Kód nabídky: 1333142

ESTORIL EDEN

Lokalita: Portugalsko - Estoril

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 18.10.2019|Změnit parametry
Do: 21.10.2019|Změnit parametry
Vybavení hotelu:

Cena: 13 340 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 325 545, Číslo hotelu: 17 100

 • Poloha

  Hotel leží na jenom z nekrásnějších míst Evropy, na pobřeží Estorilu a Sintry se zlatými písečnými plážemi, ideální pro strávení nezapomenutelného pobytu. Na pláž se dostanete pěšky za 3 minuty.

 • Ubytování

  pokoje a apartmány, některé s výhledem na moře (koupelna, WC, balkon, klimatizace, televizor, Wi-fi, kuchyňka, fén)

 • Popis

  Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu – pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy – Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).

 • Vybavení a služby

  bar, restaurace, krytý a venkovní bazén, sauna, viřivka, masáže, posilovna, Wi-fi, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, prádelna, půjčovna aut, směnárna, pokojová služba, parkoviště (15 EUR/den)

 • Program

  Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Transfer z/na letiště - auto až pro 2 osoby  Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.  Plavba lodí – odpolední projížďka lodí. Uvidíte centrum Lisabonu i historickou část Belem. Výlety  Pěší prohlídka města s místním průvodcem – 4 h  Noční Lisabon – projížďka s místním průvodcem a večeří během fado představení, denně.  Národní park Árrabida – celodenní výlet k Atlantskému oceánu a skalním útesům s ochutnávkou místních specialit.  Celodenní výlet s obědem do Sintry, Cascais a Cabo da Roca – Historická Sintra a nejzápadnější bod kontinentální Evropy Cabo da Roca a pohled na kosmopolitní Cascais, záliv.  Fátima – 5 h. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení, 3x týdně.  Pozorování delfínů – 5 h, do přírodní rezervace Sado Estuary.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní/polopenzí v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  fakultativní výlety

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 21 °C
 • Teplota moře 20 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Popis hotelu

Poloha
Hotel Estoril Eden stojí na kopci v Costa do Estoril. Nabízí 2 bazény, vířivku a saunu. Prostorné pokoje s balkonem jsou vybavené LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Hotel Estoril Eden stojí 200 metrů od pláže a 10 minut chůze od centra města Cascais. Za 2 minuty dojdete pěšky na vlakové nádraží Monte Estoril, odkud bez přestupu dojedete za 20 minut do Lisabonu.

Vybavení
K vybavení objektu patří bar, restaurace, krytý a venkovní bazén, sauna, viřivka, masáže, posilovna, Wi-fi, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, prádelna, půjčovna aut, směnárna, pokojová služba, parkoviště.

Ubytování
Součástí klimatizovaných pokojů je kuchyňský kout, posezení a vlastní koupelna s vanou a fénem.

Strava
V restauraci Garden Pateo a v baru Bellevue s výhledem na moře hraje většinu večerů živá klavírní hudba. Na občerstvení můžete zajít do hotelového baru Bistrot.

Služby
Hosté mohou relaxovat pod palmami u venkovního bazénu nebo u stolu u krytého bazénu. Využít můžete také masáže a posilovnu s výhledem na bazén. WiFi zdarma v celém hotelu.

Pláž
Malá písečná pláž Praia das Moitas cca 200 m od hotelu.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655