Los Patos

Vybavení hotelu:

Zatím nemáte zvolený žádný termín...

Více o hotelu Los Patos

Volné termíny

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Hotel je situován v mírném kopci v rezidenční čtvrti Benalmadena Costa, pouhých 250 metrů od pláže a 8 km od mezinárodního letiště Malaga. Je obklopen kvetoucí udržovanou zahradou. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází četné nákupní a zábavní možnosti. Oblíbený jachetní přístav Puerto Marina je vzdálen asi 2,5 km.

Vybavení
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, bar, společenská místnost s televizí, hotelová restaurace, herna a obchod se suvenýry. Součástí hotelového vybavení jsou dva bazény pro dospělé, jeden vyhřívaný v zimě, dětem je určen samostatný dětský bazén a letní mini klub. Hosté mohou využít venkovní parkoviště a garáže.

Ubytování
Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), které jsou vybaveny klimatizací, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a bezpečnostní schránkou (za poplatek).

Strava
Hosté se stravují individuálně. Za příplatek hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávené formou bufetu v hlavní hotelové restauraci.

Služby
Hotel svým hostům umožňuje připojení na internet. V blízkosti je možné využít tenisové kurty nebo golfové hřiště (obojí za poplatek).

Pláž
Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti asi 250 m od hotelu. Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytován za poplatek. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů (za poplatek).

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655