Dovolená - Tunisko

Tunisko leží na severu Afriky. Turistům nabízí Tunisko naprosto ideální podmínky pro rekreaci. Je tomu tak díky Středozemnímu moři a nepřebernému množství památek a zajímavých míst. Můžete zde navštívit bájné Kartágo, koloseum El Jem, historická města Dougga a Sbeitla, oázy Gabes, Garda, Tozeur či Nefra, solné jezero Chott El Jerid, písčité duny nebo pouštní město Douz. Toužíte-li poznat severní Afriku, zkuste Tunisko!

 

Několik základních informací o Tunisku

Tuniská republika
Rozloha: 163 610 km2
Počet obyvatel: 10 175 014
Hlavní město: Tunis
Hustota zalidnění: 60 obyv./km2
Státní zřízení: republika
Hlava státu: prezident
Nejvyšší hora: Dlabal Sambo (1 544 m n. m.)
Obyvatelé: 98 % Arabové, zbytek Evropané a Židé
Úřední jazyk: arabština, v obchodním styku častá francouzština
Náboženství: 98 % islám, zbytek křesťanství a judaismus
Měna: tuniský dinár (TND = 1 000 millímů)

 

Reklama: dovolená

Co určitě s sebou

Dobré pevné boty – přijdou vhod, pokud se chystáte na delší procházky

Kalkulačka – dobrá při smlouvání cen

Dlouhé kalhoty a sukně pokud možno v nekřiklavých barvách – nutné kvůli zdejší arabské kultuře

Pozor na klimatizaci v autobusech, občas tam bývá opravdu zima

Prášky proti průjmu – je dost pravděpodobné, že je budete potřebovat

Reklama: letenky levně

Vízum

Pro organizované zájezdy není vízum potřeba. Pokud se však do země chystáte na vlastní pěst, neobejdete se bez něj. Vše se dá vyřídit na Pražské ambasádě. Cena za jeden vstup na požadovanou dobu je 200 Kč. K vyřízení potřebujete 2 pasové fotografie a 2 vyplněné formuláře. Vyřízení obvykle netrvá déle než 3 dny.

Velvyslanectví Tuniské republiky: Nad Kostelem 8, Praha 4 – Bráník 147 00, tel: 244 460 652, 244 460 653

Reklama: Last minute v Tunisku

Bezpečnost

Tunisko patří mezi velmi bezpečné země. Nejčastějšími prohřešky tu bývají drobné krádeže, avšak ty hrozí spíše od ostatních turistů, nežli od místních obyvatel. Na ulicích se navíc pohybuje velké množství policistů, narazíte na ně u kdejaké zapadlé křižovatky.

Poněkud odlišná situace je však v pouštních oblastech. Rozhodně se nikam nevydávejte sami, aniž byste o tom informovali své okolí. Nezbytnými pomocníky by Vám pak měli být zejména mapa, kompas a hlavně dostatek vody. Autem je do pouště zakázáno jet bez informování policie.

Reklama: letenky

Celní předpisy

Bezcelně je možno dovézt do země alkoholické nápoje do 25 % alkoholu - 2 l na osobu, nad 25 % alkoholu – 1 l na osobu. 4000 ks cigaret, 250 ml parfému a různé dárky jejichž hodnota nepřesahuje cca 220,- Kč/ks.

Pro vývoz veškeré fauny a flory ze země je potřeba zvláštní povolení ministerstva zemědělství. Vývoz antických předmětů pak podléhá ministerstvu kultury.

 

Podnebí

Podnebí v Tunisku není stejnorodé v celé zemi. Vnitrozemí stejně jako jihu panují tropické africké teploty v létě až kolem 40°C. Subtropické podnebí s příjemnými 30° je pak v blízkosti Středozemního moře. Asi nejmírnější podnebí se nachází v okolí Hammametského zálivu.

Reklama: letenky

Počasí

Asi nejvhodnějším časem k pobytu v Tunisku je léto, zejména prázdninové měsíce červenec a srpen, mimo tyto měsíce se v Tunisku objevují silnější větry, které nejsou právě nejpříjemnějším společníkem na pláži. >

Během letního pobytu by vám zde mělo přát sluníčko z plna hrdla. Většina srážek přichází totiž až během zimních měsíců, avšak to neznamená, že Vás nějaká menší deštík nemůže potkat i v létě. Tyto přeháňky však bývají opravdu velice krátké a netrvají déle než několik minut.

Reklama: Last minute v Tunisku

Teploty:

 

Za tři tisíciletí prošlo Tuniskem nepřeberné množství různých národů, proto i zdejší kuchyně patří k těm nejrozmanitějším. Každý z dobyvatelských či přistěhovaleckých národů zde totiž zanechal i něco ze svého kuchařského umění. Velkým přínosem pro rozvoj kuchyně byla rovněž zdejší příroda a moře. K dispozici je tak nepřeberné množství čerstvé zeleniny ovoce nebo mořských živočichů. Velký důraz je zde kladen rovněž na rozmanitá koření, bez kterých se neobejde žádný zdejší pokrm. Tuto klasickou zdejší kuchyni budete moci ochutnat ve většině zdejších hotelů. Oficiální kvalifikace hospůdek a restaurací je od jedné do tří vidliček. Pokud Vám ale místní strava nezachutná, žádné strachy, Tunisané jsou přizpůsobivý národ a po evropském vzoru si zde pochutnáte i na francouzských pokrmech.

Typické tuniské pochoutky:

Kuskus

Patří mezi stálice místní kuchyně. Vyrábí se z rozemleté tvrdé pšenice či ječmene. K jeho vaření se používá speciální hrnec, v jehož dolní části se vaří omáčka a v horní se v páře z omáčky vaří kuskus. Do omáčky se přidává rajčatový protlak, harissa a další koření, jehněčí, kuřecí či rybí maso, brambory a různá zelenina. Nakonec se kuskus smísí s omáčkou a obloží masem a zeleninou, které se v ní uvařily.

Tažín
Jsou velmi oblíbené zapékané pokrmy z masa, vajec, strouhaného síra a zeleniny.

Harissa
Velmi oblíbený druh koření, jedná se o pálivou pastu získávanou z usušených a rozemletých červených paprik. Přidává se do většiny tuniských omáček.

Šakšúka
Další z typických tuniských pokrmů. Vaří se z cibule, rajčat a paprik, ochucených kořením a česnekem, do kterých se případně rozklepnou vejce.

Brik
Jsou smažené placky z lískového těsta plněné vaječnou či masovou nádivkou. Podávají se jako předkrm.

Baklawa
Je sladký dezert. Tyto výtečné zákusky jsou plněné mandlemi, oříšky a posléze namáčené v medu. Často bývají obohacovány také různými druhy sušeného ovoce nebo datlemi.

Správný gurmán by pak neměl na svém stole postrádat místní výtečný mátový čaj nebo proslulou arabskou kávu ochucenou několika kapkami růžové vody. Za ochutnání pak určitě stojí také vynikající suchá vína a místní pivo Celtia.

 

Tam a zpět

S cestovní kanceláří

Do Tuniska pořádá zájezdy desítky cestovních kanceláří. Nabízeny jsou různé zájezdy – od levnějších last minute až po luxusnější zájezdy do Tuniska. S cestovní kanceláří do Tuniska zpravidla letíte charterovým letem, většinou relativně velmi blízko k vašemu cílovému místu. Cestovní kanceláře samozřejmě organizují dopravu z letiště až do hotelu.

Individuální doprava - letecky

Asi nejrychlejší způsob dopravy do Tuniska je letadlem. Využít můžete pravidelné linky nebo zkusit některý z charterových letů, které v létě při nevyužité kapacitě vyprodávají cestovní kanceláře. Pravidelné linky provozuje například národní dopravce Tunisair nebo letecké společnosti Alitalia, Air France a další. Cena za letenku Praha – Tunis se pohybuje kolem cca 8 000 – 10 000,- Kč.

Další mezinárodní letiště jsou pak ještě v Monastiru a na Djerbě. Na Djerbu však létají pouze již zmiňované charterové lety.

Trajektem

Pokud dáváte přednost cestování po souši a po vodě, můžete zkusit trajekt z některého z evropských přístavů. Pravidelné linky do Tunisu vyplouvají z francouzského Marseille, nebo italských přístavů v Neapoli, Janově a Salerně. Ze Sicílie vyplouvají lodě z Trapani. V létě se do Tunisu dostanete také z Malty.

Doprava v zemi

V Tunisku se jezdí stejně jako ve většině Evropy vpravo. Silnice jsou ve velmi dobrém stavu, avšak na úplném jihu země se neobejdete bez džípu.

Auto

Půjčit si v zemi auto je asi nejpohodlnější variantou. Auta v půjčovnách jsou v dobrém stavu a na týden Vás to vyjde přibližně kolem 500 TD. Pohonné hmoty stojí kolem 0,43 TD/litr.

Městská doprava

V Tunisu jezdí městské autobusy a tramvaj. V jiných městech většinou bývají jedinou dopravou oranžová taxi. Do 1 vozu se vejdou maximálně 3 osoby. Dejte si pozor, abyste nasedli do vozidla s taxametrem.

Autobus

Autobusové linky mají celkem solidní pokrytí, takže činí dostupnými většinu zajímavých míst. Jejich úroveň je navíc velice slušná. Na hlavních trasách bývají klimatizované, někdy až příliš, proto si s sebou do batohu pro jistotu vezměte teplý svetr. Během léta a o svátcích bývají rovněž přeplněné.

Louage

Jde o hromadná taxi. Většinou to bývají bílá vozidla s červeným pruhem. Jezdí mezi většinou velikých měst a řidiči vyvolávají směr trasy. Pojme 5-7 lidí a vyjíždí, jakmile se vůz naplní, obvykle se nečeká moc dlouho.

 

Ještě doma při vybírání dovolené se informujte o specifikách ubytování v Tunisku. Pokud vybíráte hotel nebo jiné ubytování z katalogu (například pokud cestujete s cestovní kanceláří) nebo jiné nabídky, pečlivě si v první řadě ověřte, jaké služby máte zahrnuté v ceně a jaké ne.

Zároveň doporučujeme využít pro informace z některého ze zdrojů nezávislých recenzí hotelů, kterých je na internetu vzhledem k popularitě dovolené v Tunisku opravdu dostatek. Nespoléhejte tedy pouze na katalogy a informace z reklamních propagačních materiálů, kvalita hotelu v Tunisku nemusí vždy být taková, jak to vypadá na obrázku. Rovněž pamatujte na to, že stejně jako například v Egyptě je nutno brát hodnocení hotelů formou hvězdiček s rezervou - tuniská "tříhvězda" určitě není to samé, co "tříhvězda" například na Kanárských ostrovech.

Kvalita ubytování

Obecně řečeno lze říci, že kvalita ubytování v tuniských hotelech je standartní. Samozřejmě je to lepší v luxusnějších hotelech a naopak horší v levných hotelech. Nicméně vzhledem k tomu, že klientela tuniských hotelů je z velké části právě evropská, ubytovací standardy jsou tomu odpovídající. Opět doporučujeme přesto se informovat o hotelu, do kterého míříte předem.

Pokud cestujete s cestovní kanceláří a hotel není odpovídající vašemu vkusu a tomu, co jste si zaplatili, samozřejmě můžete uplatňovat reklamaci. Pravidlo zde je takové, že vaše výhrady sdělte svému delegátovi co nejdříve popřípadě se nebojte nedostatky hotelu například nafotit.

Doplňkové programy pořádané hotely

V Tunisku je u standartních hotelů obvyklé, že zákazníkům nabízejí různé doplňkové aktivity. Tunisko je velice zajímavá země s bohatou historií a na rozdíl od například egyptských letovisek u Rudého moře zde nemáte pouze hotel, pláž, moře a to je vše :). Proto může být zajímavé vyzkoušet některý z fakultativních výletů nabízených hotely. Pokud vás toto láká, je takové nabídky většinou možné využít přímo v místě ubytování v Tunisku. I zde je ale nejlepší se informovat předem - řada cestovních kanceláří vám informace o fakultativních výletech poskytne, případě si je budete moci zakoupit předem.

Krom výletů a přirozené zábavy turistů v Tunisku, tedy koupání u moře (berte na vědomí, že ne všechny hotely jsou přímo u moře) je možné v Tunisku naplnit svůj čas aktivní zábavou - golfem, projížďkami na koni nebo velbloudu nebo jiné sportovní aktivity a samozřejmě aktivním nočním životem. U lepších hotelů opět platí, že informace získáte tam a opět není od věci se informovat předem.

Kdy doplňkových služeb hotelu nevyužít

Hotelové doplňkové služby se nazývají tzv. animační programy (symbolem jsou tzv. animátoři, v naší terminologii můžete říci "delegáti" nebo "organizátoři", kteří se klientům hotelů starají o zábavu).

Pamatujte ale, že zábavný program pořádaný hotely v Tunisku je organizován v rámci hlavních populárních trendů. Nemusí to tedy pro vás vždy být to pravé. Romantické a dobrodružné povahy samozřejmě ocení výlety, nákupy či jiné aktivity "na vlastní pěst". Tunisko je sice standartní populární destinací a není považováno za "exotiku", nicméně země nabízí i alternativní prožití dovolené.

 

Klasika

Velká turistická centra jen oplývají různými bary, diskotékami a restauracemi, kde se můžete vesele bavit až do rána. Myslím, že o tomto se netřeba více rozepisovat.

Pláž a moře

Jedinou stinnou stránkou pláží je, že během sezóny občas bývají přeplněné. Moře je v létě příjemně teplé, zjara a na podzim už to bývá horší. I sem Vás občas přijdou pobavit hoteloví animátoři, ale mnohem lepší podívaná je příjezd Tuaregů. Jsou to arabští jezdci, kteří Vám přijedou na svých nádherných plnokrevnících zpříjemnit pobyt na pláži svým nebývalým uměním. Atrakce je to opravdu nádherná a určitě stojí za pozornost.

Reklama: Last minute v Tunisku

Sport

V Tunisku si můžete užít celou řadů různých druhů sportů a vyžití. Stačí si jen předem zjistit, jaké všechny služby dané ubytovací zařízení poskytuje. Mezi oblíbené vodní sporty patří třeba vodní lyže, windsurfing nebo parasailing. Ze suchozemských můžete zkusit třeba tenis, penanque nebo plážový volejbal. Za zmínku stojí jistě i jízda na koni nebo na velbloudech.

Golf

Je samostatnou kapitolou, jelikož v Tunisku je doslova golfový ráj. Říká se, že jakmile se v Tunisku otevře nové golfové hřiště, okamžitě se z něj udělá  chráněná přírodní rezervace – natolik je okolní krajina krásná a neporušená. Všechna jsou navíc projektována proslulými světovými architekty. Navíc nikdy nebývají daleko od letiště a okouzlí Vás svou estetickou dokonalostí. Samozřejmostí je individuální přístup a možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Reklama: dovolená

Relax

Luxusní hotely nabízí v rámci nadstandardních služeb také různé léčebné kúry a relaxační cvičení. Samozřejmostí jsou masáže a magnetické procedury. Místní specialitou je potom thalassoterapie. Tyto tradiční metody pocházejí už od dob antického Říma a byly ještě zdokonaleny a rozvinuty v době turecko-arabské nadvlády. Thalassoterapie je zde praktikována ve více než 25 centrech, obvykle se nacházejících ve čtyř a pěti-hvězdičkových hotelích. Je pod kontrolou Ministerstva zdravotnictví Tuniska a je přísně regulována zákony, což garantuje kvalitu mořské vody a kvalifikovanost personálu, který provádí procedury za přítomnosti lékaře. Ceny jsou velmi příznivé.

 

Tunisko, to není pouze dovolená u moře a v hotelových komplexech...

Tunisko nabízí mnoho rozmanitých způsobů jak si pobyt opravdu užít...

Nejnavštěvovanější destinací Tuniska po celý rok je bezesporu Djerba...

Do Tuniska můžete cestovat celý rok, počasí je příznivé i v zimě...

Vítejte na našem webu, který Vás provede krásami exotické země jménem Tunisko. Na vlastní oči se přesvědčíte, že toto úchvatné místo je mnohem víc než jen písek a slunce.

Tunisko se nachází v severní části Afriky a svou rozlohou se rovná zhruba dvojnásobku České republiky při stejném počtu obyvatel, tj. zhruba 10 milionů.

Reklama: letenky

Na turisty zde čeká přívětivé moře, dlouhé pláže i příjemné hotely, všechen komfort pak završuje velmi dobře fungující infrastruktura. Tunisko je však rovněž zemí bohatou na historii, památky a hlavně nevšední zážitky.

 Fascinující kultura Tuniska

Ač to mnohým zní poněkud překvapivě, Tunisko je zemí velmi kulturní. Tuto skutečnost dokazuje nejen neustálé konání a pořádání různých oslav a festivalů, při kterých si můžete naplno vychutnat jedinečnou atmosféru této arabské země, ale také přístup místní vlády a obyvatel k umění a zachování dosavadních uměleckých památek. Další neocenitelnou předností Tuniska je jeho velká tolerance a otevřenost k jiným kulturám a společenským zvyklostem, které jsou považovány za velké obohacení a případně další důvod k oslavám.

Reklama: levné letenky

Tunisko rozhodně má, co nabídnout

Každá z turisticky žádaných lokalit Tuniska může turistům nabídnout k překrásným plážím a čistému moři ještě něco navíc. Za plážemi pokrytými jemným pískem zamiřte spíše do jižních oblastí Tuniska, jestliže dáváte při koupání přednost romantickým oblázkům, bude se vám více líbit na severních plážích země. Vyhlášenou lokalitou pro potápěče je okolí Tabarky, největší koncentraci městského ruchu v zajetí upravených sadů a ovocných zahrad ukrývá Sousse, milovníky historických tradic ve spojení s moderní architekturou potěší Monastir, pravým srdcem cestovního ruchu s levnějšími i luxusními hotelovými komplexy je Hammamet. Pokud cestujete hlavně za přírodními krásami, neuděláte chybu, ať už si vyberete kteroukoli z lokalit. A samozřejmě nesmíme zapomenout na Djerbu, která v sobě harmonicky snoubí všechna ze zmíněných lákadel.

Reklama: letenky levně


Nalezeno 88 377 termínů dovolené.

Řadit dle 
Cena od 13 015 Kč
First Minute (cena za osobu od 13 015 Kč)

VINCCI MARILLIA

Země:  Tunisko
Oblast: Hammamet

Termín zájezdu: 12.05.-19.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
12.05.-26.05.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 20 315 Kč
Detail zájezdu
12.05.-23.05.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 16 645 Kč
Detail zájezdu
12.05.-19.05.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 13 015 Kč
Detail zájezdu
16.05.-26.05.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 15 790 Kč
Detail zájezdu
16.05.-23.05.2017
Letecky (Praha)
First Minute od 13 015 Kč
Detail zájezdu
Cena od 9 443 Kč
(cena za osobu od 9 443 Kč)

EL KANTAOUI CENTER

Země:  Tunisko
Oblast: Port El Kantaoui

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 790 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 11 490 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 790 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 11 490 Kč
Detail zájezdu
14.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 790 Kč
Detail zájezdu
Cena od 10 943 Kč
(cena za osobu od 10 943 Kč)

EL MOURADI CLUB KANTAOUI

Země:  Tunisko
Oblast: Port El Kantaoui

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 12 590 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 990 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 13 190 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 11 290 Kč
Detail zájezdu
14.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
od 13 190 Kč
Detail zájezdu
Cena od 13 390 Kč
(cena za osobu od 13 390 Kč)

ROYAL THALASSA MONASTIR

Země:  Tunisko
Oblast: Monastir

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 13 390 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 15 390 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 13 390 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 15 390 Kč
Detail zájezdu
14.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
od 13 390 Kč
Detail zájezdu
Cena od 11 590 Kč
(cena za osobu od 11 590 Kč)

EL MOURADI HAMMAMET

Země:  Tunisko
Oblast: Yasmine Hammamet

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Ultra All inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 15 090 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 11 590 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 15 690 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 12 290 Kč
Detail zájezdu
14.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
od 15 690 Kč
Detail zájezdu
Cena od 10 390 Kč
(cena za osobu od 10 390 Kč)

EL MOURADI SKANES

Země:  Tunisko
Oblast: Monastir

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 11 990 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 390 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 10 790 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
od 12 390 Kč
Detail zájezdu
14.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
od 12 390 Kč
Detail zájezdu
Cena od 13 190 Kč
Last Minute (cena za osobu od 13 190 Kč)

ROYAL THALASSA MONASTIR

Země:  Tunisko
Oblast: Monastir

Termín zájezdu: 28.02.-07.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
28.02.-14.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 22% Last Minute od 19 990 Kč
Detail zájezdu
28.02.-07.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 21% Last Minute od 13 190 Kč
Detail zájezdu
07.03.-21.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 18% Last Minute od 20 990 Kč
Detail zájezdu
07.03.-14.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 18% Last Minute od 13 790 Kč
Detail zájezdu
14.03.-28.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 18% Last Minute od 20 990 Kč
Detail zájezdu
Cena od 10 912 Kč
First Minute (cena za osobu od 10 912 Kč)

SENTIDO ROSA BEACH

Země:  Tunisko
Oblast: Monastir

Termín zájezdu: 12.05.-19.05.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: All Inclusive
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
12.05.-19.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 3% First Minute od 11 690 Kč
Detail zájezdu
12.05.-23.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 6% First Minute od 12 940 Kč
Detail zájezdu
12.05.-26.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% First Minute od 14 422 Kč
Detail zájezdu
16.05.-26.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 6% First Minute od 12 394 Kč
Detail zájezdu
16.05.-30.05.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% First Minute od 14 422 Kč
Detail zájezdu
Cena od 58 799 Kč
(cena za osobu od 58 799 Kč)

Hasdrubal Prestige Thalassa & Spa

Země:  Tunisko
Oblast: Djerba

Termín zájezdu: 01.03.-08.03.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.03.-11.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 1% od 85 808 Kč
Detail zájezdu
01.03.-12.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 1% od 88 924 Kč
Detail zájezdu
01.03.-11.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 1% od 77 348 Kč
Detail zájezdu
01.03.-15.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 4% od 85 386 Kč
Detail zájezdu
01.03.-08.03.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% od 70 672 Kč
Detail zájezdu
Cena od 55 411 Kč
(cena za osobu od 55 411 Kč)

Radisson Blu Ulysse Resort &Thalasso

Země:  Tunisko
Oblast: Djerba

Termín zájezdu: 01.04.-08.04.2017
Úroveň hotelu: ***
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)

Informace k zájezdu

Další termíny tohoto zájezdu
01.04.-11.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% od 65 864 Kč
Detail zájezdu
01.04.-15.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 1% od 73 349 Kč
Detail zájezdu
01.04.-08.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% od 65 854 Kč
Detail zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 5% od 67 034 Kč
Detail zájezdu
01.04.-12.04.2017
Letecky (Praha)
Sleva 4% od 72 076 Kč
Detail zájezdu