Residence Casa Cavalese

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Residence Casa Cavalese

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Komplex několika domů se nachází v mírném svahu na slunečném místě ve vzdálenosti cca 1,5 km od centra Cavalese (1.000 m.n.m.), které je správním střediskem Val di Fiemme. Nástupní stanice lanovky Alpe Cermis je vzdálena přibližně 2 km, zastávka skibusu je vzdálena asi 50 m od hlavní budovy. Ski centrum Alpe Cermis patří k areálům ski regionu Val di Fiemme / Obereggen. Dalšími jsou ski area Alpe Lusia, Ski Latemar, Passo Role, Passo Lavazé, Oclini, Nova Ponente, Monte S. Pietro.Val di Fiemme / Obereggen 860 – 2.388 m.n.m, převýšení 1.528 m - disponuje sjezdovými tratěmi o celkové délce 115,7 km, z toho 17,2 km černých, 56,3 km červených a 42,2 km modrých. K přepravě slouží 7 kabin, 28 sedaček, 8 vlek, o celkové kapacitě 76.600 osob /1 hod. Dále jsou k dispozici běžecké tratě v celkové délce 150 km a 5 snowparků.

Vybavení
Hostům je k dispozici recepce s trezorem, bar s restaurací, prádelna, úschovna lyží a venkovní parkoviště. Pro odpočinek slouží sauna, kterou je možno využít za poplatek na místě.Vratná kauce 250 EUR / APT / 7 nocí je nutné povinně uhradit na místě pobytu, závěrečný úklid je v ceně pobytu. Úklid kuchyňského koutu a odnos odpadků si klienti zajistí vždy sami.

Ubytování
Čtyř až šesti lůžkové apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, topením, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelním stolem s židlemi. V obývacím pokoji je rozkládací gauč nebo křesla pro 2 osoby, dále jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá ložnice s patrovou postelí pro 2 osoby. Apartmány jsou pěkně zařízeny v typickém alpském stylu.Dětská postýlka pro děti ve věku 0-2 roky je možná na vyžádání a zdarma.Ceny platí při plné obsazenosti apartmánů.

Strava
Hosté se stravují individuálně. Mají možnost jak vlastního vaření, tak využití nabídky místních specialit v restauracích v blízkosti.

Služby
V centru Cavalese lze navštívit krytý bazén, zimní stadion, přírodní kluziště a další sportovní či wellness služby. V tomto místě nelze opomenout jeho kulturní stránku – za zmínku jistě stojí stálá výstava v Centru současného umění a historický Biskupský palác, který je vyzdoben nádhernými freskami.

<Vlastní>
VýletyDoporučujeme navštívit tyto sportovní či turistické cíle: Predazzo (cca 13 km), Pampeago (cca 27 km), Obereggen (cca 20 km), Bellamonte (cca 19 km), Moena (cca 22 km), Passo Rolle (cca 34 km), Parco Naturale Monte Corno (cca 20 km), Marmolada (cca 51 km), jezero Lago di Stramentizzo (cca 10 km).SkipasSkipas Alpe Cermis http://www.alpecermis.it/cermis/inverno/listino_cermis-enSkipas Val di Fiemme / Obereggen http://www.dolomitisuperski.com/fiemme/en-US/1998EN.htmlSkipas Dolomiti Superski http://www.dolomitisuperski.com/fiemme/en-US/Prices-skipass-val-di-fiemme-dolomiti-superski-1283EN.htmlDíky skipasu Dolomiti Superski získáte vstupenku na okruh Sella Ronda, který je autem vzdálen cca 30 km.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655