Kód nabídky: 898369

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

Lokalita: Itálie - Capri

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 30.08.2019|Změnit parametry
Do: 08.09.2019|Změnit parametry

Cena: 12 990 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 169 461 682

 • Popis

  Pobytově-poznávací zájezd do jižní Itálie, do oblasti Neapolského zálivu, nabízí dny odpocinku u more i poznání nejslavnejších italských památek. Tem vévodí slavné Pompeje, znicené výbuchem sopky Vesuv v r. 79. Vesuv se dodnes tycí nad pobrežními oblastmi této cásti Kampánie jako nemý svedek této obrovské prírodní katastrofy, která znicila nekolik vzkvétajících rímských mest. Dva dny také venujeme prohlídce metropole Itálie Rímu a Vatikánu s cetnými rímskými antickými stavbami i velkým množstvím kostelu. Celodenní lodní výlet na ostrov Capri Vám zase ukáže nádhernou subtropickou prírodu tohoto vápencového ostrova.

 • Ubytování

  Ubytování je zajištěno v příjemném hotelu Giulivo****, který se nachází v pěkném piniovém parku, přes který dojdete k soukromé písečné pláži.

 • nt:tour_program

  1. den

  Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

  2. den

  ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.

  3. den

  Pobyt u moře.

  4. den

  Trajekt na ostrov CAPRI z Neapole nebo z městečka SORRENTO , které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Návštěva města NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

  5. den

  Pobyt u moře. Fakultativní výlet - HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE - nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. Návštěva unikátního archeologického muzea v NEAPOLI .

  6. den

  POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv, výstup měsíční krajinou ke kráteru.

  7. den

  Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.

  8. den

  Pobyt u moře.

  9. den

  ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj.

  10. den

  Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  dopravu luxusním autobusem, průvodce, 7x ubytování v hotelu Giulivo**** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 7x polopenzi v hotelu (italská kuchyně)
 • Slevy:


  - 400,- Kč sleva 55+ v termínech 31.5. - 9.6.

Pořádající CK: Mayer & Crocus s.r.o., IČO: 25622706

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655