Běla

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Běla

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Nachází se jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi se svými osmdesáti prameny a světově unikátním klimatem. Kolem penzionu se vine řeka Bělá, která patří do povodí Odry a jejíž šum dotváří atmosféru tohoto místa.

Vybavení
K vybavení objektu patří recepce, restaurace, venkovní posezení, salónek, pro děti - postýlka, stolička, strava, nádobí a hřiště; Wi-Fi (zdarma), wellness centrum (whirlpool, infrasauna se solnou a světelnou terapií, Kneippova masáž, vyhřívaná lehátka, zábavné sprchy), vyhřívaný bazén (v letní sezóněú, úschovna kol a lyží, sušárna lyžař. bot, půjčovna sport. potřeb, zahrada, parkoviště, akceptace platebních karet.

Ubytování
Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením přístupným z předsíňky s vestavěnými skříněmi, moderními kovovýmí lůžky a spolu s dřevěnými trámovými stropy a šuměním řeky Bělé vytváří téměř středomořskou atmosféru, ovšem ne s výhledem na moře, ale s jedinečným výhledem na vrcholky hor Hrubého Jeseníku.

Strava
Bufetové snídaně.

Služby
Hosté mohou využít wellness centrum, které je ideálním místem pro Vaši regeneraci a načerpání nových sil. K dispozici je také rozsáhlá zahrada s volejbalovým a dětským hřištěm, uzavřené atrium s posezením pod slunečníky a uzavřené parkoviště, které je pro hosty zdarma. Ubytování se psem není možné.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655