Residence Torre

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Residence Torre

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Residence Tanca Della Torre se nachází na poloostrově Isola Rossa, necelých 200 metrů od Středozemního moře. Nabízí písčitou pláž na jedné straně a pláž Marinella na druhé a apartmány s verandou nebo terasou, LCD TV a kuchyňským koutem. Městské turistické centrum s bary a restauracemi najdete na nábřeží, 250 metrů od hotelu. Středověké město Castelsardo je 20 km daleko.

Vybavení
K vybavení v Isola Rossa patří  restaurace, pizzerie, bary s živou hudbou, supermarkety, obchůdky se suvenýry, sportovní centrum, bankomat, lékař, lékárna, butiky, kadeřnictví, turistický přístav, 2 potápěčská centra, škola surfu na pláži La Marinedda, akvapark. Většina restaurací a barů nabízí možnost připojení k internetu Wi-Fi (může být za poplatek nebo podmíněno konzumací). Recepce: 9:00 – 12:30 a 16:00 – 19:30. (V případě Vašeho příjezdu mimo otevírací dobu, je nutné informovat předem).

Ubytování
Ubytovací jednotky mají chladivé dlážděné podlahy, klasický dřevěný nábytek a vlastní koupelnu se sprchou. V některých apartmánech najdete 1 nebo 2 oddělené ložnice. Některé apartmány nabízí i výhled na moře.

Strava
Hosté se stravují individuálně Pestré možnosti stravování v místních restauracích a barech.

Služby
Isola Rossa nabízí široké sportovní vyžití - tenisový kurt, fotbal, volejbal, vodní sporty, potápění, půjčovnu sportovního vybavení (vše za poplatek). 1 km od města se nachází aquapark.

Pláž
Písečná pláž Spiaggia Longa s plážovým servisem za poplatek ve vzdálenosti 200 m. Za 15 minut lze dojít na písčitou pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem surfařů a milovníků kitingu.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655