Kód nabídky: 1265280

Arbat House

Lokalita: Rusko - Moskva

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Délka pobytu: 4 dny|Změnit parametry
Od: 11.10.2019|Změnit parametry
Do: 14.10.2019|Změnit parametry
Doprava: Letecky
Odlet: Praha, Vídeň
Strava: Snídaně

Cena: 10 860 Kč

Nezávazně poptat

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 859 434, Číslo hotelu: 111 579

 • Poloha

  3* hotel Arbat House se nachází v centru Moskvy, cca 5 minut chůze od stanice metra Arbatskaya. Hlavní atraktivity města jako je Kreml, Rudé náměstí nebo divadlo Bolšoj, se nachází 10 minut pěšky od hotelu.

 • Ubytování

  129 pokojů (koupelna, WC, psací stůl, lednice, klimatizace, TV, Wi-fi, fén, mini bar, telefon)

 • Vybavení a služby

  Restaurace, bar, úschovna zavazadel, 24hodinová recepce, pokojová služba, konferenční prostory.

 • Popis

  Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie. K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 690 Kč/osoba.

 • Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Soukromý transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Výlety  Soukromá prohlídka města s místním průvodcem – 2 h, hlavní pamětihodnosti Moskvy (Rudé náměstí, Kreml, chrám Vasila Blaženého).  Kreml a katedrály – 2 h s místním průvodcem, soukromý výlet (např. chrám Zvěstování Panny Marie, chrám Archanděla Michaela nebo chrám Nanebevzetí Panny Marie).  Sergiev Posad – 4 h. návštěva jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se 70 km severně od Moskvy. Poté následuje prohlídka města Alexandrov a jeho kremlu.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Obecně o ubytování

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Popis hotelu

Poloha
Arbat House stojí v centru Moskvy, 5 minut chůze od stanice metra Arbatskaja, a nabízí ubytování v pokojích se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ke Kremlu a na Rudé náměstí se dá pěšky dostat za 15 minut.

Vybavení
K vybavení objektu patří restaurace, bar, úschovna zavazadel, 24hodinová recepce, pokojová služba, konferenční prostory.

Ubytování
Arbat House poskytuje klimatizované pokoje s pracovním stolem, lednicí a vlastní koupelnou vybavenou fénem a toaletními potřebami zdarma. Součástí některých pokojů je posezení s pohovkou.

Strava
V restauraci hotelu Arbat se podává bohatá snídaně formou bufetu a k obědu a večeři si zde můžete dát jídla italské a mezinárodní kuchyně. Na osvěžující nápoje a lehké občerstvení si můžete zajít do lobby baru. Hostům je k dispozici i bankomat.

Služby
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování není možné. Všechny prostory jsou nekuřácké. Domácí zvířata nejsou povolena. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie.

Lokalita

Nezávazná objednávka

nt:trips:order_summary (nt:marked_items_are_required)

ARBAT HOUSE, Arbat House, Rusko, Moskva
Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769
Strava Snídaně
Termín: 11.10. - 14.10.2019 (4 dny)
Celková cena za osobu od: 10 860
Číslo zájezdu: 1265280

Cestující

Informace o cestujících
Jméno a přijmení
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dospělý
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Cena za osobu / osoby Cena Celkem
10 860 Kč × = 0
Další příplatky Cena Celkem
650 Kč × = 0
880 Kč × = 0
3 860 Kč × = 0
2 630 Kč × = 0
5 400 Kč × = 0
2 090 Kč × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Kontakt na objednatele

Zadejte telefonní číslo ve tvaru 999123456

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655