Apartmány Salinera

Lokalita: Slovinsko

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Letovisko Strunjan leží na jižní straně stejnojmenného, světlými skalami lemovaného poloostrova, který se nachází v polovině cesty mezi Izolou a Portoroží. Z nejvyššího skalního břehu celého pobřeží je nádherný daleký výhled až do Terstu, za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům Alp. Apartmány Salinera jsou situovány v komplexu Salinera, asi 200-400 m od moře.

Vybavení
V komplexu je restaurace, parkoviště, vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, hotelová pláž, plážový bar, Syra wellness centrum se saunami a masážemi, počítačový koutek a připojení k Wi-Fi internetu zdarma (na recepci hotelu Salinera). Hosté mohou využít trezor na recepci hotelu Salinera. V resortu Salinera se také nachází bioenergický park, který je jako stvořený pro relaxaci těla a duše.

Ubytování
Apartmány Salinera nabízí 3-lůžkové apartmány typu MONO a 5-lůžkové apartmány typu BILO, některé apartmány jsou s klimatizací (označení AC) a jsou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají balkon nebo terasu. Toto ubytování je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Strava
Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení snídaně, nebo polopenze.

Služby
Bazény, tenisové kurty, stolní tenis, široké možnosti výletů, vodní sporty, cykloturistika.

Pláž
Přírodní: s betonovými plochami na opalování, ve vzdálenosti 200-400 m od apartmánů.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655