Dovolená - Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty jsou bohatou zemí v Perském zálivu. Návštěva Spojených arabských emirátů je v podstatě synonymem pro luxusní dovolenou v zajímavém prostředí. K ubytování nabízí Spojené arabské emiráty širokou paletu hotelů s nadstandardní nabídkou služeb a vybavení. Poznejte nádherné písčité pláže, překrásné zahrady s palmami a excelentní služby, to vše vám Spojené Arabské Emiráty nabízí.

Počasí & podnebí

SAE se nacházejí přímo na obratníku Raka, a proto zde téměř celý rok panuje horké počasí a sluníčko se schová za mraky jen velmi zřídka. Když už na nějaký ten déšť dojde, tak sice prudce, ale jen velice krátce. Zimy jsou zde rovněž teplé, jen noční teploty bývají chladnější než obvykle. A jsou to právě zimní měsíce, které si vybírají většinu srážek.

Reklama: dovolená

Kdy to Spojených arabských emirátů

Asi nejvhodnější čas na návštěvu je v období mezi listopadem a dubnem. U nás je sice zima, ale v SAE je během dne příjemných 24 – 26 °C. Od konce února však teploty stoupají a tak se během letních měsíců snaží hotely a cestovní kanceláře nalákat na nejrůznější akční ceny a slevy. Nicméně pokud někomu nedělají dobře extrémní vedra, určitě by měl raději zvolit první – zimní variantu.

Reklama: letenky

Průměrné teploty

Teploty vzduchu

ledenúnorbřezendubenkvětenčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec
242629343940414239363126

 

Teploty vody

ledenúnorbřezendubenkvětenčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec
242225273131323233312926

 

 

Spojené arabské emiráty, to je směsice chutí z celého světa

Pokud máte strach, že si budete bezpodmínečně muset zvykat na místní kuchyni, nemusíte. Díky všeobecné globalizaci i sem dorazila evropská kuchyně a třeba ve větších městech je naopak problém najít tradiční restauraci s pravými arabskými jídly. Na své si tu přijde každý gurmán, jelikož kromě již zmíněné evropské kuchyně tu narazíte také na jídla mexická, japonská, čínská, polynéská, thajská, íránská, korejská, indická nebo pákistánská. V Dubaji dokonce v minulých letech dlouhou dobu fungovala restaurace s českou kuchyní. Arabská kuchyně, která bývá často označována za libanonskou pak nabízí zejména pokrmy s čerstvými rybami a dary moře. Nejvyhlášenější a nejluxusnější restaurace pak najdete v luxusních pětihvězdičkových hotelích. Místo si zde často musíte rezervovat, protože zájem je velký.

Rychlé občerstvení

Na své si tu přijdou i milovníci jednoduchých jídel a rychlého občerstvení. I Emiráty patří mezi země, které poskytly domov nadnárodním značkám jako McDonald´s, KFC, Pizza Hut, Dunkin´Donut, Burger King nebo třeba světoznámým kavárnám jako Fashion Café, Hard Rock Café, Starbucks, TGI Friday´s. Vyzkoušet můžete ale i levnější místní arabské sendviče šavarma, falafel, kebab. Během dne se pak osvěžíte třeba vymačkanou šťávou z čerstvého ovoce nebo vyzkoušejte pravé kokosové mléko konzumované brčkem přímo z ořechu – kokosy dovážené k nám se s touto lahůdkou nemohou srovnávat.

Vepřové maso

Vepřové maso je v SAE a v muslimských zemích obecně zakázaným požitkem. V těchto zemích pak bývá často nahrazováno zejména jehněčím a skopovým nebo hovězím. Pokud budete mít to štěstí a najdete ho na jídelním lístku, bude vždy pečlivě označené, aby nemohlo dojít k záměně.

Alkohol

Další zakázané ovoce arabského světa. V restauracích, které nejsou součástí některého hotelu ho neseženete vůbec. V těch hotelových pak s více než tučnou marží. Výjimkou je emirát Sharjah, kde se alkohol nesmí prodávat vůbec, a emirát Ajman, kde naopak alkohol seženete i v některých specializovaných prodejnách.

Kuchyně

Její základ tvoří hlavně zelenina, zelenina a ještě jednou zelenina, která nesmí chybět v žádném receptu. Mezi nejoblíbenější pak patří zejména salátové okurky.

Mezze
Předkrm. Mnoho malých mističek s nejrůznějšími specialitami.

Kafta
Válečky z mletého skopového a petrželové nati, které se napichují na jehly a opékají na rožni.

Humus
Kaše z cizrny.

Tabbuleh
Salát z kuskusu či pšeničných zrn s nakrájenými rajčaty, cibulí, mátou a petrželí.

 

Doprava tam a zpět

Nejčastější způsob dopravy je klasicky letadlem. V Spojených arabských emirátech se nachází 6 mezinárodních letišť (Abu Dhabi, Al Ain, Sharjah, Fujairah, Ras al-Khaimah, Dubaj), z nich nejnovější a nejmodernější je to v Dubaji. A právě to bývá také nejvyužívanějším pro turistické účely. Letenky do Dubaje dnes nabízí téměř všechny aerolinky včetně ČSA, které sem několikrát týdně vypravují pravidelnou linku. Dále je pak možno využít některý z charterových letů, pokud se rozhodnete cestovat s cestovní kanceláří. Let Praha – Dubaj pak trvá něco okolo 6 hodin.

Po příletu do Spojených arabských emirátů

Ihned po vstupu do země se pro pasovou kontrolu vyplňuje bílá tzv. „vstupní karta“, při odletu ze země naopak červená „výstupní karta“. Většina hotelů pak zajišťuje bezplatný transfer z letiště do hotelu. Tam pak na recepci ihned od příjezdu od vás vyberou cestovní pasy, které vám před odjezdem zase vrátí. Pas vám samozřejmě v případě nutnosti vydají i na požádání. Pro pohyb v zemi vám pak bude stačit pouze kopie víza.

Vízum

Občané České republiky mají s SAE zatím stále vízovou povinnost. Vízum vám může zařídit buď cestovní kancelář, nebo se sami obrátíte na velvyslanectví SAE.  Jeho vyřízení pak trvá týden, v urgentních případech se dá vystavit během 2 dnů. Ještě v tuzemsku pak dostanete jeho kopii, kterou předložíte po příletu imigračnímu úředníkovi. Na jeho základě je vám uděleno povolení ke vstupu do země a pobytu. Turistické vízum se uděluje na 30 dní (přičemž nejde prodloužit) a jeho cena se pohybuje v rozmezí 1 800 – 3 900 Kč.

Cestování po Spojených arabských emirátech

Autem

Je bezesporu nejpohodlnější forma cestování. Na půjčovny aut zde narazíte na každém kroku, proto by neměl být problém něco sehnat. K zapůjčení auta pak potřebujete mezinárodní řidičský průkaz, cestovní pas a mezinárodní platební kartu – v případě úhrady pokud. Pokud platební kartu z nějakého důvodu s sebou mít nebudete, budete muset složit zálohu. Výpis z policejních záznamů ale přichází až po několika měsících, a tak může být vrácení peněz poštou zdlouhavé. Na silnicích se pak ostatní řidiči chovají poměrně slušně, avšak si rozhodně dávejte mnohem větší pozor než v Evropě.

Veřejná doprava

Mezi jednotlivými emiráty nefunguje pravidelná autobusová doprava. Meziměstské autobusové spoje jezdí většinou jenom v rámci emirátu. V menších emirátech to pak jsou spíše minibusy pro cca 14 lidí. Hojně využívané zde jsou potom taxíky a to jak v rámci města, tak mezi městy.

Orientace

Značení směrů bývá většinou kvalitní. Názvy ulic bývají dvojjazyčně – arabsky a anglicky, avšak překlad se občas může velice lišit!

 

Hotely ve Spojených arabských emirátech

Nejvíce hotelů se zde řadí do kategorie drahých čtyř- a pětihvězdičkových. Mnohem méně se zde najde tříhvězdičkových a na nižší kategorie už skoro nenarazíte. Ale za co si zaplatíte, to také dostanete. Vysoká úroveň je pak ale vidět na všem hotelovými službami počínaje a plážovými sportovišti konče. Bazén a fitness jsou samozřejmostí téměř u každého hotelu. Ty nejluxusnější bývají často vedeny západními velmi úspěšnými manažery, kteří těží ze svých dřívějších zkušenosti. Mezi hotely pak natrefíte na nejedno známé jméno mezinárodního hotelového řetězce.

Burj al-Arab

Asi nejslavnější hotel na světě ve tvaru vlajkové lodi. Jako jediný se může chlubit sedmi hvězdičkami, ačkoli oficiální hodnocení jich připouští maximálně pět.

Hotelové apartmány

Bývají levnější než klasické hotely a také jsou více zařízené. Často zde bývá k dispozici kuchyňka. Bývají využívány jak turisty, tak lidmi, kteří se chystají v SAE strávit delší dobu.

Hostely

SAE patří mezi země, které se orientují spíše na majetnější klientelu a poznat to můžete třeba právě podle počtu hostelů, kterých se zde nachází opravdu jenom poskrovnu. Všechny navíc vyžadují členskou kartu Hostelling International. Pokud ji dosud nevlastníte, můžete si ji zakoupit přímo v hostelu za cca 75 Dh. 

Kempování

V SAE neexistuje žádný oficiálně organizovaný kemp. Můžete však kempovat na vlastní pěst třeba v poušti nebo v horách. Pouze je třeba dbát běžných pravidel, jako třeba nekempovat na cizím pozemku bez souhlasu majitele. V horách si pak dávejte pozor, abyste si tábor nepostavili ve vyschlém korytu vádí – to se totiž během bouřky může opět zatopit vodou.

Elektřina

Napětí je tu stejné jako u nás – 220 V, avšak zásuvky se zde používají britského typu G, proto je nutné si vzít s sebou adaptér, případě potom i nějakou tu rozdvojku.

 

Očkování

K návštěvě SAE není potřeba žádné zvláštní očkování. Pokud se však chystáte trávit delší dobu v horách, měli byste si po poradě s doktorem pořídit nějaká antimalarika. V těchto oblastech se totiž může vyskytovat malárie, kterou přenášejí moskyti. 

Ochrana před sluncem

Vzhledem k vysokým teplotám i slunečnímu záření je třeba se neustále mazat krémy s ochrannými faktory a používat sluneční brýle. Důležité také je mít neustále po ruce lahev s vodou, abyste předešli dehydrataci. 

Moře

Koupání v moři se doporučuje na oficiálních plážích nebo v místech, kde se koupou ještě jiní lidí. V Perském zálivu vám totiž hrozí užahnutí medúzou. Ty se v největším množství vyskytují zejména v září a říjnu. Ojediněle pak můžete natrefit ještě na rejnoka, ti však bývají velmi plaší.

Klimatizace

Představuje asi nejvyšší riziko nemocí. Často totiž bývá nastavena na velice nízkou teplotu, což může v kombinaci s okolním vedrem způsobit nachlazení.

 

Ve městech najdete nejen velká obchodní centra, ale i klasická arabská tržiště. I zde si užijete pro arabský svět tolik klasické smlouvání. Smlouvá se tu nejen u zboží, ale třeba i za svezení taxíkem. Při smlouvání se nebojte jít s cenou až na čtvrtinu a pak nenápadně přihazujte, dokud se s obchodníkem nedohodnete. 

Koberce

Mezi nejkvalitnější a nejdražší patří pravé perské koberce. Ty bývají tkány ručně z pravého hedvábí a mívají na sobě vetkaný podpis výrobce. Levnější alternativu pak představují koberce dovážené z Indie. Při výběru koberce se podívejte na hustotu uzlíků – čím vyšší hustota, tím vyšší kvalita. 

Reklama: letenky

Suvenýry

Na památku si z Emirátů můžete přivézt třeba pravý arabský oblek, který není problém sehnat na některém z tržišť. Mezi další klasické suvenýry pak patří nejrůznější konvice, kalíšky, korálkové řetízky, drobné sošky nebo bohatě nazdobené dýky. 

Elektronika

Se zde dá pořídit velice výhodně a rozhodně levněji než u nás. K nákupu můžete využít některý z hypermarketů Carrefour nebo některý z místních obchodních domů.

 

Reklama: last minute

Měna

Oficiální měna je 1 Dihram (Dh), který se dělí na 100 Fils. Kurz je k CZK poměrně stabilní a pohybuje se kolem 5,3 Kč za 1 Dihram. 

Hotovost

Určitě se vyplatí mít u sebe dostatečnou hotovost, protože SAE přímo vybízejí k nakupování. Navíc je tu přebytek luxusních věcí, tudíž jejich cena se pohybuje zhruba na ¾ té evropské. Dále se pak doporučuje držet si u sebe nějaké drobnější peníze, protože ne každý menší obchodník je ochotný rozměňovat velkou bankovku. Kromě Dihramů je dobré mít s sebou Eura nebo Dolary, které zde není problém směnit v jakékoli směnárně. Asi nejvýhodnější kurzy jsou hned na letišti nebo v soukromých směnárnách v centru města. Vyměnit si peníze ale můžete také v jakékoli hotelové směnárně – zde však už s horším kurzem. 

Bezhotovostní platby

Ve většině hotelů, větších kamenných obchodech a lepších restauracích berou platební karty typu Visa a Eurocard Mastercard, American Express. Někteří menší obchodníci si však za použití karty mohou byť nelegálně účtovat 2 – 5 % placené částky navíc. 

Spropitné

V SAE se nestane, že by na vás byl někdo nepříjemný, pokud nedostane nějaký ten Dihram navíc. Spropitné se tu povinně nevyžaduje, přestože bývá slušností nějaké v restauraci nechat, pokud jste byli s obsluhou spokojeni. V luxusních restauracích bývá 10 – 15% spropitné přímo na lístku, jinde se tato částka na účtu neobjeví a proto se připočítá k útratě navíc.

 

Níže naleznete několik tipů jak si plně užít vašeho pobytu ve Spojených arabských emirátech. Možnosti zábavy jsou vskutku jedinečné.

Safari v SAE

Tento druh výletu nabízí téměř všechny cestovní kanceláře. Jedná se o výlet terénním vozem přímo do pouště. Před výjezdem se sejde hned několik aut a vytvoří kolonu. Cesta začíná vzrušující jízdou pískovými dunami. Občas dojde ke kratší zastávce, aby se turisté mohli proběhnout po pískových vlnách. Po divoké přírodě dojde k návštěvě beduínského tábora a večernímu grilování, které mezi jinými atrakcemi přináší třeba arabské břišní tanečnice. Dražší varianta pak přináší přespání v táboře nebo je možné výpravu za přírodou protáhnout až na několik dní.

Lyžování na dunách

Tato možnost se většinou nabízí při zájezdu safari. Lyžuje se na větších dunách a všechno potřebné vybavení zajišťují pořadatelé.

Jízda na velbloudech

Je většinou rovněž v rámci safari, ale lze si zařídit i jen samotnou jízdu. Ta klasická sestává většinou z povinné fotky a pár kroků, proto pokud chcete opravdový zážitek, vyplatí se domluvit se v hotelu předem na delší jízdě.

Koupání v SAE

K dispozici jsou zde buď veřejné a nebo luxusnější a lépe vybavené hotelové pláže. Na některých veřejných plážích je ženám zakázáno se koupat jinak než v oblečení, avšak na hotelových plážích plavky nejsou žádný problém. Ženy by se však nikde neměly koupat nahoře bez.

Golf v SAE

Jedno z hlavních lákadel země. Překrásně zelené golfové trávníky tu vystupují jako oázy z pouště. Samozřejmostí je špičkové vybavení a moderní zázemí. Vyžaduje se tradiční golfový oděv.

Další sporty

Téměř v každém luxusnějším hotelu najdete tenisové kurty, ale existuje zde také velké množství prestižních soukromých klubů. Pronájem pro „nečleny“ klubu se pohybuje v rozmezí 25 – 100 Dh/hod. Mezi další populární sporty zde patří třeba velbloudí závody, fotbal nebo kriket.

Noční život v SAE

Jako všechna turistická centra i SAE nabízí bohaté noční vyžití. Najdete tu bezpočet restaurací, barů i prestižních diskoték.

 

Poznejte SAE prostřednictvím řady zajímavých článků...

Hlavní cíl turistů cestujících do SAE je stále živá Dubaj...

Vítejte na webu, který Vás seznámí s jednou z nejkrásnějších zemí orientu – Spojenými arabskými emiráty, rekreační perlou arabského poloostrova.

Reklama: levné letenky

Spojené arabské emiráty se nacházejí v jihovýchodní části arabského poloostrova a svou rozlohou se rovnají zhruba velikosti České republiky. Celý sever Spojených arabských emirátů tvoří pobřeží Perského zálivu, které čítá přes 600 km. Na východě je země zhruba na 100 km omývána vodami Ománského zálivu.

Základní údaje o Spojených arabských emirátech

Rozloha: 83 600 km2
Počet obyvatel: 4 300 000
Hustota zalidnění: 46/km2
Úřední jazyk: arabština
Náboženství: islám
Státní zřízení: federace
Hlavní město: Abú Dhabí
Měna: Dihram (Dh)
Časový posun: + 3 hodiny
V době platnosti letního času: + 2 hodiny

Nádherná pouštní země

Téměř 90 % území Spojených arabských emirátů pokrývá horká poušť Rub al-Khali. Přestože pouštní oblasti nebývají obecně příliš pohostinné, jsou jejich součástí zelené oázy a tzv. ostrůvky života. V nich si můžete dokonale vychutnat jedinečnou krásu pouštních dun a rozsáhlých písečných polí. Specifické složení minerálů způsobuje různé zabarvení pouštního písku, obdivovat tak můžete pouštní scenérie v barvě krémové, šedé i ohnivě červené. Žhavá pouštní krajina tak vytváří dokonalý kontrast ke špičkově zařízeným hotelovým komplexům i svěže zeleným palmovým hájům, které poskytují příjemný stín k odpočinku pod rozzářeným arabským sluncem.

Luxusní Dubaj

Dubaj je srdcem celých Spojených arabských emirátů. Najdete zde překrásné pláže pokryté tím nejjemnějším bělostným pískem, průzračně čisté moře a hotely tak přepychové, že větší luxus si lze představit snad jen stěží. To ale rozhodně není všechno. Můžete si prohlédnout také mnoho mešit i původních arabských obydlí, zahalených do tajemného hávu z rozpáleného pouštního písku. Čeká na vás starobylá romantika dokonale propojená s tím nejmodernějším turistickým zázemím. Dubaj, označovaná jako perla arabského světa, plná života a protkaná poutavou historií, vás prostě uchvátí.

Reklama: letenky

Spojené arabské emiráty jsou bohatou zemí, zejména od druhé poloviny 20.století, kdy se staly cílem mohutných zahraničních investic a i dnes jsou symbolem velkého rozvoje nejen v oblasti Perského zálivu.

Spolu s ekonomickým rozvojem jsou Spojené arabské emiráty ale také velice populární na dovolenou. Vzhledem k podnebí se jedná o celoročně populární destinaci, zejména v zimním období považovanou za cenově dostupnou exotickou destinaci.

Reklama: letenky levně

 

 


Nalezeno 625 086 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 28 190 Kč
Last Minute (cena za osobu od 28 190 Kč)

Hilton Dubai Jumeirah Resort

Země:  Spojené arabské emiráty
Oblast: Dubai

Termín zájezdu: 05.05.-08.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Plná penze
Délka pobytu: 4 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
05.05.-10.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 23% Last Minute od 44 390 Kč
Detail zájezdu
05.05.-09.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 3% Last Minute od 39 190 Kč
Detail zájezdu
05.05.-08.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 4% Last Minute od 33 990 Kč
Detail zájezdu
05.05.-13.05.2017
Letecky (Praha)
Last Minute od 59 790 Kč
Detail zájezdu
05.05.-12.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 22% Last Minute od 54 690 Kč
Detail zájezdu
Cena od 27 270 Kč
Last Minute (cena za osobu od 27 270 Kč)

The Cove Rotana Resort & Spa

Termín zájezdu: 03.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 6 dní
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
03.04.-10.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
od 56 783 Kč
Detail zájezdu
03.04.-12.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
Sleva 1% od 68 521 Kč
Detail zájezdu
03.04.-11.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
Sleva 1% od 62 196 Kč
Detail zájezdu
03.04.-17.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
Sleva 2% od 110 975 Kč
Detail zájezdu
03.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Vídeň)
Sleva 17% Last Minute od 33 267 Kč
Detail zájezdu
Cena od 27 193 Kč
(cena za osobu od 27 193 Kč)

Fujairah Rotana Resort & Spa

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
od 55 490 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
od 38 730 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
od 53 890 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 38 730 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
od 55 490 Kč
Detail zájezdu
Cena od 37 338 Kč
(cena za osobu od 37 338 Kč)

DoubleTree by Hilton Marjan Island (AI)

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
od 41 690 Kč
Detail zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
od 59 150 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
od 59 920 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 49 520 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
od 69 730 Kč
Detail zájezdu
Cena od 21 300 Kč
Last Minute (cena za osobu od 21 300 Kč)

YAS ISLAND ROTANA

Termín zájezdu: 09.04.-16.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
Last Minute od 33 980 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
Last Minute od 28 880 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
Last Minute od 43 880 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
Last Minute od 27 200 Kč
Detail zájezdu
10.04.-17.04.2017
Letecky (Praha)
od 34 800 Kč
Detail zájezdu
Cena od 22 100 Kč
(cena za osobu od 22 100 Kč)

LE MERIDIEN ABU DHABI

Termín zájezdu: 09.04.-16.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
od 35 200 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
od 46 200 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
od 40 700 Kč
Detail zájezdu
09.04.-16.04.2017
Letecky (Praha)
od 47 400 Kč
Detail zájezdu
10.04.-17.04.2017
Letecky (Praha)
od 45 000 Kč
Detail zájezdu
Cena od 15 490 Kč
Last Minute (cena za osobu od 15 490 Kč)

First Central Hotel

Země:  Spojené arabské emiráty
Oblast: Dubai

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 12% Last Minute od 24 750 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
Sleva 12% Last Minute od 25 490 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
Sleva 13% Last Minute od 18 780 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 12% Last Minute od 24 750 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 13% Last Minute od 18 780 Kč
Detail zájezdu
Cena od 25 083 Kč
(cena za osobu od 25 083 Kč)

DoubleTree by Hilton Marjan Island (HB)

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
od 28 790 Kč
Detail zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
od 38 850 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
od 41 420 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 36 620 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
od 49 430 Kč
Detail zájezdu
Cena od 16 480 Kč
Last Minute (cena za osobu od 16 480 Kč)

Cassells Al Barsha Hotel

Země:  Spojené arabské emiráty
Oblast: Dubai

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
Sleva 11% Last Minute od 18 990 Kč
Detail zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 9% Last Minute od 25 170 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
Sleva 10% Last Minute od 25 890 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 11% Last Minute od 18 990 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 9% Last Minute od 25 170 Kč
Detail zájezdu
Cena od 21 111 Kč
(cena za osobu od 21 111 Kč)

Auris Plaza Hotel

Země:  Spojené arabské emiráty
Oblast: Dubai

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
od 32 740 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha, Bratislava)
od 24 490 Kč
Detail zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Bratislava)
od 33 270 Kč
Detail zájezdu
15.04.-22.04.2017
Letecky (Praha)
od 24 490 Kč
Detail zájezdu
15.04.-26.04.2017
Letecky (Praha)
od 32 740 Kč
Detail zájezdu