Kód nabídky: 1255323

Ubytování Sukošan (Zadar) - 14681

Lokalita: Chorvatsko - Zadar

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 02.05.2020|Změnit parametry
Do: 09.05.2020|Změnit parametry

Cena: 66 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 178 674

 • Dalmácie je největší region cestovního ruchu v Chorvatsku, s akvatoriem, který zahrnuje až 926 ostrovů, ostrůvků, útesů a mořských hřebenů. Labyrinty kamenných zdí v četných vinicích a olivových sadech vás provázejí všemi třemi částmi tohoto regionu – Severní, Střední a Jižní Dalmácií. V každé části vás čekají jedinečné kulturní pamětihodnosti mediteránských měst a různorodé krásy nedotčené přírody.

 • Zadarská riviéra umístila se na severní části Dalmacie. Tímto krásným "kusem" Jadranského pobřeží střídají se stará městečka s bohatými kulturními dějinami a nové apartmánové komplexy, jako stvořené pro dovolenou. Vzhledem na to, že Zadar je obklopen pěti národními parky a dvěma Parky přírody, jedinečné přírodní podívané návštěvníky určitě naplní úžasem, ale zklamaní nebudou ani milovníky kulturního bohatství.Zadarská riviéra se pro ně stane zvláštním zážitkem, navštíví-li město Vinjerac s pozůstatky předhistorického a antického naleziště nebo Ždrijac, ve kterém se nachází nejvýznamnější starochorvatský hřbitov s pohanským způsobem pohřbívání. Nadchne je i minulost Ninu, nejstaršího chorvatského královského města a historické královské sídlo v městečku Bibinje.Návštěvníci Zadarské riviéry poznají tradiční "bláznění ryb" (chorv. ludar – způsob rybolovu, při kterém se ryby vyhánějí do mělčiny pomoci bílého lana, na kterém jsou svázané bílé stuhy), pískaře (chorv. sabunjari), kteří vytahují písek z moře a uslyší pověst o studně "Sokolar", pojmenované po hrdinovi nešťastného milostného příběhu. V Sukošanu v zátoce Zlatna luka budou moci plavat v čistém moři až do umělého ostrůvku, na kterém se nacházejí pozůstatky někdejší majestátní venkovské vily z 15. století.

 • Objekt 14681 ve městě Sukošan, Zadar - Severní Dalmácie, má ubytovací jednotky typu Apartmán (2), Studio (2) a od moře je vzdálený 400 m. Nejbližší pláž objektu je kamínková. Objekt je rozdělený na více ubytovacích jednotek a proto budou tady během Vaší dovolené pravděpodobně pobývat i jiní hosté. Během Vaší dovolené budou v objektu pobývat domácí. Pronajímatel není povinen přijmout osoby a domácí mazlíčky, kteří nebyli předem nahlášeni..

 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY Dvůr (50m2), Parkoviště (Počet parkovacích míst: 6, Vzdálenost od objektu: Na dvoře), Gril (společné užívání), WiFi Internet MÍSTO A PŘÍSTUP Objekt se nachází při místní cestě Mezi objektem a pláží se nachází hlavní silnice. Možný přístup automobilem: Ano Objekt se nachází v relativně tichém prostředí VZDÁLENOSTI Moře: 400 m Pláž: 400 m Centrum: 10 km Obchod: 450 m Rychlá lékařská pomoc: 10 km Lékárna: 400 m Směnárna: 600 m Bankomat: 600 m Informační centrum: 450 m Letiště: 10 km

 • AS-14681-a

  Studio má kapacitu: 3 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 23m2. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Povolená je příprava jídel na společném grilu. ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, parkovací místo, internet. POVINNÉ PŘÍPLATKY: příplatek za krátký termín. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: klimatizace (5,00 € za přenocování), přistýlka (5,00 € za přenocování). Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

 • A-14681-a

  Apartmán má kapacitu: 4 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 2), na celkovém povrchu 50m2. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Povolená je příprava jídel na společném grilu. ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, parkovací místo, internet. POVINNÉ PŘÍPLATKY: příplatek za krátký termín. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: klimatizace (5,00 € za přenocování), přistýlka (5,00 € za přenocování). Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

 • A-14681-b

  Apartmán má kapacitu: 6 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 2), na celkovém povrchu 55m2. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Povolená je příprava jídel na společném grilu. ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, parkovací místo, internet. POVINNÉ PŘÍPLATKY: příplatek za krátký termín. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: klimatizace (5,00 € za přenocování), ústřední topení (5,00 € za přenocování), přistýlka (5,00 € za přenocování). Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

 • AS-14681-b

  Studio má kapacitu: 4 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 35m2. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Povolená je příprava jídel na společném grilu. ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, parkovací místo, internet. POVINNÉ PŘÍPLATKY: příplatek za krátký termín. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: klimatizace (5,00 € za přenocování), ústřední topení (5,00 € za přenocování), přistýlka (5,00 € za přenocování). Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

Pořádající CK: Invia International, a.s., IČO: 05426677

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655