Kód nabídky: 1319371

Penzion Salaterhof

Lokalita: Rakousko - Salcbursko

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 20.09.2019|Změnit parametry
Do: 22.09.2019|Změnit parametry
Vybavení hotelu:

Cena: 1 886 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 167 378 835, Číslo hotelu: 104 049

 • Vaše výhody

  Penzion Salaterhof se nachází v idylické přírodě Salcburska. Nabízí rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi.

 • Poloha

  klidná, malebné centrum Embachu cca 200 m.

 • Vybavení

  18 pokojů, jídelna, společenská místnost, statek (prodej vlastních produktů), louka s lehátky a slunečníky. Za poplatek: prádelna.

 • Ubytování

  pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kab. TV, rádiem a županem pro dospělé.

  Dvoulůžkové pokoje (A2A): 2 dospělí a 1 dítě do 15 let, manželská postel a rozkládací pohovka nebo přistýlka, balkon.

 • Stravování

  polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech. 1x týdně večerní grilování (dle počasí). Možnost vegetariánského menu (nutná rezervace dopředu). 13.00-16.00 h zákusky formou bufetu. Obědový balíček na túry a výlety možné sestavit si při snídani. K večeři nápoj zdarma (0,5 l piva, 0,25 l vína, vody nebo různé šťávy).

 • Sport/aktivity

  zdarma: venkovní stolní tenis. K zapůjčení hole Nordic walking, 1x týdně ochutnávka kořalek.

 • Internet

  WiFi zdarma.

 • Děti

  dětské hřiště s trampolínou, houpačkou a pískovištěm. Mini farma s lamami, kuřaty nebo koňmi. Děti od 3 let dostanou do péče králíčka. Vybavení pro batolata (ohřívač lahví, el. chůvičky, vysoké židličky, kočárky atd.). Dětský šťávový bar do 17.00 h..

 • Info (vlastní dopravou)

  parkování: zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Schwarzbach, Lend a Taxenbach zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 5 €/den, není povoleno v jídelně; lázeňská taxa: cca 1,20 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 13.7.-23.8. denně/4 noci.

 • Ušetřete

  Výhodný termín: 6+1 zdarma/12+2 zdarma při pobytu 18.5.-29.6.2019 a 31.8.-26.10.2019.

 • Dětská sleva

  A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce.

 • Cena zájezdu zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 14 °C

Informace o hotelu

Vybavení hotelu

 • Klimatizace

Popis hotelu

Poloha
Penzion Salaterhof stojí lyžařské oblasti Rauris, resp. Gasteinertal/Dorfgastein jsou vzdáleny cca 8 km. Centrum Embachu vzdáleno cca 200 m. Hotel je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Součástí hotelu je mini ZOO.

Vybavení
K vybavení objektu patří 30 pokojů, společenská místnost, jídelna, restaurace, kavárna s terasou. Penzion Salaterhof s 18 pokoji, od hotelu vzdálen cca 350 m: snídaňová jídelna, resp. společenská místnost. U obou domů: louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování
Hotelové pokoje mají sprchu, WC, fén, kabel. TV, rádio, župany k zapůjčení pro dospělé. Penzionové pokoje mají sprchu, WC, fén, kabel. TV, rádio a balkon. Župany pro dospělé k zapůjčení. Maximální počet osob nesmí být překročen.

Strava
Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech a bufetové stoly se saláty, denně svačina pro lyžaře. 1x týdně selské bufetové stoly, italské bufetové stoly a večer s fondue.

Služby
Hostům je k dispozici 1 tenisový a 1 volejbalový kurt, malá posilovna, stolní tenis. Hole na nordic walking k zapůjčení, 1x průvodcovaná túra. Wellness zahrnuje krytý bazén (14 x 6 m) s protiproudem a přístupem na louku na opalování v hotelu. Za poplatek: sauna a solárium v hotelu.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655