Kód nabídky: 1255005

Ubytování Sali (Dugi otok) - 883

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 02.05.2020|Změnit parametry
Do: 09.05.2020|Změnit parametry

Cena: 60 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 178 617

  • Dalmácie je největší region cestovního ruchu v Chorvatsku, s akvatoriem, který zahrnuje až 926 ostrovů, ostrůvků, útesů a mořských hřebenů. Labyrinty kamenných zdí v četných vinicích a olivových sadech vás provázejí všemi třemi částmi tohoto regionu – Severní, Střední a Jižní Dalmácií. V každé části vás čekají jedinečné kulturní pamětihodnosti mediteránských měst a různorodé krásy nedotčené přírody.

  • Za čestné místo, které Dugi otok získal mezi všemi jadranskými ostrovy, může být vděčný svým mnohým zvláštnostem. Dugi otok přitahuje pozornost nejvyšším majákem na Jadranu a jedním z mála slaných jezer v Evropě. Velký respekt k přírodě dokázali lidé tohoto ostrova zachováním mnoha živočišných a rostlinných druhů. Mozaiku ideální jadranské destinace doplňuje křišťálově čisté moře, díky kterému se Dugi otok stal ideálním místem pro únik od civilizace.

  • Objekt 883 ve městě Sali, Dugi otok - Severní Dalmácie, má ubytovací jednotky typu Apartmán (1) a od moře je vzdálený 150 m. Nejbližší pláž objektu je betonové desky. V objektu nejsou jiné apartmány a pokoje, proto budete během Vaší dovolené jedinými hosty v objektu. Během Vaší dovolené budou v objektu pobývat domácí. Pronajímatel není povinen přijmout osoby a domácí mazlíčky, kteří nebyli předem nahlášeni..

  • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY Pozemek patřící k objektu (Udržovaný), Dvůr (50m2, Prostor pro děti), Gril (společné užívání), WiFi Internet, Fén, Žehlička, Žehlící prkno MÍSTO A PŘÍSTUP Objekt se nenachází u cesty Mezi objektem a pláží se nachází místní cesta Počet schodů od objektu k pláži: 57 Možný přístup automobilem: Ne, Vzdálenost místa, do kterého je možný přístup autem: 140 m, Polní cesta: 60 m Objekt se nachází v relativně tichém prostředí Objekt je částečne obklopen zelení VZDÁLENOSTI Moře: 150 m Pláž: 370 m Centrum: 100 m Obchod: 150 m Lékárna: 230 m Směnárna: 200 m Bankomat: 230 m Informační centrum: 250 m

  • A-883-a

    Apartmán má kapacitu: 5 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 2), na celkovém povrchu 61m2. Hosté mají výhled na moře z vlastní terasy. Povolená je příprava jídel na společném grilu. Do ubytovací jednotky je za příplatek možné přijet i s domácím mazlíčkem. ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, klimatizace, internet, žehlička, žehlící prkno, fén. POVINNÉ PŘÍPLATKY: příplatek za krátký termín. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: domácí mazlíček (5,00 € za přenocování). Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

Pořádající CK: Invia International, a.s., IČO: 05426677

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655