First Minute - Řecko

Řecko je zemí s velmi bohatou historií a kulturní tradicí. Navíc se však Řecko pyšní také perfektními podmínkami pro rekreaci. Pro svůj pobyt v Řecku si můžete zvolit buď klasické ubytování v hotelu, nebo jako alternativu pronájem soukromé vily. Navštívit Řecko se ale vyplatí i kvůli návštěvě kulturních památek, z nichž mezi nejznámější patří hora Olymp, Delfy, Atény a mnoho dalších.

Vstupní formality v Řecku

Pro české občany neplatí při vstupu na území Řecka žádná zvláštní omezení. Nutné je mít platný cestovní pas, jehož minimální platnost není nijak omezena. Důležité je, aby platil v době vstupu na řecké území. Doporučena je však platnost nejméně 3 měsíce od doby návratu z Řecka. Od roku 2006 je možné jako cestovní doklad použít také občanský průkaz (zelená verze), tento doklad však platí pouze pro držitele a nevztahuje se na děti (na rozdíl od pasu).

Celní a devizové předpisy

Do Řecka je běžně povoleno dovážení dárků pocházejících ze zemí EU. Jsou však stanoveny limity na některé komodity na osobu: max. 200 ks cigaret, 50 ks doutníků (nebo 250 g tabáku), 2 l vína, 1 l alkoholu nad 22 %, 1 l alkoholu pod 22 %, 250 ml toaletní vody a jakéhokoli zboží do limitu 150 EUR. Je zakázán vývoz či dovoz jakýchkoli drog nebo omamných látek, s výjimkou předepsaných léků. Vysoké pokuty se platí za vývoz jakéhokoli předmětu staršího 100 let, pokud k tomu nemáte zvláštní povolení.  Rovněž je zakázán vývoz jakýchkoli vzácných či ohrožených druhů zvířat a rostlin.

Elektřina v Řecku

V zásuvkách řeckých sítích koluje napětí 220 V/50 Hz střídavého proudu. Elektrické zásuvky jsou jednoduché se dvěma kolíky. Na tříkolíkové přístroje pravděpodobně budete potřebovat adaptér. Pokud si ho zapomenete doma, není problém si ho koupit v kterémkoli supermarketu.

Oblečení

V Řecku nepanují žádné omezení ohledně oblečení jako např. v islámských zemích. Oblékat se tedy můžete dle libosti. Na večer však doporučuji si přibalit nějakou mikinu a delší kalhoty, protože od září už se setměním začíná pomalu ochlazovat.

Koupání a opalování v Řecku

Na většině pláží není ani problém se opalovat „nahoře bez“. Nedoporučuje se to pouze na rušných městských plážích. Jinak zde není problém najít i nudipláže, nebo si přímo najít nějakou klidnou zátoku jen a jen pro sebe.

Nákupy

Nakoupit zde můžete klasické suvenýry od napodobenin starožitností, přes kopie slavných soch až po keramické vázy. Kromě upomínkových drobností seženete také různé kožené výrobky (obuv, kabelky, pásky, bundy…) nebo krásné stříbrné šperky. 

Počasí & podnebí v Řecku - teplo chlazené mořem

Řecko se pyšní typickým středozemním podnebím a může se tedy pochlubit letními teplotami v průměru okolo 30 °C. Ty se ale samozřejmě můžou vyšplhat až na závratných 40 °C, takže pokud patříte mezi teplomilce, budete se tu cítit jako ryba ve vodě. A pokud mezi ně nepatříte, příjemně vás jistě osvěží právě zmiňovaná voda, která patří mezi nejkřišťálovější v Evropě.

Reklama: letenky

Reklama: Last minute v Řecku

Kdy do Řecka

Nejpříhodnější bývá období od dubna do října, kdy bývá počasí stálé, teplé a téměř bezmráčkové. Největší srážky totiž zemi sužují hlavně v zimě, zatímco v létě ji neustále ohřívají horké sluneční paprsky. Nejtepleji je tu samozřejmě v období prázdnin, ale to pravé léto zažijete i v červnu nebo září.

Průměrné teploty vzduchu

Počasí Řecko

Reklama:levné letenky

Průměřné teploty vody

Počasí Řecko

 


Doprava do Řecka

Letadlo

Nejčastějším a nejrychlejším způsobem bývá letadlo. V Řecku se to letištěmi jen hemží, protože svoje vlastní má téměř každý ostrůvek, kam směřují davy turistů. Jen v některých případech, kdy se letiště nachází na blízkém sousedním ostrově je využíván trajekt. Let trvá obvykle tak 2 – 2,5 hodiny, záleží na konkrétní destinaci.

Reklama: letenky

Autobus

Dalším způsobem dopravy je pak autobus, kdy se do země dostanete přes Apeninský poloostrov a následně trajektem na požadovaný ostrůvek.

Doprava v rámci Řecka

Autobus

Autobusová doprava je celkem spolehlivá a s určitou dávkou tolerance by se dalo říci, že i přesná. Jízdní řády bývají vždy vyvěšeny na zastávce. Na dálkových trasách fungují zelenobéžové klimatizované autobusy společnosti ΚΤΕΛ. V městských a příměstských částech se pohybují autobusy modrobílé, které už nebývají tak komfortní.

Loď

Na téměř každý ostrov se dostanete lodí z Pirea. Na Jónské souostroví pak přímo z Peloponésu. Mezi jednotlivými skupinkami ostrovů existují i pravidelné linky a využít můžete i rychloloď (Flying Dolphin), za kterou si však už připlatíte.

Taxi

Vozy poznáte podle označení ΤΑΞΙ na střeše. Barva sice nebývá jednotná, ale vozy jdou identifikovat celkem snadno. Mezi místními taxikáři bývají často oblíbeny české Octavie. Cenu je nejlepší si s taxikářem domluvit předem nebo sledovat taxametr, protože i zde řidiči rádi okrádají důvěřivé turisty.

Zapůjčení vozidla

Často bývá nejkomfortnějším způsobem, jak si individuálně zajistit poznávání místních přírodních krás a pláží. Půjčit si můžete jak auto, tak moped. Vozidlo pak vracíte se stejným množstvím benzinu v nádrži, s jakým jste si ho půjčili. Než do Řecka vyjedete pořiďte si pro jistotu mezinárodní řidičský průkaz, ačkoli je možné, že ho ani nebudete potřebovat.

Vlak

Je sice velice komfortní způsob cestování, avšak využít jej lze pouze mezi velkými městy na pevnině.

 

Kategorie ubytování v Řecku

Kategorie ubytování bývá v katalozích českých cestovních kanceláří udávána pomocí hvězdiček, které většinou dané kategorii odpovídají. Přímo v Řecku pak můžete narazit ještě na starší hodnocení pomocí písmen A, B, C…

Reklama:levné letenky

Ubytování - hotely, apartmány

V Řecku si můžete vybrat, zda dáte přednost klasickému hotelu nebo některému z nabízených apartmánů. Obecně platí, že hotely bývají o něco komfortnější než „obyčejné“ apartmány, avšak ty bývají také levnější. Ubytování je nejlepší si vybrat přímo u některé z cestovních kanceláří a zájezd si zakoupit u nich, protože tak už máte jisté záruky. Pokud se vydáte do Řecka jen tak „na blind“ může vám výběr vhodného ubytování trvat delší dobu, protože ta nejlepší místa bývají zabookována právě od cestovních kanceláří.

Reklama: last minute

Bazény v hotelech

Ubytovací komplexy bývají často vybaveny i bazénem, kde jsou zdarma k dispozici lehátka. Pokud tomu tak ale není, platí, že můžete využívat bazény i u sousedního hotelu. Nepsaným pravidlem však je, že si v místním baru koupíte nějaký ten drink.

Reklama: letenky

 

Toalety

Dámy = Gynaikon, Páni = Andron.
Použité toaletní papíry se zásadně odkládají do připravené nádoby.

S kým budete v Řecku „sdílet“ hotel

Řecké ostrovy jsou kromě Čechů velmi oblíbené také u Angličanů a v menší míře zde narazíte na Němce. Na pevnině (např. Chalkidiki) nebo na severnějších ostrovech (Thasoss) pak narazíte na Bulhary nebo Rumuny, kteří to sem mají kousek autem.

Reklama:levné letenky

Pláže a lehátka na řeckých plážích

Bývají v Řecku většinou veřejné. Lehátka se slunečníkem si zde můžete pronajmout za poplatek. Ceny se pohybují mezi 6-8 EUR za den. Lehátek pak můžete využít i u některých z plážových barů a restaurací. I zde platí, že jsou zdarma v případě, že si zde zakoupíte drink či zmrzlinu.

Měna

Měna: 1 EUR = 100 centů
Kurz: V současné době se pohybuje kolem 26 Kč, avšak nadále klesá, což je pro cestování velice výhodné.

Reklama: letenky

Ceny v Řecku - co a za  kolik

Večeře: 10 – 12 EUR
Káva: od 1,50 EUR
Pivo: od 0,50 EUR (v supermarketu), od 2 EUR (v restauraci)
Voda 1,5 l: 0,30 – 1 EUR
Víno 0,7 l: od 3 EUR
Chléb: 1 – 1,60 EUR
Gyros pita: od 2 EUR
Sendvič: od 2 EUR
Řecký salát: 2,50 – 5 EUR
Rajčata: Od 0,5 EUR
Sluneční brýle: od 5 EUR
Margarín 500 g: od 2 EUR

Placení v Řecku

V klasických krámcích s pečivem nebo se zeleninou je nutno mít u sebe hotovost. Platební karty je možno uplatnit jen v některých větších obchodních centrech nebo u benzínové pumpy. Lze jimi zaplatit také výlety nebo kurzy potápění. Pozor, zda obchody nevyžadují embosované karty! Bankomaty bývají celkem dobře dostupné, avšak pozor – některé mají základní menu v řečtině!

Směnárny v Řecku

České koruny bohužel v místních směnárnách nelze přímo směnit, tudíž mějte při sobě pro jistotu dostatek hotovosti, či platební kartu.

 

Bez nadsázky můžeme říct, že základy evropské civilizace byly položeny ve starověkém Řecku, jídlo nevyjímaje. Protože zatímco Keltové nebo Germáni pekli své placky z nekvašeného těsta v popelu, v antickém světě už panovaly i v jídle naprosto kultivované a vybrané návyky a způsoby. Vzhledem k zeměpisné poloze se tu pak prolínají vlivy jak západní, tak východní kuchyně a výsledkem je vynikající zdravá strava nenáročná na přípravu. Takové venkovní posezení u dobrého jídla a pití patří k tradičním a velice příjemným zážitkům při návštěvě Řecka.

Jídlo

U této přímořské země pak nemůže být žádným divem, že jídelníčku kralují především čerstvé ryby, které se střídají s oblíbeným jehněčím masem. Samotní Řekové jsou zvyklí hodně navařit ráno a po celý den pak pokrmy udržovat teplé, nebo spíše vlažné, protože na vyloženě horké jídlo si moc nepotrpí. Proto je dobré si objednat jídlo, které vyžaduje přípravu bezprostředně před konzumací. Řekové jedí později než my, ačkoli otvírací dobu restaurací kvůli turistům upravili na 7. hodinu, sami usedají k večeři až kolem deváté. Po jídle obvykle následuje káva s nějakým dobrým dezertem.

Reklama: letenky

 

Předkrmy

Taramosalata - Paštika z tresčích jater

Tsatsiki - Pokrájená okurka s jogurtem

Pokrmy

Musaka - Sestává z vrstvy brambor, mletého masa a pokrájeného lilku, často bývá zalité bešamelem.

Rybí pokrmy - V jídelním lístku by mělo být rozlišeno, zda se jedná o ryby mražené nebo čerstvě ulovené.

Pití

Kromě tradičního vína je Řecko zemí i dalších lahodných nápojů.

Ouzo - Aperitiv z anýzových semínek

Metaxa - Místní brandy. Můžete si vybrat mezi tří-, pěti- a sedmi-hvězdičkovou variantou, přičemž platí, že čím víc hvězdiček, tím jemnější chuť.

Pivo - V supermarketech běžně narazíte na německého Amstela a nizozemský Heineken. Mezi místními se největší oblibě těší domácí Mythos. Při troše štěstí tu můžete v plechovkách narazit i na Plzeňský Prazdroj nebo Budějovický Budvar.

Řecké pláže

Na písčitých plážích můžete buď klasicky relaxovat na lehátku a chytat bronz nebo se vrhnout na některý z vodních sportů. Klasikou již bývá windsurfing nebo jízda na skútru. Pustit se  můžete třeba do paraglidingu nebo vodních lyží. Na většině pláží je také možnost zapůjčení loďky nebo šlapadla.

Potápění v řeckých vodách

Řecko se může pyšnit jedním z nejkrásnějších a nejčistších moří, které je přímo stvořeno ke šnorchlování nebo potápění. Vyzkoušet můžete i některý z potápěčských kurzů nebo samostatný vodní ponor.

Reklama:letenky

Výlety po Řecku a jeho ostrovech

Proč nevyzkoušet některý z fakultativních výletů za krásami řecké antiky. Na pevnině stejně jako na ostrovech je takovýchto možností bezpočet. Nevadí, že jste si zájezd nezakoupili předem – lze to provést přímo na místě.

Výlety na lodích

Jsou v Řecku velmi populární. Pokud se chystáte na některý z ostrovů, jistě se nechte zlákat na  okružní plavbu, která nabídne mnoho zajímavého. Populární bývají také výlety k modrým jeskyním, kde má voda neskutečně inkoustovou barvu.

Aquaparky v Řecku

Téměř každý větší ostrov má svůj vlastní aquapark (někdy i 2), kde můžete bezstarostně nechat vydovádět své ratolesti. Věřte, že ve víru skluzavek rozličných možných i nemožných tvarů vydrží celý den.

Večer v Řecku

Řecké promenády bývají lemovány všemožnými tavernami, bary, diskotékami či kavárnami, do kterých vás neustále někdo zve nebo nabízí slevy. Ty bývají prokládány obchůdky se suvenýry, šperky či oblečením. Jeden večer můžete vyzkoušet karaoke, jiný ochutnat sushi v místní japonské restauraci a pak třeba vyrazit na některou z vyhlášených diskoték.  Možností je opravdu mnoho a stačí si jen vybrat. Kouzelná může být i samotná romantická procházka po promenádě mezi šuměním moře a cvrkotem davu.

 

Řecko můžeme bez nadsázky nazvat kolébkou civilizace – minimálně té evropské. Rozkvétala tu nejen filozofie, ale také architektura, demokratická politika a umění. O Athénách prohlásil římský básník Cicero, že „kamkoli tu vstoupíte, střetnete se s připomínkou minulosti“.

Minojská kultura ( 3 200 – 1 450  př. n. l.)

Z této doby pochází královský palác v Knossu na Krétě. Objevitel anglický archeolog sir Artur Švand civilizaci, která jej postavila, nazval minojskou podle legendárního krále Minooa. Kréta tehdy díky své strategické poloze kralovala obchodu ve východním středomoří. Vrchol nastal kolem roku 1 500 př. n. l., kdy obchodovala se zbožím také v Egyptě a na středním východě. Důvody zániku této kultury dosud nejsou známy.

Reklama: letenky

Mykénská kultura (1 450 – 1 200 př. n. l.)

Název podle města Mykény. Mykénci se dostali k moci po zániku Minojské kultury. Právě Mykénské období je opředeno mnohými bájemi a pověstmi a právě v tomto období vznikla slavná Ilias. Můžeme se jen dohadovat, zda byla báseň založena na pravdě a skutečně kdysi proběhla Trójská válka, či zda si příběh Homér pouze vybájil. Podle legendy se výprava krále Agamemnona vydala na válečné tažení do Tróje, aby odtamtud „vysvobodili“ krásnou Helenu, která sem utekla s princem Parisem. Výpravě však vál nepříznivý vítr a tak byl Agamemnon nucen obětovat bohyni Artemis svou dceru. 10 let pak trvala Trójská válka, aniž by vzešel vítěz a 10 let byly obětovány životy mnoha hrdinů. Až chytrý král Oddyseus z otrova Ithaka přišel se lstí – Trójským koněm. Všichni víme, co bylo dál. Trójané si koně, ve kterém byli schovaní řečtí vojáci, pustili do města a Trója byla brzy dobyta. Agamemnon se vrátil zpět do Mykén jako hrdina a jako „válečnou kořist“ si odtamtud přivezl princeznu Kassandru. Jeho žena Klytaiméstra mu však stále měla za zlé, že dal obětovat jejich dceru, a tak ho brzy po návratu i s Kassandrou ubodala ve vaně.

Dórské období (1 200 – 1 100 př. n. l.)

Je obdobím temna pro řeckou civilizaci. Bylo způsobeno vpádem Dórů ze severního Řecka, kteří byli sice zdatnými válečníky, avšak postrádali jakýkoli větší smysl pro rozvoj kultury.

Klasické Řecko

Blýskat na lepší časy se pomalu začíná v 9. století před naším letopočtem. Vznikat začaly městské státy, z nichž nejsilnějšími (a dodnes nejslavnějšími) byly Athény a Sparta. Zatímco Sparta byla ryze vojenským státem, Athény byly mnohem kulturnější. V této době předkládal lidu revoluční myšlenky athénský státník Periklés a podporoval rozvoj umění a architektury. Za jeho vlády byl postaven Perthenon, řecké drama bylo v rozkvětu a řeckým lidem bylo přijato mnoho demokratických myšlenek. Právě z této doby také pochází ono známé slůvko demokratia (= vláda lidu), ze kterého vzniklo slovo „demokracie“.

Alexandr Veliký

Menší městské státy se bohužel nikdy nedokázaly sjednotit natolik, aby odolaly tak silnému protivníkovi, jako byl Alexandr a jeho otec Filip II. Řecko se tak brzy stalo součástí Makedonské říše. Ta se sice nedlouho po Alexandrově smrti rozpadla, ale od té doby už Řecko vždy zůstalo více či méně pod něčí nadvládou, aby se dočkalo nezávislosti až v 19. století.

 

Poznejte jednotlivá nádherná řecká souostroví...

 Základní informace a tipy pro návštěvníky Řecka...

Cestujete-li do Řecka za poznáním, nevynechejte Athény...

Představení historie starého Řecka, pokladnice antické kultury...

Vítejte na stránkách o Řecku, překrásné zemi plné neskutečných památek z dob antické kultury. Řecko tvoří kromě Peloponéského poloostrova také další spousta malých a ještě menších ostrůvků, které obklopuje azurově modré moře.

Reklama: letenky

Základní informace o Řecku

Nejprve ale několik základních informací o Řecku:

Název: Řecká republika
Hlavní město: Athény
Hymna: Imnos pros tin Eleftherian
Rozloha: 131 940 km2 (94. na světě)
Nejvyšší bod: Olymp
Časové pásmo: +1 hodina středoevropského času
Počet obyvatel: 11 018 000
Hustota zalidnění: 81 obyv./km2
Jazyk: Řečtina
Náboženství: Pravoslaví, řeckokatolické
Státní zřízení: Republika
Měna: EURO
Telefonní předvolba: +30

Řecko se ve starověku kromě Olympijských her stalo také domovem filozofie, demokracie a hlavně přenádherné antické kultury. Řecko tak oplývá jedinečnou architekturou, jedinečným jazykem a jedinečnou krajinou, kde žijí ti nejpohostinnější lidé na světě. Přesto, že popisovat Řecko jako zemi protikladů je otřepané klišé, věřte tomu, že jeho návštěvou vstoupíte do země kontrastů.

Řecko na Travelon.cz

Na těchto stránkách pak naleznete nejen informace o řecké pevnině, ale rovněž detailně rozebrané také některé z překrásných řeckých ostrovů a ostrůvků, které patří mezi ty nejoblíbenější prázdninové letoviska v Evropě. Pojďte se tedy s námi vydat po stopě starodávných legend a bohů, kterými jsou tato řecká místa opředena!

Reklama: levné letenky

Za mořem do Řecka

Většinu turistů do Řecka lákají hlavně jeho stabilní, příjemně teplé klimatické podmínky. Nejvhodnější dobou pro návštěvu Řecka je období od května do října. Při pobřeží Řecka se rozkládají nádherné pláže, písčité, oblázkové i s dravými skalisky. Kromě koupání si zde můžete dopřát i mnohé další plážové atrakce, takže o zábavu je vždy kvalitně postaráno. Aby vám k dokonalé letní pohodě nescházelo opravdu vůbec nic, nezapomeňte na ochutnávku tradičních místních specialit. Řecká kuchyně je totiž opravdu znamenitá!

Reklama: letenky levně

Přírodní krásy Řecka

V Řecku se setkáte s typicky středomořskou faunou a flórou. Běžně se setkáte spíše jen s drobnými zástupci zvířectva, nejčastěji to bude snad všudypřítomná kočka domácí. Nenechte se ale zmýlit, to rozhodně neznamená, že by v Řecku nežila žádná větší divoká zvířata. V hornatých zalesněných oblastech se často vyskytují lišky, jeleni a draví ptáci, ale dokonce i vlci a medvědi. Na procházkách řeckou přírodou můžete spatřit divoké králíky, drobné ještěrky nebo želvy. Krásná je také podmořská fauna v podobě hejn barevných rybek a dalších mořských živočichů. Flóru zastupují především macchie, vavříny, cypřiše, olivovníky, myrta, pistácie a oleandry.  Řeckou přírodu charakterizuje překrásná rozmanitost.

 


Nalezeno 264 381 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 12 751 Kč
First Minute (cena za osobu od 12 751 Kč)

San Antonio

Země:  Řecko
Oblast: Korfu

Termín zájezdu: 15.06.-19.06.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 5 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
15.06.-19.06.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 14 607 Kč
Detail zájezdu
15.06.-19.06.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 12 751 Kč
Detail zájezdu
26.06.-03.07.2017
Letecky
First Minute od 17 468 Kč
Detail zájezdu
26.06.-03.07.2017
Letecky
First Minute od 20 716 Kč
Detail zájezdu
29.06.-06.07.2017
Letecky
First Minute od 18 041 Kč
Detail zájezdu
Cena od 21 694 Kč
First Minute (cena za osobu od 21 694 Kč)

Elea Beach Hotel

Země:  Řecko
Oblast: Korfu

Termín zájezdu: 25.07.-01.08.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
25.07.-01.08.2017
Letecky
First Minute od 25 600 Kč
Detail zájezdu
25.07.-03.08.2017
Letecky
First Minute od 29 674 Kč
Detail zájezdu
25.07.-08.08.2017
Letecky
First Minute od 40 325 Kč
Detail zájezdu
25.07.-01.08.2017
Letecky
First Minute od 21 975 Kč
Detail zájezdu
25.07.-03.08.2017
Letecky
First Minute od 25 010 Kč
Detail zájezdu
Cena od 25 656 Kč
First Minute (cena za osobu od 25 656 Kč)

Mayor La Grotta Verde Grand Resort

Země:  Řecko
Oblast: Korfu

Termín zájezdu: 29.07.-05.08.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
27.07.-10.08.2017
Letecky
First Minute od 50 160 Kč
Detail zájezdu
27.07.-05.08.2017
Letecky
First Minute od 36 924 Kč
Detail zájezdu
27.07.-08.08.2017
Letecky
First Minute od 44 989 Kč
Detail zájezdu
29.07.-05.08.2017
Letecky
First Minute od 31 613 Kč
Detail zájezdu
29.07.-08.08.2017
Letecky
First Minute od 39 706 Kč
Detail zájezdu
Cena od 21 188 Kč
First Minute (cena za osobu od 21 188 Kč)

Mitsis Faliraki Beach

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 19.10.-26.10.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 64 126 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 49 514 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 38 723 Kč
Detail zájezdu
19.10.-29.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 26 190 Kč
Detail zájezdu
19.10.-26.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 21 413 Kč
Detail zájezdu
Cena od 27 314 Kč
First Minute (cena za osobu od 27 314 Kč)

Mitsis Lindos Memories

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 21.09.-28.09.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 60 698 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 47 125 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 37 121 Kč
Detail zájezdu
21.09.-28.09.2017
Letecky (Vídeň)
Sleva 16% First Minute od 32 288 Kč
Detail zájezdu
21.09.-05.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 49 008 Kč
Detail zájezdu
Cena od 16 046 Kč
First Minute (cena za osobu od 16 046 Kč)

Cathrin Hotel

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 06.08.-13.08.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 31 951 Kč
Detail zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 29 759 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 26 668 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 25 094 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 22 846 Kč
Detail zájezdu
Cena od 16 945 Kč
First Minute (cena za osobu od 16 945 Kč)

Pegasos Hotel

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 01.10.-12.10.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 12 dní
Doprava: Letecky (Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 43 303 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 34 761 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 24 673 Kč
Detail zájezdu
01.10.-15.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 25 740 Kč
Detail zájezdu
01.10.-12.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 22 986 Kč
Detail zájezdu
Cena od 15 596 Kč
First Minute (cena za osobu od 15 596 Kč)

Kresten Palace

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 01.10.-12.10.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 12 dní
Doprava: Letecky (Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 34 086 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 28 185 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 23 858 Kč
Detail zájezdu
01.10.-15.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 22 143 Kč
Detail zájezdu
01.10.-12.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 19 895 Kč
Detail zájezdu
Cena od 16 467 Kč
First Minute (cena za osobu od 16 467 Kč)

Hotel Fantasy

Země:  Řecko
Oblast: Rhodos

Termín zájezdu: 01.10.-12.10.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 12 dní
Doprava: Letecky (Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
30.07.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 31 136 Kč
Detail zájezdu
03.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 26 078 Kč
Detail zájezdu
06.08.-13.08.2017
Letecky
First Minute od 22 396 Kč
Detail zájezdu
01.10.-15.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 22 874 Kč
Detail zájezdu
01.10.-12.10.2017
Letecky (Vídeň)
First Minute od 20 457 Kč
Detail zájezdu
Cena od 23 071 Kč
First Minute (cena za osobu od 23 071 Kč)

Gaia Village

Země:  Řecko
Oblast: Kos

Termín zájezdu: 24.07.-31.07.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.07.-31.07.2017
Letecky
First Minute od 23 071 Kč
Detail zájezdu