Kód nabídky: 1265254

Locanda Del Manzoni

Lokalita: Itálie - Řím

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 02.08.2019|Změnit parametry
Do: 04.08.2019|Změnit parametry
Vybavení hotelu:

Cena: 6 100 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 185 323 187, Číslo hotelu: 95 836

 • Poloha

  Útulný a nový 3* hotel umístěný v centru města poblíž nádraží Termini – ideálně umístěný pro objevování historických památek.

 • Ubytování

  nekuřácké pokoje (Wi-Fi, klimatizace, Sat/kabelová TV, minibar, rádio, trezor, fén, telefon s přímou volbou)

 • Popis

  Řím, jedno z nejstarších měst v historii Evropy, centrum vzdělanosti, umění, módy, sídlo křesťanské církve. Současně je tepajícím městem se spoustou denní i noční zábavy. Město láká ročně tisíce turistů k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší capuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi. Navštivte nejmenší stát světa, Vatikán, se slavným chrámem sv. Petra a Sixtinskou kaplí.

 • Vybavení a služby

  Bar, půjčovna kol, prádelna, snídaňová místnost, klimatizace, Wi-Fi, střešní terasa, parkoviště (za poplatek), 24hodinová recepce.

 • Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Soukromý transfer z/na letiště - auto pro 1-6 osob  Sdílený transfer z/na letiště – jen vybrané hotely, na vyžádání, cena za osobu.  Shuttle autobusem z/na letiště Fiumicino na/z nádraží Termini. Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Výlety  Večerní Řím s večeří - 4 h s místním průvodcem - okružní jízda městem včetně zastávky u Fontány di Trevi, večeře vč. nápojů. Denně.  Noční Řím - 2 h s místním průvodcem – Piazza Venezia, Forum Romanum, Koloseum, Konstantinova Archa, Andělský hrad, Fontána di Trevi. Denně.  Vatikánská muzea a Sixtinská kaple - s místním průvodcem, návštěva muzeí s nádherným schodištěm, galerie zeměpisných map a Sixtinská kaple. Každé odpoledne.  Císařský Řím – 3 h s místním průvodcem - Kolosseum, Forum Romanum, bazilika sv. Pavla.  Antický Řím a Kolosseum – pěšky 3 h s místním průvodcem – Kolosseum, Forum Romanum, Palatino a další antické památky Říma bez čekání při vstupu. 2x denně.  To nejlepší z Říma - 3 h s místním průvodcem – pěšky, odpoledne, 3x týdně.  Legendy Říma - 90 minut s místním průvodcem při západu slunce.  Degustační výlet do regionu Frascati – 3, 5 h s místním průvodcem – historie vína, návštěva vinic a 1 z nejstarších vinařství v této oblasti.  Celodenní výlet do Pompejí – 13 h s místním průvodcem, návštěva archeologických nalezišť, doprava z/do Říma, oběd bez nápojů.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 2 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 32 °C
 • Teplota moře 26 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 0 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Minibar, Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Popis hotelu

Poloha
La Locanda Del Manzoni se nachází v budově bývalého kláštera stojící mezi bazilikou sv. Jana na Lateráně a bazilikou Svatého Kříže v Jeruzalémě, 50 metrů od stanice metra Manzoni. Hotel stojí 1,5 km od vlakového nádraží Roma Termini, 10 minut chůze od Kolosea. Řím, láká k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší capuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi.

Vybavení
K vybavení hotelu patří bar, půjčovna kol, prádelna, snídaňová místnost, klimatizace, Wi-Fi.

Ubytování
Hotel se vyznačuje vysokými klenutými stropy a mramorovými schodišti a poskytuje pokoje se satelitní LCD TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou, sprchou i fénem.

Strava
Snídaně je podávána formu pestrého bufetu a za příznivého počasí si ji můžete vychutnat také na verandě ve střešní zahradě.

Služby
Hotel má zdarma dostupné Wi-Fi a na nepřetržitě otevřené recepci je k dispozici je také bezplatný internetový terminál.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655