Kód nabídky: 1016323

Balaton, Vonyarcvashegy, Park Camping + Bungalows

Lokalita: Maďarsko - Balaton

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Délka pobytu: 2 dny|Změnit parametry
Od: 01.10.2019|Změnit parametry
Do: 02.10.2019|Změnit parametry
Doprava: Vlastní
Strava: Bez stravy

Cena: 248 Kč

Nezávazně poptat

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 182 876 161, Číslo hotelu: 103 384

 • Poloha

  Park Camping a Bungalows se nachází přímo u jezera Balaton s vlastní travnatou pláži na tichém, chráněném místě u jižního úpatí kopce svatého Michala a je obklopen stromy, křovinami a rákosem balatonského břehu. Camping má rozlohu 5 hektarů a nabízí množství aktivit pro strávení volného času, programy pro děti (animace), cyklistické túry, organizované výlety. Camping má vlastní pláž, dětské hřiště, možnost hraní volejbalu, stolního tenisu, projížďky lodičkou a také rybolov s možností najmutí člunu. V areálu se nachází obchod s potravinami, restaurace. Přímo okolo kempu vede balatonská cyklistická stezka. Je možnost si zapůjčit jízdní kola, pronajmout tenisový kurt, sportovní potřeby a další.

 • Ubytování

  Bungalovy Mini pro 2-3 osoby o rozloze 26 m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou, dvoulůžkovou ložnici.
  Bungalovy Vera pro max. 4 osoby o rozloze 30 m2 + terasa 4 m2 mají k dispozici obývací pokoj se 2 lůžky, dvoulůžkovou ložnici s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC.
  Bungalovy Lili pro max. 4+1 osoby o rozloze 45m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj , vybavenou kuchyňku, sprchu, WC.

 • Stravování

  vlastní.

 • Cena zahrnuje

  7x ubytování (pobyty sobota-sobota), spotřebu vody a energií, vstup na pláž, animační programy, ložní prádlo, 1 parkovací místo, možnost připojení Wi-Fi na určeném místě.

 • Cena nezahrnuje

  vratnou kauci 100 €/bungalov, ručníky, pobytovou taxu 1.70 € od 18 let/noc – platba na místě. Domácí mazlíčci nejsou vítáni.

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 16 °C

Pořádající CK: BENA TOUR s.r.o., IČO: 25709992

Popis hotelu

Poloha
Camping & Bungalows Park Vonyarcvashegy se nachází na obzvláště tichém, chráněném místě u jižního úpatí kopce svatého Michala a je obklopen stromy, křovisky a rákosem porostlým balatonským břehem.

Vybavení
K vybavení objektu patří dětské hřiště, mini potravinářský obchod, restaurace, dětský bazén. Přímo okolo kempu vede balatonská cyklistická stezka. Na místě možnost zapůjčení jízdních kol. V kempu dále k dispozici tenisový kurt, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost s TV, plážový volejbal.

Ubytování
Bungalovy Mini pro 2-3 osoby o rozloze 26 m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou, dvoulůžkovou ložnici. Bungalovy Vera pro max. 4 osoby o rozloze 30 m2 + terasa 4 m2 mají k dispozici obývací pokoj se 2 lůžky, dvoulůžkovou ložnici s vybavenou kuchyňkou, sprchu, WC, TV-SAT. Bungalovy Lili pro max. 4+1 osoby o rozloze 45m2 + terasa 5 m2 mají k dispozici 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj , vybavenou kuchyňku, sprchu, WC TV-SAT.

Strava
Hosté se stravují individuálně.

Služby
Rodinný kempink, s rozlohou téměř na 5 hektarech, nabízí početné množství pro aktivní strávení volného času, s programy jako je animace pro děti, cyklistické túry, organizované výlety. V hlavní sezóně zajišťuje bohaté programy animátor. Kempink disponuje vlastní pláží, dětským hřištěm, ale existuje také možnost pro hraní volejbalu, stolního tenisu, na projížďku lodičkou a rybolov s pronajímatelnými čluny.

Lokalita

Nezávazná objednávka

nt:trips:order_summary (nt:marked_items_are_required)

Balaton, Vonyarcvashegy, Park Camping + Bungalows, Maďarsko, Balaton, Vonyarcvashegy
Pořádající CK: BENA TOUR s.r.o., IČO: 25709992
Strava Bez stravy
Termín: 1.10. - 2.10.2019 (2 dny / 1 noc)
Celková cena za osobu od: 248
Číslo zájezdu: 1016323

Kalkulace ceny zájezdu

Cena za osobu / osoby Cena Celkem
990 Kč × = 0
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / za osobu × = 0
150 Kč / za osobu × = 0
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Kontakt na objednatele

Zadejte telefonní číslo ve tvaru 777123456

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655