Kód nabídky: 1265268

Park Inn By Radisson Sadu

Lokalita: Rusko - Moskva

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 13.09.2019|Změnit parametry
Do: 16.09.2019|Změnit parametry
Vybavení hotelu:

Cena: 11 820 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 859 744, Číslo hotelu: 58 235

 • Poloha

  Moderní 4* hotel leží v centru města, přímo u stanice metra Polyanka. Hotel se nachází cca 2 km od Rudého náměstí a Kremlu.

 • Ubytování

  118 nekuřáckých pokojů (klimatizace, Wi-fi, fén, TV, mini bar, čaj/káva, telefon, trezor)

 • Vybavení a služby

  Klimatizace, snídaňový bar, restaurace, bar, Wi-fi, pokojová služba, konferenční prostory, parkoviště, trezor na recepci.

 • Popis

  Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie. K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 1 700 Kč/osoba.

 • Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Soukromý transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Výlety  Soukromá prohlídka města s místním průvodcem – 2 h, hlavní pamětihodnosti Moskvy (Rudé náměstí, Kreml, chrám Vasila Blaženého).  Kreml a katedrály – 2 h s místním průvodcem, soukromý výlet (např. chrám Zvěstování Panny Marie, chrám Archanděla Michaela nebo chrám Nanebevzetí Panny Marie).  Sergiev Posad – 4 h. návštěva jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se 70 km severně od Moskvy. Poté následuje prohlídka města Alexandrov a jeho kremlu.

 • Cena zahrnuje:

  letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
 • Cena nezahrnuje:

  transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Obecně o ubytování

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 15 °C

Informace o hotelu

 • nt:airport 40 km

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Minibar, Bar

Pořádající CK: NATOUR spol. s r.o., IČO: 49974769

Popis hotelu

Poloha
Park Inn by Radisson Sadu se nachází v historickém centru Moskvy a poskytuje zvukotěsné pokoje s výhledem na chrám Krista Spasitele. Je vzdálen 15 minut chůze od Kremlu a Rudého náměstí. Řeka Moskva, Gorkého park a park Muzeon Art se nachází také jen kousek od hotelu a do národního parku Losinyj ostrov dojedete za 15 minut.

Vybavení
K vybavení objektu patří klimatizace, snídaňový bar, restaurace, bar, Wi-fi, pokojová služba, konferenční prostory, parkoviště, trezor na recepci.

Ubytování
Pokoje v hotelu Park Inn jsou zařízeny stylovým nábytkem. V každém najdete psací stůl, satelitní TV a fén, klimatizaci, Wi-fi, mini bar, čaj/káva, telefon, trezor.

Strava
Park Inn by Radisson Sadu Moscow provozuje nepřetržitě otevřenou restauraci, která připravuje bohatou snídani formou bufetu. V době obědů a večeří pak servíruje pokrmy evropské, italské a orientální kuchyně. Na vyžádání jsou připravované také čerstvé obědové balíčky.

Služby
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Hotel Park Inn by Radisson Sadu se pyšní výhodnou polohou méně než 5 minut chůze od stanice metra Poljanka a od Treťjakovské galerie. Parkování není možné.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655