Kód nabídky: 1265281

Ibis Moscow Dynamo

Lokalita: Rusko - Moskva

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 11.10.2019|Změnit parametry
Do: 14.10.2019|Změnit parametry

Cena: 10 710 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 859 602, Číslo hotelu: 111 580

 • Poloha

  Ibis Moscow Dynamo je moderní 3* hotel. Nachází se poblíž centra Moskvy, 4 stanice metrem od největších atraktivit města, jako je Rudé náměstí nebo Kreml. Stanice metra Dinamo je vzdálena cca 1 km od hotelu.

 • Ubytování

  317 pokojů (koupelna, WC, TV, telefon, trezor, Wi-fi, fén, klimatizace)

 • Vybavení a služby

  Restaurace, Wi-fi, konferenční prostory, bar, 24hodinová recepce, soukromé parkoviště, úschovna zavazadel.

 • Popis

  Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie. K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 1 150 Kč/osoba.

 • Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Soukromý transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Výlety  Soukromá prohlídka města s místním průvodcem – 2 h, hlavní pamětihodnosti Moskvy (Rudé náměstí, Kreml, chrám Vasila Blaženého).  Kreml a katedrály – 2 h s místním průvodcem, soukromý výlet (např. chrám Zvěstování Panny Marie, chrám Archanděla Michaela nebo chrám Nanebevzetí Panny Marie).  Sergiev Posad – 4 h. návštěva jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se 70 km severně od Moskvy. Poté následuje prohlídka města Alexandrov a jeho kremlu.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655