Marirena

Lokalita: Řecko - Kréta

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Marirena

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Hotel je situován v městečku Amoudara, ve vzdálenosti asi 6 km západně od Heraklionu. Krásná písečná pláž je vzdálena jen asi 120 m a je lemovaná bary, obchody, hotely, restauracemi a kavárnami a místními trhy. Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusů pro výlety po celém ostrově. Centrum Heraklionu je vzdáleno 3 km.

Vybavení
Plně klimatizovaný hotel se skládá z celkem 50 apartmánů a studií. Mezi jeho zařízení patří vstupní hala s recepcí, směnárna a hotelová restaurace. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti a snack bar u bazénu.

Ubytování
Moderní apartmány a studia nabízejí individuálně nastavitelnou klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchovým koutem, WC), televizor, telefon s přímou volbou, trezor, kuchyňský kout, ledničku a balkon.

Strava
Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Hosté mohou využít také nabídky místních specialit v celé řadě restaurací a taveren v okolí.

Služby
Hotel umožňuje pronájem trezoru na recepci hotelu (za poplatek).

Pláž
Krásná písečná pláž s promenádou plnou kaváren, restaurací, taveren a barů se nachází ve vzdálenosti asi 120 m od hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655