Residence Solemare

Lokalita: Itálie - Kalábrie

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Residence Solemare

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Hotel Residence Solemare stojí v oblíbeném přímořském letovisku Capo Vaticano v Kalábrii, 6 km od města Tropea. Nachází se v krásném zálivu jen pár kroků od pláže s bílým pískem a průzračnou vodou, je obklopený velkou zahradou s palmami. Hotel nabízí restauraci s výhledem na Liparské ostrovy a 2 bazény.

Vybavení
K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, 2 bary (jeden na pláži), sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, vodná aktivity), bazén pro dospělé, pro děti, plavecký bazén, animace, disco, miniclub, malý market, parkoviště, wi-fi (za poplatek), soukromá pláž.

Ubytování
Hosté jsou ubytováni v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefon, fén, sejf, minibar, většina s balkonem nebo verandou.

Strava
Program light All inclusive zahrnuje stravování formou bufetových stolů, nápoje (minerálka) k obědu a k večeři, odpolední káva, čaj, koláč + 1 slunečník a 2 lehátka na pláži na pokoj.

Služby
Hotel nabízí širokou škálu sportovních aktivit včetně stolního tenisu, fotbalového hřiště a tenisového kurtu. Jeden bazén je dlouhý 25 metrů, zatímco druhý má hydromasáž, vodopády a hračky pro děti.

Pláž
Písečná pláž (u vstupu do vody možné oblázky) přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655