Dovolená - Seychely

Seychely jsou skupinou ostrovů v Indickém oceánu. Své návštěvníky Seychely osloví zejména nádherným prostředím – dlouhé písčité pláže, tropická flora. Na Seychely se můžete vypravit i v případě, že vyznáváte aktivní způsob odpočinku. K dispozici vám bude fitcentrum, tenisové kurty, plachtění, windsurfing, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem či půjčovna horských kol.

Seychelské podnebí je tropické s průměrnými denními teplotami 24 až 30 stupňů, poměrně neměnnými po celý rok. Vliv na celkové klima má okolní Indický oceán.Typický je velký úhrn srážek , který se v průměru pohybuje okolo 3 000 mm za rok. K dešti se schýlí většinou velice náhle, zakrátko se ale většinou mraky zase rozestoupí a osvěžená zeleň se zableskne v paprscích slunce.  Nejvíce deštivo je v zimním období, od listopadu do února. Velké tropické bouře tu nehrozí, protože se Seychely nacházejí v blízkosti rovníku, mimo oblast bouří a cyklónů.

Dovolená na ostrovech kdykoliv

Seychelské počasí vás rozhodně nepřekvapí žádnými extrémy a proto jsou ostrovy místem, kam lze vyrazit na dovolenou v podstatě kdykoli během roku. Nejteplejším obdobím roku bývají měsíce březen a duben, relativně nejchladněji je pak v letních prázdninových měsících od července do srpna. Teplota vody se tu pohybuje vždy okolo příjemných 25 °C. Díky stálým teplotám si po celý rok vystačíte s lehčím oblečením, jen vzhledem k častým dešťům je vhodné se vybavit deštníkem, nebo nepromokavými bundami či plášti.

Obyvatelstvo

Úplná nezávislost Seychelských ostrovů byla vyhlášena roku 1976, po staletích, kdy byly ostrovy pod nadvládou Francouzů a poté Angličanů. Místní pohostinní a milí obyvatelé jsou poměrně mladým národem, který je tvořen směsicí několika různých národností. Počet obyvatel se tu pohybuje okolo 82 000. Největší zastoupení mají Kreolové pocházející z Afriky, vedle nich tu také žijí Evropané, Indové, Arabové, nebo Číňani. Dorozumívání se Seychelany se obejde bez problémů, jednak díky jejich vstřícné přátelské povaze, jednak proto, že vedle národního jazyka kreolštiny jsou tu oficiálními jazyky angličtina a francouzština.

Největší procento obyvatel (okolo 85%) je římskokatolického vyznání, ostatní se hlásí k anglikánské církvi (okolo 6%), ostatním křesťanským náboženstvím, hinduismu, islámu, a ostatním.

Vstupní formality

Pro vstup do země není potřeba vízum, musíte se ale prokázat platným pasem, jehož platnost bude trvat ještě alespoň tři měsíce po odcestování z ostrovů, také zpáteční letenkou, potvrzením o ubytování, a dostatkem finančních prostředků. Při odletu z ostrovů se platí odletová taxa, která se pohybuje okolo 50 USD, a většinou bývá zahrnuta v ceně letenky. V případě potíží kontaktujte Honorární konzulát České republiky na Seychelách,

Villa Pirogue, Machabee, Mahé, tel: 00248/242254, fax: 00248/242254,
e-mail: Victoria@honorary.mzv.cz

Časový posun

Po příletu počítejte se 3 hod. navíc v zimním období a se 2 hod. více v létě, oproti středoevropskému času.

Zdraví, bezpečnost

Pro pobyt na Seychelských ostrovech není potřeba žádné preventivní očkování. Žádné onemocnění jako malárie, či žlutá zimnice se tu nevyskytuje. Na ostrovech jsou k dispozici soukromé zdravotnické kliniky, velkou nemocnici s kvalitními službami najdete v hlavním městě Viktoria.  Na Seychelách nehrozí žádné bezprostřední nebezpečí, v zájmu vlastního zdraví je však vhodné vyvarovat se dlouhým pobytům na přímém slunci a vždy používat krém s vysokým ochranným faktorem. Opatrnost je na místě také při plavání a potápění v moři. Rozhodně dodržujte pokyny na informačních tabulích, které varují před silnými mořskými proudy. Při potápění se nedotýkejte mořských živočichů, kteří by vás mohli nemile překvapit. Na mořském dně můžete  narazit např. na barevné podlouhlé ulity homolic, které se brání vystřelením jedovatého ostnu. Opatrnost se doporučuje také při slunění na pláži, kde byste si neměli lehat pod palmy s těžkými kokosovými ořechy. Po pádu takového ořechu by vaše opalování mohlo skončit tragicky.

Na Seychely se dostanete letecky z Evropy. Z ČR se na ostrovy nelétá přímo, ale s přestupem na větších evropských letištích. Např. z Londýna, Paříže a Říma zajišťuje pravidelné letecké spojení národní letecká společnost Air Seychelles, která zprostředkovává leteckou dopravu také mezi jednotlivými ostrovy Seychelské republiky. Kromě toho je přeprava na jiné ostrovy zajištěna také helikoptérou, lodí, nebo člunem. Po samotných ostrovech lze cestovat vypůjčeným autem, autobusem, nebo taxíkem. Automobilová doprava na ostrovech je však místními úřady regulována a ne na každém ostrově je možné si auto půjčit. Protože jsou Seychely bývalou britskou kolonií, jezdí se zde vlevo, ale jinak tu není dopravní systém nijak složitý. Auto lze zapůjčit např. na Mahé na mezinárodním letišti, nebo v hlavním městě Viktoria, a potřebovat budete mezinárodní řidičský průkaz.

Doprava na ostrovech

Na ostrovech je zajišťováno autobusové spojení, které je  poměrně levným způsobem přepravy. Především na velkých ostrovech Mahé a Praslin funguje několik autobusových linek denně, zhruba od 6 hodin ráno do 19 hodin večer. Ovšem na jízdní řády není záhodno se příliš spoléhat, může se stát, že bude mít autobus zpoždění, nebo naopak přijede dříve, proto je lepší čekat na autobusové zastávce s dostatečným předstihem.

Taxi

Pokud upřednostňujete pohodlí před cenou, můžete využít místní taxíky. V tomto případě je výhodné domluvit se s řidičem na ceně, ještě před odjezdem taxíku.

Pro ochranu přírodního bohatství na Seychelách je regulován turistický ruch, což se projevuje mimo jiné omezováním počtu lůžek pro turisty a poměrně vysokými cenami za ubytování. Kromě toho žádný hotel nesmí převyšovat výšku palem a nelze si nevšimnout výrazně nižšího vlivu komerce a větší původnosti okolí ubytovacích zařízení, ve srovnání s jinými turisticky vyhledávanými destinacemi. Největší hotelový komplex na Seychelách se nachází u pláže Beau Vallon na  ostrově Mahe, nedaleko hlavního města Viktorie. Větší hotely bývají standardně vybaveny klimatizací, bazénem a sportovištěm.

Ostatní ubytování

Kromě velkých hotelů nabízejí příjemné ubytování také malé hotýlky a rodinné penziony, některé zařízené v tradičním stylu v bývalých plantážních domech, kde se lépe sžijete s místními tradicemi a způsobem života. Také v bungalovech, apartmánových domech, nebo v tzv. guesthouses, lze využít ubytování jak se stravou i bez, s možností samostravování. Kempování není oficiálně povoleno.

Oficiální měnou Seychelské republiky je seychelská rupie SCR. 1 SCR je 100 centů. Bankovky jsou v hodnotě 10, 25, 50 a 100, a mince v hodnotě 5, 10, 25 centů. Ve větších obchodech, restauracích, nebo v hotelech lze bez problémů platit také kreditní kartou. Výměnu peněz za seychelské rupie provádějí banky, směnárny, většinou i hotely. V bance se vydává potvrzení o výměně, což se hodí když vám nějaké peníze zbudou a budete je chtít vyměnit zpět. Bez takového potvrzení vám peníze nevymění. Mnohem výhodnější kurs, než jaký nabízejí oficiální směnná místa, poskytuje černý trh. Činnost takových soukromých směnárníků je ale nelegální, a turisté se tak vystavují riziku postihu. Návštěvníci Seychel by také měli vědět, že pro pobyt na ostrovech nestačí jen místní měna. Např. za ubytování, různé vstupy, výlety, potápěčské kurzy, a jiné turistické atrakce, jste podle zákona povinni platit v eurech, librách, nebo dolarech.

Obecně jsou ceny na ostrovech poměrně vysoké. Hlavním obchodním a nákupním centrem je největší ostrov Mahe a hlavní město Viktoria s obchodními domy, spoustou malých obchůdků a tržištěm. Základní potraviny lze nakoupit v supermarketech, čerstvé ovoce, zelenina, nebo ryby, jsou k mání také na menších venkovních tržnicích. Jako památku na pobyt v exotickém ráji, si rádi turisté kupují proslulé ořechy coco-de-mer, suvenýry které je připomínají, nebo jsou z nich vyrobeny, různé ruční výrobky, vděčné je také koření, které dává nezapomenutelnou chuť místním specialitám, nebo seychelský čaj z rozlehlých čajových plantáží.

Mahé

Je největším ostrovem Seychel a nachází se na něm hlavní město Viktoria, které dostalo jméno podle britské královny. Ostrov s délkou 27 km a šířkou 8km, má okolo 70 000 obyvatel z nichž asi 30 000 žije v hlavním městě. Viktoria je centrem obchodu i politiky celého seychelského souostroví. Mezi zajímavé pamětihodnostmi města patří např. monument Clock Tower, který je reprodukcí londýnského Little Benu, nebo katedrály St.Paul's cathedral a Cathedral of the Immaculate Conception. Na místním tržišti si můžete nakoupit jednak zajímavé suvenýry, ale i čerstvé ryby a plody moře, nebo exotické ovoce a zeleninu. Něco více o historii města a přírodním bohatství ostrova se dozvíte v National History Museum a Natural History Museum. Přírodní zajímavosti, jako jsou proslulé palmy s „necudnými“ ořechy coco-de-mer, mnoho druhů vzácných endemických rostlin, i některé druhy živočichů, uvidíte v místní botanické zahradě, chloubě hlavního města.

Ať se vydáte na jakýkoliv konec ostrova, všude vás čeká překrásná podívaná. Převážnou část povrchu ostrova tvoří hory, pokryté bujnou vegetací tropického deštného pralesa. Nejvyšší vrchol Morne Seychellois měří 900 m a nachází se ve stejnojmenném přírodním parku na severu ostrova. Park o celkové rozloze více než 3 hektary nabízí milovníkům pěší turistiky mnoho kilometrů tras přímo divokou přírodou, nezapomenutelné výhledy z vrcholů, nebo koupání na malých opuštěných plážích.
 
Koupání a relaxace na bělostných plážích, jsou na Mahé nezapomenutelným zážitkem. Beau Vallon je nejznámější pláží severní části ostrova, s více než 3 km jemného bílého písku, se spoustou palem a křišťálově čistou vodou. Nabízí se tu také široké možnosti sportovního vyžití, např. potápění, jízda na vodních lyžích, na skútru, atd. V okolí se nachází hotelový komplex a spousta obchůdků a restaurací, což u ostatních plážích na ostrovech není běžné. Jižní část ostrova je hornatější a nacházejí se tu jedny z nejkrásnějších pláží. Pláže na jihu jsou oproti letovisku Beau Vallon klidnější, jako stvořené pro relaxaci. Pláže Anse Takamaka, nebo Anse Intendance, vás ohromí malebnými lagunami, nad kterými se sklánějí plody obtěžkané palmy, skalnatými útesy, a překrásným okolím.

Z Mahé se člunem nebo lodí dostanete i k okolním menším ostrůvkům, kde obdiv budí jak pozemský, tak podmořský svět. Kolem šesti ostrůvků Cerf, Long island, Moyenne, Round island, Ste.Anne a Cachée, byl roku 1973 vyhlášen mořský přírodní park - St. Anne Marine National Park, vůbec první mořský park v Indickém oceánu. Živočichové žijící ve vodách této podmořské rezervace jsou přísně chráněni a rozhodně tu není povolen rybolov, nebo sběr lastur a korálů. To co zde spatříte, však neuvidíte jinde na světě, a tak vám zůstanou vskutku nezapomenutelné zážitky.

Praslin

Asi 40km od Mahé se nachází druhý největší seychelský ostrov Praslin. Měří 12km na délku 5km a na šířku a žije zde 6500 obyvatel. Také povrch Praslinu je převážně pahorkatý s hustým lesním porostem. Čekají tu na vás nádherné klidné pláže, výborné podmínky pro potápění, korálové útesy, kouzelné osady při pobřeží a nezapomenutelné přírodní scenérie.

Hlavním lákadlem Praslinu pro turisty je bezesporu rezervace Vallée de Mai -Májové údolí, kde přirozeně rostou vzácné palmy s proslulými ořechy coco-de-mer, dosahujících váhy až 20kg. Coco-de-meir, neboli „necudné ořechy“ připomínají svým tvarem ženský klín, a proto se věří, že mají afrodisiakální účinky, a jsou opředeny mnoha legendami. Palmy, které mohou žít i přes 6 století a dorůst výšky až 40m, začnou tyto vzácné ořechy plodit ve stáří 25 let. Jejich sběr je potom přísně kontrolován vládou a při porušení pravidel sběru hrozí vysoké pokuty.  Každý ořech má svoji registrační značku, kterou se budete muset prokazovat, při jeho vyvážení ze země. Palmy z tohoto přírodního parku, jehož bohatství je chráněno organizací UNESCO, se přirozeně vyskytují ještě jen na ostrově Curieuse. Procházka stínem pralesa Vallée de Mai, kam skrze hustý porost dopádá sem tam paprsek slunce, je skutečným rájem pro každého milovníka přírody. Kromě palem coco-de-mer tu roste mnoho dalších zajímavých rostlin, v jejichž porostu se skrývají endemické druhy zvířat jako např. papoušek The black parrot.

Až si dostatečně odpočinete a užijete sluníčka na malebných plážích Praslinu, kde se jakoby zastavil čas, a mnohdy si tu připadáte jako jediný obyvatel ostrova, vystoupejte třeba na vrchol Grand Fond (340m), odkud je nezapomenutelný výhled na Praslin, nebo navštivte Praslin Ocean Farm Aquarium, kde se produkují perly, které lze na místě i zakoupit, a k vidění je tu i mnoho mořských živočichů.

La Digue

Na třetí největší ostrov se snadno dostanete z Praslinu lodí nebo člunem zhruba za 30 minut. Ostrov obývá na 2000 obyvatel a nejvíce jich žije kolem přístaviště La Passe. Nejvyšší vrchol Eagle´s Nest Mountain ční nad ostrovem do výšky 300m. Automobilová doprava je tu přísně omezována, proto se tu hodně jezdí na kole, na kterém se kamkoli lehce a pohodlně přepravíte. Místní raritou jsou volské povozy fungující jako taxíky. Život na La Digue plyne velice poklidně a bezstarostně a místní usměvavý obyvatelé rozhodně nejsou zasažení shonem dnešního moderního světa. Nejznámější pláží La Digue je pláž Anse Source d'Argent, jejíž návštěvníci o ní nepochybují jako o nejkrásnější pláži světa. Palmy, narůžovělý písek, smaragdové moře a obrovské žulové kameny jsou ozdobou odlehlejších pláží jako Grande Anse, Petite Anse, nebo Anse Cocos. Tady se však vyplatí dbát pokynů výstražných cedulí, varujících před silnými mořskými proudy. Zajímavým typem na výlet je plantáž L'Union Estate, kde se zpracovávájí kokosové ořechy a tz
v. kopra. Kopra jsou sušená kokosová jádra, z nichž se vyrábí kokosový olej. Na plantážích se pěstuje také vanilka, a chovají tu obří želvy, které můžete i krmit. Dále jsou tu k vidění bývalé koloniální stavby, sídlo prezidenta, nebo tradiční výroba lodí. V malém obchůdku lze zakoupit tradiční ručně vyráběné výrobky.

Ve všech restauracích, ať menších domáckých či velkých hotelových, vás čeká  příjemný přátelský personál a velký výběr jídel, jak místní kreolské, tak zahraniční kuchyně. Např. na největším ostrově Mahé běžně narazíte na čínské, nebo italské restaurace. Kreolská jídla, na jejichž chuti a podobě se podepsala také africká, čínská, indická, nebo francouzská kuchyně, jsou pro našince skutečnou exotickou specialitou. Vyvážená směs koření, kokosové mléko, nebo sladké plody chlebovníku, to jsou časté ingredience kreolských pochoutek. Nesmí chybět také rozmanitá zelenina a mnoho druhů exotického ovoce jako papája, mango, avokádo, banány, melouny, citrusy a další. Co se týká masa, nejvíce se připravuje kuřecí a vepřové, méně časté je maso hovězí a jehněčí, které se musí dovážet. Samozřejmostí je také příprava masa z různých druhů ryb a jiných mořských živočichů jako humři, chobotnice, a další plody moře.

Místní speciality

Pokud budete v jídelním lístku hledat místní speciality zkuste si objednat např. Coconut curries (kuře na kari zalité kokosovým mlékem),  Daube ( připravované z plodů chlebovníku, kořenové zeleniny yam a cassava, a z banánů), Tec tec soup (polévka z korýšů), Kari zourit (chobotnice na kari), nebo další jídla s néméně exotickými názvy jako Salade de palmiste, Kat-kat banane, Chatini requin a mnoho dalších. Typickým nápojem je tu světlé pivo - Seybrew Lager. Kromě toho si můžete vybrat z široké nabídky vín, aperitivů a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Velice oblíbený je také místní čaj, který se pěstuje na rozlehlých čajových plantážích.

Kouzelné přírodní scenérie, vzácní živočichové, a nerušený klid, nejsou nechybí ani na ostatních ostrovech Vnitřního souostroví. Ostrůvek Cousin,  je od roku 1968 vyhlášen přírodní rezervací. Je domovem tisíců druhů mořských ptáků, kteří nepoznali strach z člověka. Vyskytují se tu i mnohé další druhy živočichů např. ještěrky, suchozemské želvy, při pobřeží žijí karety obrovské, atd. Turisté sem mají přístup pouze v určitou dobu, v doprovodu zkušeného průvodce.

Nedaleko severního pobřeží Praslinu se nachází ostrůvek Curieuse, kterému se také podle zabarvení půdy říká červený ostrov. Ostrov Curieuse je s Praslinem jediným místem kde volně rostou palmy s plody coco-de-mer a mimo jiné je domovem chráněných obřích želv, které tu volně žijí.

Ostrov Bird Island, neboli Ptačí ostrov, je skutečným rájem stěhovavých ptáků, kteří zde hledají útočiště před zimou. Tato ostrovní přírodní rezervace je vzdálena asi 30 minut od Mahé, a místní raritou je samec obří želvy Esmeralda, který je zapsán v Guinessově knize rekordů jako největší volně žijící želva na světě. Úctu budící 300 kilový želví samec zde prý žije už 200 let.

Podmořský svět láká svým bohatstvím k potápění kolem ostrova Denis, nebo St. Piere. Rájem pro pěší turisty je donedávna nepřístupný ostrov vulkanického původu Silhouette, který je pokryt bujnou vegetací, stejně jako ostrov Frégate, kde se vyskytují obří endemičtí brouci.

Zkrátka každý ostrov, ať už z vnitřního, nebo téměř nedotčeného vnějšího souostroví, ukáže kousek ráje Seychelských ostrovů a určitě stojí za to podnikat cesty mezi jednotlivými ostrovy.


Nalezeno 62 683 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 110 780 Kč
(cena za osobu od 110 780 Kč)

Paradise Sun

Země:  Seychely
Oblast: Praslin

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 139 680 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 110 780 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 139 680 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 139 680 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 139 680 Kč
Detail zájezdu
Cena od 56 980 Kč
(cena za osobu od 56 980 Kč)

Chalet d´Anse Forbans

Země:  Seychely
Oblast: Mahé

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 65 680 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 65 680 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 56 980 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 65 680 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 65 680 Kč
Detail zájezdu
Cena od 79 380 Kč
(cena za osobu od 79 380 Kč)

Acajou Hotel

Země:  Seychely
Oblast: Praslin

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 94 780 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 79 380 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 94 780 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 94 780 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 94 780 Kč
Detail zájezdu
Cena od 137 380 Kč
(cena za osobu od 137 380 Kč)

Lemuria Resort

Země:  Seychely
Oblast: Praslin

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 196 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 196 580 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 150 680 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 196 580 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 196 580 Kč
Detail zájezdu
Cena od 73 980 Kč
(cena za osobu od 73 980 Kč)

La Digue Island Lodge

Země:  Seychely
Oblast: La Digue

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 87 180 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 87 180 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 73 980 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 87 180 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 87 180 Kč
Detail zájezdu
Cena od 63 380 Kč
(cena za osobu od 63 380 Kč)

Coral Strand Hotel

Země:  Seychely
Oblast: Mahé

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 880 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 63 380 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 880 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 880 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 74 880 Kč
Detail zájezdu
Cena od 69 780 Kč
(cena za osobu od 69 780 Kč)

Le Meridien Barbarons

Země:  Seychely
Oblast: Mahé

Termín zájezdu: 25.03.-02.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 9 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
24.03.-04.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 980 Kč
Detail zájezdu
25.03.-02.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 69 780 Kč
Detail zájezdu
25.03.-05.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 980 Kč
Detail zájezdu
26.03.-06.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 980 Kč
Detail zájezdu
27.03.-07.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 83 980 Kč
Detail zájezdu
Cena od 50 081 Kč
Last Minute (cena za osobu od 50 081 Kč)

Indian Ocean Lodge

Země:  Seychely
Oblast: Praslin

Termín zájezdu: 02.04.-09.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
02.04.-09.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 37% Last Minute od 50 081 Kč
Detail zájezdu
02.04.-07.04.2017
Letecky (Praha)
od 55 603 Kč
Detail zájezdu
02.04.-09.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 34% Last Minute od 56 843 Kč
Detail zájezdu
02.04.-07.04.2017
Letecky (Praha)
od 61 238 Kč
Detail zájezdu
03.04.-08.04.2017
Letecky (Praha)
od 54 726 Kč
Detail zájezdu
Cena od 58 575 Kč
(cena za osobu od 58 575 Kč)

La Digue Island Lodge

Země:  Seychely
Oblast: La Digue

Termín zájezdu: 17.04.-22.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 6 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
17.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 58 575 Kč
Detail zájezdu
17.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 62 150 Kč
Detail zájezdu
19.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 44% Last Minute od 77 306 Kč
Detail zájezdu
19.04.-29.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 38% Last Minute od 93 573 Kč
Detail zájezdu
19.04.-28.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 17% Last Minute od 128 554 Kč
Detail zájezdu
Cena od 52 894 Kč
Last Minute (cena za osobu od 52 894 Kč)

Coco de Mer & Black Parrot

Země:  Seychely
Oblast: Praslin

Termín zájezdu: 20.04.-27.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
20.04.-27.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 9% Last Minute od 52 894 Kč
Detail zájezdu
20.04.-30.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 54% Last Minute od 74 093 Kč
Detail zájezdu
20.04.-27.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 8% Last Minute od 59 327 Kč
Detail zájezdu
20.04.-25.04.2017
Letecky (Praha)
od 62 097 Kč
Detail zájezdu
20.04.-25.04.2017
Letecky (Praha)
od 56 737 Kč
Detail zájezdu