Kód nabídky: 1333516

QUINTA DA MARINHA

Lokalita: Portugalsko - Estoril

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 04.10.2019|Změnit parametry
Do: 07.10.2019|Změnit parametry

Cena: 16 060 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 325 632, Číslo hotelu: 34 375

 • Poloha

  5* hotel je ideální pro prázdniny i obchodní cesty a pro milovníky golfu. Pokoje hotelu byly renovovány v roce 2014. Hotel leží na pomezí města a přírody, mezi pláží a horami, s excelentní polohou v letovisku Cascais, cca 30 km od Lisabonu.

 • Ubytování

  198 pokojů (koupelna, WC, televizor, mini bar, Wi-fi, klimatizace, trezor, balkon, fén, telefon)

 • Popis

  Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu – pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy – Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).

 • Vybavení a služby

  golfové hřiště, 2 restaurace, wellness centrum, bar, krytý a venkovní bazén, 24hodinová recepce, parkoviště, úschova zavazadel, prádelna

 • Program

  Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Transfer z/na letiště - auto až pro 2 osoby  Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.  Plavba lodí – odpolední projížďka lodí. Uvidíte centrum Lisabonu i historickou část Belem. Výlety  Pěší prohlídka města s místním průvodcem – 4 h  Noční Lisabon – projížďka s místním průvodcem a večeří během fado představení, denně.  Národní park Árrabida – celodenní výlet k Atlantskému oceánu a skalním útesům s ochutnávkou místních specialit.  Celodenní výlet s obědem do Sintry, Cascais a Cabo da Roca – Historická Sintra a nejzápadnější bod kontinentální Evropy Cabo da Roca a pohled na kosmopolitní Cascais, záliv.  Fátima – 5 h. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení, 3x týdně.  Pozorování delfínů – 5 h, do přírodní rezervace Sado Estuary.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní/polopenzí v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  fakultativní výlety

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 21 °C
 • Teplota moře 20 °C

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Popis hotelu

Poloha
Hotel QUINTA DA MARINHA se nachází 20 km od Lisabonu, kam se pohodlně dostanete vlakem. Na druhou stranu se můžete vydat na nejzápadnější výběžek Evropy Cabo da Roca. Hotel má 3 bazény z toho jeden vyhřívaný a uspokojí i náročné klienty. Tento moderní hotel byl postaven mezi zelenými horami Sintry a modrým Atlantickým oceánem. Komplex hotelu, vil a golfového hřičtě leží v blízkosti elegantního městečka Estoril, romantického a historického města Sintra.

Vybavení
K vybavení objektu patří recepce, 5 restaurací, několik barů, herna, bazén s mořskou vodou, parkoviště, golfový Club house, kadeřnictví, obchody a dětský klub. V hotelu je několik multifunkčních konferenčních místností. Hotel organizuje zábavné programy pro hosty.

Ubytování
Hotel Quinta má klimatizované pokoje s prostorným balkonem s panoramatickým výhledem na golfové hřiště nebo pohoří Sintra. Pokoje mají také minibar, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s toaletními potřebami Molton & Brown.

Strava
Restaurace Five Pines nabízí mezinárodní jídla formou bufetu a Rocca podává gurmánskou portugalskou kuchyni vyrobenou z bio zeleniny pěstované na místě. V baru Trent Jones si můžete poslechnout živou hudbu.

Služby
3 venkovní bazény (2 s mořskou vodou), fitness centrum, sauna, turecké lázně, vnitřní vyhřívaný bazén, masáže, 18-ti jamkové hřiště, kde jsou upřednostňováni klienti hotelu, speciální ceny green fees, speciální ceny výukových programů, 6 osvětlených tenisových kurtů, dětský klub, půjčovna kol.

Pláž
cca 1 km

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655