Park Inn Sadu

Lokalita: Rusko - Moskva

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Park Inn Sadu

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Park Inn by Radisson Sadu se nachází v historickém centru Moskvy a poskytuje zvukotěsné pokoje s výhledem na chrám Krista Spasitele. Je vzdálen 15 minut chůze od Kremlu a Rudého náměstí. Řeka Moskva, Gorkého park a park Muzeon Art se nachází také jen kousek od hotelu a do národního parku Losinyj ostrov dojedete za 15 minut.

Vybavení
K vybavení objektu patří klimatizace, snídaňový bar, restaurace, bar, Wi-fi, pokojová služba, konferenční prostory, parkoviště, trezor na recepci.

Ubytování
Pokoje v hotelu Park Inn jsou zařízeny stylovým nábytkem. V každém najdete psací stůl, satelitní TV a fén, klimatizaci, Wi-fi, mini bar, čaj/káva, telefon, trezor.

Strava
Park Inn by Radisson Sadu Moscow provozuje nepřetržitě otevřenou restauraci, která připravuje bohatou snídani formou bufetu. V době obědů a večeří pak servíruje pokrmy evropské, italské a orientální kuchyně. Na vyžádání jsou připravované také čerstvé obědové balíčky.

Služby
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Hotel Park Inn by Radisson Sadu se pyšní výhodnou polohou méně než 5 minut chůze od stanice metra Poljanka a od Treťjakovské galerie. Parkování není možné.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655