Camping & Village Park

Lokalita: Maďarsko - Balaton

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Camping & Village Park

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Camping & Bungalows Park Vonyarcvashegy se nachází na obzvláště tichém, chráněném místě u jižního úpatí kopce svatého Michala a je obklopen stromy, křovisky a rákosem porostlým balatonským břehem.

Vybavení
K vybavení objektu patří dětské hřiště, mini potravinářský obchod, restaurace, dětský bazén. Přímo okolo kempu vede balatonská cyklistická stezka. Na místě možnost zapůjčení jízdních kol. V kempu dále k dispozici tenisový kurt, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost s TV, plážový volejbal.

Ubytování
Bungalovy Mini pro 2-3 osoby o rozloze 26 m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou, dvoulůžkovou ložnici. Bungalovy Vera pro max. 4 osoby o rozloze 30 m2 + terasa 4 m2 mají k dispozici obývací pokoj se 2 lůžky, dvoulůžkovou ložnici s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV-SAT. Bungalovy Lili pro max. 4+1 osoby o rozloze 45m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj , vybavenou kuchyňku, sprchu, WC TV-SAT.

Strava
Hosté se stravují individuálně.

Služby
Rodinný kempink, s rozlohou téměř na 5 hektarech, nabízí početné množství pro aktivní strávení volného času, s programy jako je animace pro děti, cyklistické túry, organizované výlety. V hlavní sezóně zajišťuje bohaté programy animátor. Kempink disponuje vlastní pláží, dětským hřištěm, ale existuje také možnost pro hraní volejbalu, stolního tenisu, na projížďku lodičkou a rybolov s pronajímatelnými čluny.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655