Kód nabídky: 1059428

apartmány SALINERA

Lokalita: Slovinsko

Pobytové

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 01.06.2019|Změnit parametry
Do: 08.06.2019|Změnit parametry

Cena: 360 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 184 885 101, Číslo hotelu: 105 217

  • Poloha

    POLOHA: Strunjan. VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: od 200 m do 400 m, částečně oblázková. BAZÉN: dva venkovní bazény a dětský bazén s mořskou vodou na ploše 730 m2. Vnitřní plavecký a dětský bazén s mořskou vodou (teplota 30,5 °C) na ploše 180 m2. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vnitřní bazén je zavřený v červenci a srpnu. SLUŽBY: nájem nebo polopenze (dochází se do hotelu - sál Areta a Benedict) KLIMATIZACE: částečně. INTERNET: ne. PARKOVÁNÍ: zdarma v blízkosti hotelu. POPIS: všechny apartmány mají televizi, telefon. 1/3 APP - TYP STUDIO (28 m²): s třemi lůžky a přistýlkou (za poplatek), kuchyňský kout s jídelnou, koupelna, terasa nebo balkon. 1/5 APP (42 m²): ložnice se dvěma lůžky, v obývacím pokoji jsou tři lůžka a jedna přistýlka (za poplatek), kuchyňský kout s jídelnou, koupelna, balkon. Apartmány jsou klimatizované. Obchod je v městečku Strunjan, 900 m od komplexu, bar na pláži s terasou (v létě hraje taneční hudba), dětské hřiště. PŘÍJEZD/ODJEZD: po 16 hod/do 10 hod. POZNÁMKY: výměna ložního prádla 1 x týdně, ručníků 2 x týdně.

  • Cena zahrnuje

    CENY JSOU ZA OSOBU nebo NÁJEM V KČ/ NÁSTUPY V APP KAŽDÝ DEN CENA NAVÍC ZAHRNUJE: • vstup do hotelového vnitřního a venkovního bazénu a na hotelovou pláž (otevřena pravděpodobně od 15.6. do 15.9. 2019) • volný vstup do Casina Bernardin • animační program v hlavní sezoně (červenec a srpen) • parkovací místo

  • Cena nezahrnuje

    PŘÍPLATKY: Pobytová taxa se platí na místě. Přihlašovací poplatek 1 Euro/osoba/pobyt. Dětská postýlka 210 Kč/den. Domácí mazlíček 360 Kč/den (na vyžádání, platí se na místě). Přistýlka 450 Kč/den. Pojištění 36 Kč/osoba/den.

Obecně o ubytování

Pořádající CK: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČO: 26890267

Popis hotelu

Poloha
Letovisko Strunjan leží na jižní straně stejnojmenného, světlými skalami lemovaného poloostrova, který se nachází v polovině cesty mezi Izolou a Portoroží. Z nejvyššího skalního břehu celého pobřeží je nádherný daleký výhled až do Terstu, za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům Alp. Apartmány Salinera jsou situovány v komplexu Salinera, asi 200-400 m od moře.

Vybavení
V komplexu je restaurace, parkoviště, vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, hotelová pláž, plážový bar, Syra wellness centrum se saunami a masážemi, počítačový koutek a připojení k Wi-Fi internetu zdarma (na recepci hotelu Salinera). Hosté mohou využít trezor na recepci hotelu Salinera. V resortu Salinera se také nachází bioenergický park, který je jako stvořený pro relaxaci těla a duše.

Ubytování
Apartmány Salinera nabízí 3-lůžkové apartmány typu MONO a 5-lůžkové apartmány typu BILO, některé apartmány jsou s klimatizací (označení AC) a jsou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají balkon nebo terasu. Toto ubytování je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Strava
Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení snídaně, nebo polopenze.

Služby
Bazény, tenisové kurty, stolní tenis, široké možnosti výletů, vodní sporty, cykloturistika.

Pláž
Přírodní: s betonovými plochami na opalování, ve vzdálenosti 200-400 m od apartmánů.

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655