví je vzhledem k náboženství striktně zakázán nudismus. S přihlédnutím k islámu se rovněž nedoporučuje fotografovat místní ženy.

Čas:
Časový posun je + 4 hodiny vůči Středoevropskému času.

Elektrická energie:
Na Maledivách jsou obvyklé elektrické zásuvky plochého typu, doporučujeme adaptér. Televize a internet jsou již běžnou záležitostí i ve vesnicích.

Zákazy dovozu:
Kromě alkoholu a drog je zakázáno na Maledivy dovážet také symboly cizích náboženství (kromě judaismu a křesťanství), materiály s erotickým podtextem a zbraně.

Suvenýry:
V žádném případě se nedoporučuje nákup korálů, jejichž vývoz ze země je přísně zakázán. Oblíbenými suvenýry z cesty na Maledivy jsou výrobky ze dřeva a rákosu, hedvábí, keramika nebo mušle.

Zastoupení, zdravotní péče:
Nejbližší zastupitelský úřad, kde je možné domluvit se česky, je v Indii. První pomoc v případě potřeby může poskytnout  hotelová recepce nebo půjčovna vybavení na potápění. Určitě je vhodné uzavřít před cestou na Maledivy cestovní pojištění.

Tísňové linky:
Pohotovost 102, Hasiči 118, Policie 119.

Souostroví Maledivy leží v rovníkovém podnebném pásu. Průměrná teplota vzduchu je celoročně téměř vyrovnaná a pohybuje se v rozmezí 28 –-31°C. Průměrná teplota vody dosahuje 27 – 29°C. Stálé je nejen tropické podnebí, ale i délka dnů. Klima ovlivňuje vítr, který v období od května do října vane směrem jihozápadním (monzun hulhangu) a od listopadu do dubna směrem severovýchodním (monzun iruvai). Maledivy neleží v pásmu cyklonů. Velkou část roku panuje na Maledivách značná vzdušná vlhkost, mezi nejsušší měsíce patří leden a únor. Proto je pro rekreaci relativně nejvhodnějším období od listopadu do jara. Přesto Maledivy žijí čilým cestovním ruchem v podstatě po celý rok. Pobyt v romantickém tropickém ráji zpříjemňuje svým návštěvníkům lehký přímořský vánek.

Reklama: dovolená

Proměny počasí

Nejrušnější období je na Maledivách od prosince do ledna, kdy je však také nutné počítat s vyššími, tzv. ,,silvestrovskými“ cenami. Trávit přelom roku méně tradičním způsobem než je v našich zeměpisných šířkách běžné se stává stále větším lákadlem a jen stěží naleznete místo, které by bylo stresu, starostem a uspěchanému životnímu stylu vzdálenější než právě Maledivy.

Období od prosince do dubna je na Maledivách sezónou sucha – vlhkost vzduchu je nižší a i srážek je méně, podmínky pro rekreaci jsou tedy nejpříznivější a tato sezóna pro návštěvu Malediv nejoblíbenější. Nejtepleji je na Maledivách od února do dubna, v této době v resortech potkáte také více turistů a i ceny jsou přirozeně vyšší.

Častěji se s deštěm a dokonce i bouřkami  můžete setkat od května do listopadu, kdy je teplota vzduchu sice vysoká, ale obloha bývá zamračená a panuje značná vzdušná vlhkost. Toto období je turisticky nejklidnějším a ceny jsou nejpříznivější. Výjimkou bývá měsíc srpen, který je díky dovolené a prázdninám většiny Evropanů rušnější. Ale ani v případě chvilkové nepřízně počasí Maledivy neztrácí nic ze své atraktivity a nádechu romantiky.
Ať už si pro svoji dovolenou vyberete kterékoliv období roku, jistě budete spokojeni.

 

V současnosti je na Maledivách vybudováno okolo 100 hotelů a další stále přibývají. K jednomu ostrovu přísluší jeden hotelový resort. Turisté se mohou rozhodnout, zda stráví dovolenou v klidnějším resortu na některém z menších ostrovů nebo si vyberou raději aktivnější pobyt na ostrově větším.

Pro dovolenou na Maledivách je nejtypičtější ubytování v nadvodních nebo zahradních bungalovech s doškovými střechami nebo ve vilkách. Ať už si vyberete jakýkoliv typ ubytování, vždy si můžete být jisti skvělým servisem, vysokou úrovní všech nabízených služeb, luxusním ubytováním a výborným jídlem (ochutnat můžete jak místní speciality, tak pokrmy přizpůsobené obvyklým chutím turistů – na jídelníčku najdete například kuchyni italskou, francouzskou či indickou).

Jedním z nejstarších a největších maledivských resortů je Bandos Island Resort. Nabízí jedny z nejlepších potápěčských možností a krásné široké pláže po celém obvodu ostrova.
Hotel Ellaidhoo, vzdálený od letiště 42 km (20 minut cesty hydroplánem) stojí na 300 m dlouhém korálovém ostrově a vyniká bujnou tropickou vegetací, která ostrov pokrývá. Zastavěná plocha tvoří pouze 12 % z celkové rozlohy ostrova.
Hilton Maldives Resort & Spa, jeden z nejluxusnějších resortů na Maledivách, leží na jižním atolu Ari, asi 90 km jižně od Male. Nabízí ubytování v malých plážových, za příplatek nadvodních vilkách.
V lokalitě South Ari Atoll, 85 km od letiště v Male, leží Angaga Island Resort. Ostrov je obehnán nádhernými plážemi a nabízí dokonalé podmínky pro plavání a windsurfing.
Hotelový komplex Baros leží ve skupině ostrovů North Male Atoll. V jeho nabídce najdete denně pestrý výběr zajímavých výletů.

Jediný turisticky využívaný ostrov v atolu Faafu, Filitheyo Island, je jako stvořený pro romantické procházky po bílých plážích ve stínu kokosových palem. Ostrov vyniká naprosto neporušeným podmořským životem.
Bungalovy s vlastními terasami s krásným výhledem na moře najdete Full Moon Beach Resort. Hotel je vhodný jak pro romantický pobyt ve dvou, tak pro zábavnou rodinnou dovolenou.
Uvolněnou rodinnou atmosférou je proslulý menší resort Halaveli, 20 minut od Male. Leží v severovýchodní části Ari Atolu.
Netypický hotelový komplex Holiday Island Resort patří pro své skvělé podmínky pro koupání a potápění na Maledivách k nejoblíbenějším.
Teprve v roce 2005 byl na soukromém neobydleném ostrově Dhonakulhi otevřen resort Island Hideaway Spa Resort and Marina. Svým hostům poskytuje nejrůznější luxusní služby a nepřetržitý hotelový servis.

 

Na Maledivy se lze dopravit letecky například z Prahy nebo Vídně, přičemž letecké spojení s mezinárodním letištěm v Male je každodenní. Let na Maledivy trvá z Evropy 12 hodin.

Podle vzdálenosti resortu probíhá transfer z letiště prostřednictvím hydroplánu nebo lodí. Po ostrově není problém pohybovat se pěšky (délka nejdelšího z ostrovů nepřesahuje 8 km) nebo využít taxi služby.
Nejčastěji užívaným místním dopravním prostředkem v hlavním městě Male je kolo nebo motocykl.

V poslední době se Maledivy i u nás stávají stále oblíbenější turistickou destinací a stále vyhledávanějším cílem milovníků exotiky. Vzhledem k tomu, že ke vstupu na Maledivy nejsou třeba žádné zvláštní vstupní formality, letecké spojení je časté a služby moderních hotelových resortů na velmi vysoké úrovni, není problém vydat se na Maledivy tzv. na vlastní pěst. Na území překrásného korálového souostroví prakticky neexistují závažné druhy kriminality a Maledivy jsou považovány za jedno z nejbezpečnějších míst na světě. Pokud se rozhodnete využít ke zprostředkování dovolené na Maledivách služeb cestovní kanceláře a užít si tak pohodlí, kdy se nebudete muset vůbec o nic starat, rozhodně budete mít z čeho vybírat. Bude záležet jen na Vás, jak dlouhou dobu se rozhodnete na Maledivách strávit, zda budete chtít svůj pobyt prožít aktivněji nebo spíše relaxovat, vyberete si, jaký resort a typ ubytování bude pro Vás ten pravý, co vše chcete na Maledivách vidět a zažít a pak už se můžete jen těšit na odlet, protože o zbytek se postará cestovní kancelář. Obecně se doporučuje navštívit během pobytu alespoň dva různé ostrovy, což umožní udělat si komplexnější představu o zemi získat tak co možná nejvíce zážitků.

Ceny zájezdů nabízených tuzemskými cestovními kancelářemi začínají už na částce kolem necelých 40 tis. Kč za osobu na týdenní pobyt v tropickém ráji. Liší se podle zvoleného resortu, typu stravování (polopenze, plná penze, snídaně nebo All Inclusive), doplňkových služeb a zejména podle období, ve kterém se rozhodnete vycestovat.  Rozhodně se vyplatí nenechat bez povšimnutí zájezdy Last Minute, jejichž výběr je bez ohledu na roční období vždy poměrně dost široký.

 

Měnou je maledivská rufie (MVR, Rf), která se dělí na 100 lárí. Vůči dolaru je stanoven pevný kurz: 1 USD = 12,75 Rf. Na Maledivách je možné platit přímo v USD nebo běžnými mezinárodními platebními kartami. Jediný bankomat je v hlavním městě Male.

Ceny jídla jsou na Maledivách výrazně vyšší než v jihoasijských zemích. Za večeři zaplatíte okolo 15 USD, balená voda a pivo stojí cca 5 USD a cena míchaných nápojů se pohybuje kolem 10 USD. Na jídelníčku běžně najdete mořské plody a obvykle silně kořeněné pokrmy.  Ze široké nabídky ovoce si můžete vybrat třeba kokos, papáju, banány, mango nebo chlebovník. Doporučuje se pít pouze balenou pitnou vodu, voda se totiž na Maledivách získává přímo z moře a zůstává proto mírně slaná. Platí zákaz dovozu alkoholu na území Malediv a v hlavním městě Male je vyhlášená přísná prohibice. Alkohol je k dostání za velmi vysoké ceny a jen v turisticky aktivních oblastech.
Připojit se k internetu v internetové kavárně mohou turisté za 45 Rf/hod., luxusní resorty nabízejí vysokorychlostní internet přímo na pokojích.

Rozhodnete-li se vyzkoušet si například šnorchlování, zaplatíte za vypůjčení vybavení 15 USD, za ranní rybaření 50 USD, za rybaření v noci 30 USD. Za stejnou cenu můžete pořídit výlet na některý z okolních ostrovů. O něco více stojí výlet do hlavního města Male (40 USD). Vyhlídkový let hydroplánem nad ostrovy vyjde na 95 USD, projížďka lodí s proskleným dnem 20 USD a výlet ponorkou 100 USD. Za 450 USD se můžete vydat na třídenní poznávací okruh na Srí Lanku.
Je běžné, že během pobytu se účty za poskytnuté služby pouze podepisují a hradí se potom všechny najednou den před odjezdem z resortu.

Zajímavá města

Za návštěvu jistě stojí hlavní město Malediv Male, ale i některé z dalších měst, nebo spíše městeček, z těch ,,větších“ (nad 4 tis. obyvatel) jmenujme alespoň Hithadhoo, Fuvammulah, Kulhudhuffushi a Thinadhoo. Jejich návštěvou získáte jedinečný  zážitek z typických úzkých Maledivských uliček s obchůdky, kavárnami, bary či restauracemi. Zelený ráz městům uchovávají parky a téměř všudypřítomná tropická zeleň a na své si přijdou i obdivovatelé památek a architektury. Pohostinnost místních obyvatel a přátelská atmosféra na Vás bude dýchat ze všech koutů a budete si moci vychutnat spojení prvků moderního životního stylu a hrdě zachovávaných tradic.

Sportovní atrakce

V samotných hotelových resortech najdete tolik možností využití volného času, že se nudit rozhodně nebudete a když, tak naprosto dobrovolně lenošením ve stínu palem. Průzračné moře samo o sobě přímo vybízí ke všemožným vodním sportům a aktivitám. Koupání, potápění, šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování, výlety na lodích – to je jen zlomek toho, co všechno si můžete u zářivě bílých písčitých břehů Malediv užít. Bavit se můžete samozřejmě i souši. V nabídce je stolní tenis, projížďky na kolech nebo plážový volejbal.

Relaxace a odpočinek

A když si budete chtít od objevování nádherného podmořského světa, vodních radovánek  i pevninských aktivit na chvilku odpočinout, můžete si dopřát chvíle relaxace v sauně, na masáži nebo v salónu krásy. Věnovat se Vám bude vstřícný a profesionální personál a skvěle postaráno bude i o Vaše děti – dětský koutek je už téměř samozřejmostí.  Můžete také posedět v některé z restaurací nebo v baru, zatančit si na diskotéce nebo zajít do internetové kavárny případně do knihovny. Záleží jen Vás, jakým způsobem se rozhodnete svou dovolenou strávit, v každém případě jsou Maledivy tím pravým místem jak pro odpočinek, romantiku ve dvou i aktivnější rodinnou dovolenou. Snadno se Vám podaří zapomenout na pracovní stres, dokonale se odpoutat od každodenního stereotypu a starostí a užívat si krásu a luxus, které Vám Maledivy ochotně nabídnou.

Vzhledem k tropickému podnebí Malediv je nezbytné důsledně prověřovat kvalitu pitné vody – nekonzumovat jinou vodu, než balenou v plastikových lahvích a vyhýbat se nápojům s ledem, protože je obtížné ověřit, z jaké vody byl led připraven. Dále se doporučuje jíst pouze dostatečně tepelně upravená jídla a pasterizované mléčné výrobky. Není vhodné ani ochutnávat z nabídky pouličních prodejců, i když je moc těžké odolat. Mimo turistické resorty je ilegální požívání alkoholu a vzhledem k islámu je nezbytné na dodržování tohoto zákazu velmi dbát. Nabídka nealkoholických nápojů je mimo hlavní město Male značně omezená. V Male je také mnohem levnější minerální voda a k dostání jsou také některé výrobky Coca-Cola a nealkoholické pivo. V maledivských vesničkách je možné ochutnat raa – sladký nápoj, který se připravuje vypouštěním tekutiny (toddy) z kmene kokosové palmy.

Nejčastějším pokrmem je pro obyvatele Malediv ryba s rýží. Díky skvělým rybářským podmínkám jsou nejrůznější rybí speciality naprosto neodmyslitelnou součástí jídelníčku. Rozlišují se tzv. krátká a dlouhá jídla (short eats, long eats). ,,Long eats“ jsou jídla hlavní, podávaná většinou s rýží nebo zvláštním místním chlebem. ,,Short eats“ je název pro malé sladkosti. Typické maledivské speciality jsou obvykle ostré a silně kořeněné. Proto se v turistických resortech běžně podávají pokrmy západní kuchyně. Návštěvníci Malediv se tak mohou stravovat podle svých zvyklostí a netradiční jídla pouze ochutnat, což se však vzhledem k vyhlášenému kulinářskému umění místních kuchařů určitě vyplatí.

Světovou raritou je podmořská restaurace Ithaa (v překladu perla). Je součástí Hilton Maldives Resort & Spa a kromě podlahy je celá vytvořená z plexiskla, takže svým hostům nabízí jedinečný pohled na lagunu a korálový útes. Na jídelníčku jsou pokrmy tradiční maledivské kuchyně v kombinaci s prvky kuchyně západní. Hosté si je mohou vychutnávat v příjemné intimní atmosféře (restaurace má pouze 14 míst) a pozorovat přitom překrásné mořské rybky nad svými hlavami.


Nalezeno 130 437 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 67 402 Kč
Last Minute (cena za osobu od 67 402 Kč)

Cinnamon HakuraaHuraa Maldives

Země:  Maledivy
Oblast: 

Termín zájezdu: 24.03.-31.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-02.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 9% Last Minute od 87 427 Kč
Detail zájezdu
24.03.-07.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 18% Last Minute od 117 397 Kč
Detail zájezdu
24.03.-31.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 26% Last Minute od 75 439 Kč
Detail zájezdu
24.03.-03.04.2017
Letecky (Praha)
od 111 190 Kč
Detail zájezdu
24.03.-01.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 1% od 100 095 Kč
Detail zájezdu
Cena od 49 789 Kč
(cena za osobu od 49 789 Kč)

Reethi Beach Resort

Země:  Maledivy
Oblast: 

Termín zájezdu: 31.03.-09.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
31.03.-08.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% Last Minute od 78 180 Kč
Detail zájezdu
31.03.-09.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 2% od 78 144 Kč
Detail zájezdu
31.03.-07.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 19% Last Minute od 78 968 Kč
Detail zájezdu
31.03.-09.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 2% od 94 479 Kč
Detail zájezdu
31.03.-07.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 17% Last Minute od 91 673 Kč
Detail zájezdu
Cena od 67 380 Kč
(cena za osobu od 67 380 Kč)

Kuramathi Island Resort

Země:  Maledivy
Oblast: Atol Ari

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Plná penze
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 110 680 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 87 680 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 110 680 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 110 680 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 110 680 Kč
Detail zájezdu
Cena od 52 380 Kč
(cena za osobu od 52 380 Kč)

Sun Island Resort & Spa

Země:  Maledivy
Oblast: Atol Ari

Termín zájezdu: 24.03.-05.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 13 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 480 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 480 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 480 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 480 Kč
Detail zájezdu
28.03.-09.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 480 Kč
Detail zájezdu
Cena od 58 580 Kč
(cena za osobu od 58 580 Kč)

Royal Island Resort & Spa

Země:  Maledivy
Oblast: 

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 85 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 85 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 69 280 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 85 580 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 85 580 Kč
Detail zájezdu
Cena od 71 980 Kč
(cena za osobu od 71 980 Kč)

Kuredu Island Resort

Země:  Maledivy
Oblast: Lhaviyani Atol

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 480 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 88 980 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 480 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 480 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 480 Kč
Detail zájezdu
Cena od 64 680 Kč
(cena za osobu od 64 680 Kč)

Adaaran Select Hudhuran Fushi

Země:  Maledivy
Oblast: Severní Atol Male

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 101 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 79 880 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 101 580 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 101 580 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 101 580 Kč
Detail zájezdu
Cena od 62 280 Kč
(cena za osobu od 62 280 Kč)

Velassaru

Země:  Maledivy
Oblast: Jižní Atol Male

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 380 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 380 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 86 480 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 380 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 111 380 Kč
Detail zájezdu
Cena od 138 080 Kč
(cena za osobu od 138 080 Kč)

Shangri-La´S Villingili Resort &Spa

Země:  Maledivy
Oblast: 

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 262 980 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 262 980 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 196 480 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 262 980 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 262 980 Kč
Detail zájezdu
Cena od 62 480 Kč
(cena za osobu od 62 480 Kč)

Kurumba Maldives

Země:  Maledivy
Oblast: Severní Atol Male

Termín zájezdu: 25.03.-03.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 10 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 91 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-03.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 72 080 Kč
Detail zájezdu
25.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 91 580 Kč
Detail zájezdu
26.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 91 580 Kč
Detail zájezdu
27.03.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 91 580 Kč
Detail zájezdu