Schönblick Mountain Resort & Spa

Lokalita: Rakousko - Rauris

Vybavení hotelu:

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Schönblick Mountain Resort & Spa stojí 250 metrů od centra obce Rauris a 200 metrů od lanovky Hochalmbahn. Komplex Schönblick o rozloze 10 000 m² zahrnuje celkem 14 budov vzájemně propojených podzemními chodbami.

Vybavení
K vybavení objektu patří recepce, WiFi v baru zdarma, parkování zdarma, restaurace, bar, kavárna, střešní terasa v hlavní budově, spojený vnitřní a venkovní bazén, fitness, sauna, parní lázeň, odpočívárna, venkovní vířivka.

Ubytování
K dispozici jsou apartmány s balkonem nebo terasou, výhledem na hory a kabelovým připojením k internetu zdarma. Apartmány, zařízené v moderním alpském stylu, mají dřevěný nábytek a podlahu, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s kabelovou TV s plochou obrazovkou a 1 nebo 2 koupelny. Na požádání lze zajistit ranní donášku čerstvého pečiva.

Strava
Hosté se stravují individuálně.

Služby
Na místě můžete využívat venkovní parkoviště a za příplatek parkování v garáži. Přímo před budovou najdete běžkařskou trasu, zastávku bezplatného skibusu a turistické a cyklistické stezky. Půjčovna lyží a jízdních kol je vzdálená 200 metrů a tenisové kurty 500 metrů.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655