Dovolená - Rakousko

Rakousko je z České republiky snadno dostupné a právě asi proto se stalo vyhledávanou turistickou destinací i pro krátkodobé pobyty. Lyžování a cyklistika v Rakousku je je rok od roku populárnější. Pro milovníky poznávání a historie jsoutu překrásná historická města Salzburg, Vídeň, Innsbruck, Štýrský Hradec či Linec. Největším turistickým lákadlem pro milovníky lyžování v Rakousku jsou horská střediska, v nichž se kloubí sport a zábava. Zavítejte i vy do středisek Vilach, Zell am See nebo Kaprun.

Před každou dovolenou, ať už v Evropě nebo kdekoliv ve světě, je dobré znát praktické informace, jež se Vám budou během pobytu hodit.

Lékařská péče a doklady v Rakousku

Na cestu do Rakouska nepotřebujete žádná víza, ale určitě nezapomeňte na pas, občanský průkaz a vždy se hodí i karta pojištěnce. Před cestou do Rakouska je dobré myslet na sjednání cestovního úrazového pojištění. Proč? Vyhnete se tak problémům s vysokými částkami za ošetření po úrazu. Ordinace a lékárny se nacházejí ve všech městech a obcích, horské oblasti pak mají každá svou horskou záchrannou službu. Lékárny jsou otevřeny střídavě i v noci a v neděli, pokud zrovna natrefíte na zavřenou lékárnu, nezoufejte, na dveřích jsou většinou uvedeny i nejbližší otevřené lékárny.

Otevírací doby v obchodech a na poštách

Otevírací doby v rakouských obchodech jsou striktně dodržovány. V neděli a ve svátky je téměř vždy zavřeno, ve všední dny je otevřeno od 6:00 do 19:30, v sobotu pak do 17:00 hodin. Skutečná provozní doba se v závislosti na oblasti může lišit. Ve velkých městech se můžete setkat i s delší otevírací dobou, v těch menších potom s kratší a také s dlouhými poledními přestávkami. Prodejny na letištích a nádražích jsou otevřeny někdy i do 23:00 hodin.

Poštovní úřady mají otevírací dobu podobnou té naší, většinou od 8:00 do 12:00 a pak od 14:00 do 18:00, v sobotu pak od osmi do jedenácti. Ve větších městech můžou mít pošty otevřeno až do 24:00 hodin.

Internet a telefonní služby

Veřejný internet je v Rakousku k dispozici ve formě známých internetových kaváren. Naleznete je ve většině měst, na poštách a v informačních centrech. Cena hodiny surfování na internetu je ale o hodně vyšší než u nás, pohybuje se okolo 5 EUR za hodinu. Telefonní automaty, jak mincové, tak kartu, jsou na každém rohu. Vyplatí se volat raději z ulice, než z hotelu, je mnohonásobně dražší.

Spropitné

V rakouských restauracích je nepsaným pravidlem spropitné ve výši 5 % celkové výše účtu, u taxikářů pak ve výši 10 %. V Rakousku jsou ceny pevně dané, se smlouváním proto nepochodíte.

 

Ačkoliv je Rakousko naším sousedem, podnebí se v mnohém velmi liší, především díky množstvím vysoce položených míst. Zdejší podnebí je směsicí oceánského a kontinentálního klimatu, kterému se říká Panonské klima. Všeobecně zde panují velmi teplá léta a na západě země mírnější zimy, zato na východě v zimě výrazně mrzne.

V různých částech Rakouska se podnebí mění. Je to dáno různou nadmořskou výškou. Na východě území panují poměrně horká léta a příjemné zimy. Zato na východě Rakouska, jež je velmi bohaté na srážky, panují krátká a ne příliš teplá léta a především dlouhé a mrazivé zimy. V ostatních částech země vládne takzvané přechodové podnební pásmo mezi vnitrozemsky a atlanticky ovlivněným podnebím.

Reklama: Dovolená v Rakousku

Průměrné teploty v Rakousku

Průměrné zimní teploty v Rakousku se pohybují mezi -8 a -1 °C, letní teploty mezi 18 a 24 °C. Tyto rozmezí se samozřejmě mění s nadmořskou výškou. V nižních polohách panují teplejší léta, mnohdy až nad třicet stupňů, zato na horách panuje velmi příjemné a čerstvé počasí, jako dělané pro pěší turistiku nebo horolezectví. Své specifické podnebí mají Alpy, kde v zimě teplota málokdy stoupne nad nulu. Zimy jsou zde velmi chladné, ale lyžařská střediska jsou rok od roku oblíbenější. Jelikož jsou zde zimy dlouhé, lyžařská sezóna trvá od prosince do dubna. V hlavním městě Vídni panují příznivé teploty po celý rok, v zimě okolo jednoho stupně nad nulou a v létě průměrně 25 °C.

Rakousko je odpočinkovým rájem jako pro milovníky tepla, koupání v průzračných vodách rakouských jezer a pěší turistiky, tak pro nadšené sportovce, kteří si rádi užívají sjíždění nekonečně dlouhých sjezdovek.

 

Reklama:levné letenky

Doprava do Rakouska by nikomu z Vás neměla činit nejmenší problém. Jak občané Evropské unie nepotřebujete ke vstupu do Rakouska vízum a vstupem do Schengenského prostoru již ani cestovní pas. Stačí Vám občanský nebo řidičský průkaz. Vždy je ale dobré mít cestovní pas po ruce.

Jistá pravidla ale platí pro přepravu koček nebo psů. Pro ty si zařiďte mezinárodní průkaz EU pro malá zvířata, jež získáte u svého veterinárního lékaře.

Doprava automobilem

Dopravní předpisy v Rakousku jsou téměř stejné, jako ve všech evropských zemích. Nezbytností je řidičský průkaz a osvědčení o technickém průkazu. Nezbytností při použití rakouských dálnic je samozřejmě dálniční poplatek ve formě dálniční známky, jejíž cena se liší dle doby, na kterou si ji zakoupíte. Nejkratší možná doba platnosti známky je 10 dní a její cena pro osobní automobily činí cca 8 EUR, na dva měsíce Vás bude stát cca 22 EUR a na rok cca 70 EUR.

Pro vjezd do Rakouska můžete využít mnoha hraničních přechodů, například Wullowitz/Dolní Dvořiště, Kleinhaugsdorf/hatě, Drasenhofen/Mikulov nebo Weigetschalg/Studánky.

Doprava letadlem

Letecká doprava je všeobecně nejpohodlnější způsob cestování a to platí také pro Rakousko. Letecká společnost Austrian Airlines nabízí 5 letů denně z Prahy do Vídně, ale samozřejmě, lety do Rakouska jsou možné i s jinými leteckými společnostmi, například s ČSA. Vídeňské letiště Schwechat je velmi důležitým mezinárodním bodem pro lety do Salcburku, Lince, Insbrucku, apod.

Cena letenky z Prahy do Vídně od linkových společností (ne nízkonákladových) bez poplatků se pohybuje od 2000 Kč, v závislosti na době odletu a letecké společnosti. Při rychlém jednání seženete i levnější letenky, pokud budete mít méně štěstí, můžete narazit na letenku v ceně až 15 000 Kč. Nízkonákladové lety do Rakouska jsou samozřejmě levnější, ale hůře dostupné.

Doprava vlakem

Vlakové spoje České republiky s Rakouskem jsou na velmi dobré úrovni. Cestovat můžete například vlaky SC Pendolino, kde Vás jízdenka z Prahy do Vídně bude stát 593 Kč, z Brna potom 297 Kč. Děti do šesti let věku cestují bezplatně, do 15 let potom s polovičním jízdným. Praha umožňuje šestkrát denně přímé spojení s Vídní, a také noční spojení s městy Linec, Salcburk nebo Insbruck. Velkou výhodou cestování vlakem je možnost uplatnění mnoha skupinových, víkendových nebo rodinných slev. Jednotlivci nebo malé skupiny (maximálně 5 dospělých) si mohou např. zakoupit jízdenky City Star. Speciálně pro ty, kteří se chtějí vydat na kratší výlety či víkend do rakouských měst poblíž hranic, je určena jízdenka EURegio.

Cesta z Prahy do Vídně Vám zabere asi 4,5 hodiny, z Brna potom přibližně 2 hodiny.

Doprava autobusem

Do Rakouska jezdí několik autobusových společností, proto i autobusová doprava začíná být velmi oblíbenou. Nejčastěji se odjíždí z Prahy nebo Brna a cílovým městem bývají Vídeň, Linec nebo Salzburk. Cena zpáteční jízdenky činí zpravidla okolo 700 Kč.

 

Rakousko je velmi navštěvovanou Evropskou zemí, a to ve všech ročních obdobích. Právě proto se zde nacházejí velmi kvalitní ubytování, od ubytoven, přes horské chaty, až po ty nejluxusnější hotely. Vše skvěle doplňuje přátelská atmosféra a perfektně provedená alpská architektura. Pojďme si společně představit různé druhy ubytování tak, abyste si vybrali právě dle svého gusta.

Priváty v Rakousku

Ubytování v soukromí, takzvané Zimmer Frei, je velmi oblíbenou variantou po celé Evropě a v Rakousku jakbysmet. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, můžete očekávat domáckou atmosféru, kuchyni a také velmi kvalitní a příjemné ubytování za příznivé ceny.

Rakouské kempy

V Rakousku se rovněž nachází vysoké množství kempů. Můžete si vybrat od těch levnějších, až po ty luxusní s širokou škálou služeb a perfektním zázemím. Ať už si ale vyberete levnější nebo dražší variantu, vždy o Vás bude perfektně postaráno. Kempy se nacházejí uprostřed lesů v přírodě, ale také v okolí velkých měst. Kempinkové vozy jsou většinou velmi pohodlné a velmi čisté, ale pozor, mimo vymezenou oblast pro kempování je přespávání zakázáno.

Ubytování na statku

Dovolená na statku je stále více vyhledávanou variantou ubytování, především pro rodiny s dětmi. Pokud si vybere tuto variantu, čeká Vás domácká atmosféra, tradiční kuchyně a také možnost poznat na vlastní kůži kulturu dané oblasti. Na některých horských statcích si můžete například sami zkusit vyrobit tradiční sýr nebo upéct domácí pečivo. Vaše děti ocení možnost poznání domácích zvířat a celá Vaše rodina určitě uvítá klidné večery v nádherné přírodě.

Hotely a penziony v Rakousku

Rakousko se pyšní opravdu širokou škálou hotelů a penzionů, počet těchto ubytovacích zařízení v posledních letech stoupl na 20 000. Hotely a penziony v Rakousku Vám poskytnou skvělý servis. Pokoje jsou čisté a v ceně ubytování je většinou započítána i bohatá tradiční snídaně. Penziony v horských oblastech nabízejí ubytování většinou beze stravy s možností vlastní přípravy v kuchyňce, jež je samozřejmou součástí pokoje. Ve městech ovšem počítejte s vyšší cenou ubytování, než na venkově.

Horské chaty

Horské chaty jsou vhodné pro nadšené lyžaře. Nacházejí se většinou blízko sjezdovek a vybrat si můžete jak z prostších, tak z luxusnějších chat, jež se nacházejí v těsné blízkosti sjezdovky. Ceny jsou většinou příznivé v obou případech.

Rakouské mládežnické ubytovny

Jsou vhodné pro ty, kdo vlastní průkaz národního mládežnického svazu. Nacházejí se na mnoha místech v zemi většinou ve městech. Ubytování je levnější a také nabízí méně komfortu, vždy ale čisté.

 

Rakousko je zemí s velmi rozvinutou ekonomikou, od toho se samozřejmě odvíjejí ceny za služby a zboží, jež jsou vyšší než u nás. V Rakousku se platí Eurem, jehož aktuální kurz je 25,045 Kč. Velkou výhodou je kompatibilita našich a rakouských platebních karet, jsou přijímány ve všech hotelích, restauracích, obchodech, na čerpacích stanicích. Můžete z nich také bez problémů vybírat v bankomatech.

Pokud u sebe zrovna nemáte hotovost v použitelné měně, jsou samozřejmě k dispozici směnárny. Bankovní směnárny jsou otevřeny většinou do 17:00 hodin a výhodou je to, že vám měnu smění za oficiální kurz bez manipulačních poplatků. Ostatní směnárny si poplatky účtují. Jedná se o směnárny na nádražích, letištích, apod.

Reklama:levné letenky

Orientační ceny v Rakousku

Ceny v Rakousku jsou vyšší než u nás. Je to dáno lepšími platovými podmínkami a životním standardem. Uvádíme zde orientační ceny některých potravin a zboží.

Chléb půl kila: 2 EUR
Minerální voda1,5 litru: 0,6 EUR
Sýr 100g: cca 2 EUR
Pivo: 0,6 EUR

Pokud se rozhodnete pro oběd v restauraci, počítejte s částkou okolo 10 EUR bez nápojů, pivo v restauraci stojí kolek 3 EUR, káva 2 EUR a džusy okolo 1,5 EUR.

Reklama: last minute

Pohonné hmoty

Ceny pohonných hmot se pravidelně mění a spíše zvyšují. Počítejte s cenami podobnými jako u nás, nebo o trochu vyššími.

 

Naši jižní sousedé se ve svých stravovacích zvyklostech a chutích moc neliší. Na rozdíl od naší kuchyně se ta rakouská více podobá například kuchyni maďarské, německé anebo italské. Ale jako správný gurmánský národ má i Rakousko řadu svých místních a národních specialit. Vzpomeňte si na slavný vídeňský řízek a kávu nebo proslulý Sachrův dort. Při pomyšlení na tyto speciality se nejednomu gurmánovi sbíhají sliny. Pojďme si spolu představit typicky rakouskou kuchyni.

Sladké dobroty

Začněme tou nejslavnější rakouskou pochoutkou. Tou je samozřejmě Sachrův dort. Ano ten, lahodný, čokoládový sen, jež je potěšením pro každého milovníka těch nejlepších desertů. Sachrův dort, jehož kořeny sahají až do doby druhé světové války. Byl to teprve šestnáctiletý Franz Sacher, kuchař ve službách kancléře Metternicha, který chtěl něčím oživit noblesní večírky té doby. Naplnil proto čokoládový dort kvalitní meruňkovou marmeládou a zalil vrstvou té nejjemnější a nejkvalitnější hořké čokolády. Takto vznikla jedna z nejznámějších pochoutek na světě. Franzův syn později založil ve Vídni velmi luxusní a honosný hotel Sacher, díky němuž toto rodinné dědictví mohlo vzkvétat. Od té doby může jedinečný Sachrův dort ochutnat každý návštěvník Rakouska. Neváhejte, čeká Vás ojedinělý kulinářský zážitek.

Mezi další výborné deserty patří například dort Eserházy, jež se skládá z několika vrstev výborného oříškového těsta spojených krémem. Celý dort je politý znamenitou cukrovou polevou a ozdoben kousky čokolády.
V Rakousku se můžete setkat také s různými variantami oblíbených jablkových štrůdlů, palačinek, specialitou je také takzvaný Opilý kapucín – moučník s alkoholem.

Pokud si nevíte rady se suvenýry, nikdy neuděláte chybu, pokud se rozhodnete potěšit své blízké Mozartovými koulemi. Tato tradiční rakouská pochoutka se skládá z marcipánového jádra obaleného v několika vrstvách světlého a tmavého nugátu zalitého čokoládou. V originále Mozartkügel se prodávají v různých baleních, velikostech a dostanete je téměř na každém rohu.

Káva

Stejně jako my, tak také obyvatelé Rakouska patří mezi vášnivé milovníky kávy. V Rakousku se ale můžete setkat s více druhy kávy, lišících se způsobem přípravy a především ingrediencemi. Mezi některé známé druhy kávy patří brauner – mocca s mlékem, melange – káva s našlehaným mlékem, mocca – překapávaná černá káva, nebo velmi známá vídeňská káva s našlehanou smetanou. Velice oblíbené jsou i varianty s alkoholem, například gespritz – mocca s koňakem nebo fiakr, což je mocca s rumem. Mezi velké přednosti Rakouska patří vysoká koncentrace útulných kaváren, naleznete je téměř na každém roku a posezení v nich je velmi příjemné.

Maso

Rakouská kuchyně, stejně jako ta naše, je velmi bohatá na tučné, nicméně velmi chutné pokrmy. Rakušané si velmi rádi pochutnávají na párcích, klobásách, bez masa si svou kuchyni zkrátka neumí představit.
Velmi oblíbené je v Rakousku telecí a hovězí maso v různých úpravách, nejčastěji dochucené špekem nebo dozlatova osmahnutou cibulkou na husím sádle. Velmi chutná je také zvěřina a vnitřnosti.

Mezi nejznámější masné pokrmy patří slavný vídeňský řízek, což je osmažený telecí plátek v troj-obalu, někdy podáván také s volským okem.

Pokud ovšem patříte mezi opravdové gurmány a milovníky tučnějších pokrmů, navštivte určitě Tyrolsko. Malebné venkovské hospůdky nabízejí úžasné špekové knedlíky Tiroler Knaedl s uzeným masem, kysaným zelím a brambory. Další vyhlášenou pochoutkou jsou také Spaetzle, což jsou halušky se sýrem a zelím, posypané osmaženou cibulkou. K jednomu z těchto znamenitých pokrmů si můžete samozřejmě objednat pravé rakouské pivo, například Gaesser, Schwechater nebo Zipfer.

 

Rakousko je sice poměrně malým státem, ale to neznamená, že by zde bylo málo k vidění. Právě naopak, Rakousko nabízí nepřeberné množství lákadel, jak zimních, tak i letních. Záleží jen na Vás a na Vašich představkách. Pojďme si spolu ukázat ty nejlepší a nejzajímavější turistické lokality.

Kam v létě?

Rozmanitost krásné rakouské krajiny poskytuje vhodné prostředí pro všechny druhy turistiky. Od Panonské nížiny na východě přes půvabně zvlněnou předalpskou krajinu až po vysokohorské túry na západě, či mírnou pahorkatinu Dolního Rakouska a Štýrska. Spolkové země mají samozřejmě vlastní turistické katalogy, v nichž najdete nejkrásnější trasy včetně rad a návrhů.

Řekneme-li, že Rakousko je rájem pěší turistiky, nebude to pro nikoho žádná novinka. Nejvhodnějšími místy pro pěší turistiku jsou Rakouské turistické vesničky – prázdninová místa v oblasti Alp. Každá z 50 pěších turistických destinací nabízí díky své jedinečnosti nefalšované zážitky a přírodu v celé její nádheře a vytříbenosti přímo za domovními dveřmi. Vládne zde domácká atmosféra, příjemné prostředí a tradice zde stále žijí svým vlastním životem.

Přírodu si nejvíce užijete v národních parcích. Od Národního parku Neziderské jezero - Seewinkel - panonského stepního jezera a ptačího ráje - přes vysoko-alpský Národní park Vysoké Taury, který zahrnuje na 1200 čtverečních kilometrů typické vysoko-alpské krajiny, až po Národní park Dunajské luhy s největším středoevropským souvislým lužním územím. Ať už si vyberete kteroukoli trasu, půjdete-li sami nebo ve skupině - putování Rakouskem se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Rakousko je vhodné také pro rodiny s dětmi. Ať už si chcete užit pravou zábavu nebo jen trávit čas spolu, Rakousko Vám vyjde ve všem vstříc.

Voralbersko

Voralsbersko je pravým rájem pro rodiny s dětmi. Nachází se zde asi 40 ubytovacích resortů s restauracemi, výborným jídlem a hlavně, Voralbersko nabízí letní prázdninové programy pro děti, takzvaná Voralsberská dětská kouzla. Pod tímto názvem se pořádají v letních měsících četné zábavní akce pro děti, které vrcholí každoročně čokoládovou slavností "Milka-Riesenschokoladefest" v Bludenzu.

Štýrsko

Dovolená na statku, Štýrské dětské hotely, Štýrská rodinná hnízda, Hostince pro mládež a rodiny. Štýrsko je to pravé právě pro rodiny s dětmi. Tato lokativ nabízí průzkumy jeskyní a praní stříbra, zlatokopecké a indiánské tábory, zoo se zvířátky k pohlazení a pohádkové lesy nebo veselé cachtání v jednom z pěti koupališť štýrské termální oblasti.

Vídeň

Vídeňská prázdninová hra, to je sport a hry, divadlo a tanec, dobrodružství v muzeu a hádankové rallye, hry pro kutily a různé akce na hřištích - toho všeho se mohou v červenci a srpnu zúčastnit děti od 6 do 12 let v rámci vídeňské prázdninové hry. Pestrých vodních radovánek si děti užijí při bezplatném koupání ve vídeňských bazénech. Slevy v zábavním parku - vídeňském Prátru - a v půjčovnách loděk na Starém Dunaji.

Tyrolsko

Tyrolsko je rovněž ideálním místem na dovolenou rodin s dětmi. Pět dní v týdnu se na 9 místech v Tyrolsku stará 40 vychovatelů o dětské prázdninové programy jako "Tyrolské potůčky", "Horští detektivové", "Lesní duchové", nebo "Divoké hory". Program hnízda je sestavován přímo na místě. Může se ho zúčastnit každá rodina rekreantů. Přes stovku kontrolovaných tyrolských rodinných statků a penzionů nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí.

Wellness

Není to krásná představa jet na dovolenou, kde se o Vás budou starat, hýčkat Vaše tělo a duši, operovávat všechny Vaše smysly tak, abyste odjížděli s čistou hlavou a plni nových dojmů? To vše nabízí také Rakousko!
V Rakousku se nachází přes sto obcí, které nabízejí nejrůznější možnosti regenerace. Díky zeměpisné poloze se zde nachází řada vysoce aktivních termálních a léčivých pramenů s vynikajícími účinky. To však samo o sobě nestačí: Chcete-li regenerovat tělo i ducha, musíte pro to udělat víc.
Užít si trochu regeneračního sportu, možná se i trochu vhodněji stravovat a v každém případě hodně spát a odpočívat. To vše vám umožní termální lázně, léčebny a wellness-centra. Můžete si vybrat z rozsáhlých možností. Patří k nim nabídka štýrského termálního regionu, korutanské, dolnohradské či burgenladské termální oblasti, léčeben v Solnohradsku nebo v salcburském údolí Gasteinertal.

V létě je opravdu mnoho možností zábavy. Mezi další letní vyžití patří například cykloturistika (Taurská cyklistická stezka, Drávská cyklostezka, Murská cyklistická stezka nebo Cyklistická stezka kolem Neziderského jezera).

 

Kam v zimě? Kde si v Rakousku zalyžovat?

Když se řekne Rakousko, nejednomu z Vás se vybaví lyžařský ráj, mistři světa, luxusní lyžařská střediska, Alpy. Rakousko je pro zimní sporty jako dělané, stačí si jen vybrat to právě místo. Komplexní informace o lyžařských střediscích v Rakousku najdete níže

Nejpopulárnější lyžařská střediska v Rakousku

 

 • Kaprun
 • Hintertux
 • Stubai
 • Zell am See
 • Kitzbühel - Kirchberg
 • Flachau
 • Schladming - Planai
 • Semmering
 • Hochficht
 • Obertauern
 • Hochkar
 • Bad Gastein
 • Dachstein West
 • Sölden
 • Zillertal
 • Saalbach – Hinterglemm
 • Bad Kleinkirchheim
 • Grossarl Tal - Dorfgastein
 • Mölltal
 • Nassfeld - Hermagor

   

  Nabídka alpských lyžařských středistek je v Rakousku obrovská. Vybere si každý a pohodové lyžování, dost možná nejpohodovější v Evropě, máte prakticky zaručeno. Tak hurá do Rakouska a příjemné lyžování v Alpách.

   

   

   

   

   


 • Nalezeno 215 861 termínů dovolené.

  Řadit dle 
  Cena od 3 930 Kč
  (cena za osobu od 3 930 Kč)

  hotel JUFA Pyhrn-Priel

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 15.04.-18.04.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Polopenze
  Délka pobytu: 4 dní
  Doprava: Vlastní

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  15.04.-18.04.2017
  Vlastní
  od 3 930 Kč
  Detail zájezdu
  15.04.-19.04.2017
  Vlastní
  od 5 230 Kč
  Detail zájezdu
  15.04.-22.04.2017
  Vlastní
  od 8 310 Kč
  Detail zájezdu
  16.04.-19.04.2017
  Vlastní
  od 3 930 Kč
  Detail zájezdu
  16.04.-20.04.2017
  Vlastní
  od 5 230 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 3 710 Kč
  (cena za osobu od 3 710 Kč)

  hotel JUFA Wipptal

  Země:  Rakousko
  Oblast: Tyrolské Alpy

  Termín zájezdu: 15.04.-18.04.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Polopenze
  Délka pobytu: 4 dní
  Doprava: Vlastní

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  15.04.-18.04.2017
  Vlastní
  od 3 710 Kč
  Detail zájezdu
  15.04.-19.04.2017
  Vlastní
  od 4 910 Kč
  Detail zájezdu
  15.04.-22.04.2017
  Vlastní
  od 7 850 Kč
  Detail zájezdu
  16.04.-19.04.2017
  Vlastní
  od 3 710 Kč
  Detail zájezdu
  16.04.-20.04.2017
  Vlastní
  od 4 910 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 1 410 Kč
  (cena za osobu od 1 410 Kč)

  Bad Schallerbach

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 08.05.-08.05.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  08.05.-08.05.2017
  Autobus
  od 1 410 Kč
  Detail zájezdu
  02.09.-02.09.2017
  Autobus
  od 1 410 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 5 750 Kč
  First Minute (cena za osobu od 5 750 Kč)

  Rakousko - Výstup na Grossglockner :: zájezd vysokohorská turistika

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 30.06.-02.07.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 3 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  30.06.-02.07.2017
  Autobus
  Sleva 4% First Minute od 5 750 Kč
  Detail zájezdu
  04.08.-06.08.2017
  Autobus
  Sleva 4% First Minute od 5 750 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 7 480 Kč
  First Minute (cena za osobu od 7 480 Kč)

  Rakousko, Zájezd skialpinismus Vysoké Taury

  Země:  Rakousko
  Oblast: Tyrolské Alpy

  Termín zájezdu: 15.03.-18.03.2018
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 4 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  15.03.-18.03.2018
  Autobus
  Sleva 4% First Minute od 7 480 Kč
  Detail zájezdu
  29.03.-01.04.2018
  Autobus
  Sleva 4% First Minute od 7 480 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 670 Kč
  (cena za osobu od 670 Kč)

  Obertauern

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 22.04.-22.04.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  22.04.-22.04.2017
  Autobus
  od 670 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 690 Kč
  (cena za osobu od 690 Kč)

  Mauterndorf

  Země:  Rakousko
  Oblast: Salcbursko

  Termín zájezdu: 01.04.-01.04.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  01.04.-01.04.2017
  Autobus
  od 690 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 1 410 Kč
  (cena za osobu od 1 410 Kč)

  Bad Schallerbach

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 28.09.-28.09.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  28.09.-28.09.2017
  Autobus
  od 1 410 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 850 Kč
  (cena za osobu od 850 Kč)

  Kolem Untersbergu

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 03.06.-03.06.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  03.06.-03.06.2017
  Autobus
  od 850 Kč
  Detail zájezdu
  Cena od 700 Kč
  (cena za osobu od 700 Kč)

  Pasov - Linec

  Země:  Rakousko
  Oblast: 

  Termín zájezdu: 01.05.-01.05.2017
  Úroveň hotelu: ***
  Strava: Bez stravy
  Délka pobytu: 1 dní
  Doprava: Autobus

  Informace k zájezdu

  Další termíny tohoto zájezdu
  01.05.-01.05.2017
  Autobus
  od 700 Kč
  Detail zájezdu
  29.07.-29.07.2017
  Autobus
  od 700 Kč
  Detail zájezdu