Kód nabídky: 1310404

USA, Mexiko na lodi Majesty of the Seas - 393930427

Lokalita: Mexiko USA

Typ zájezdu: Pobytový u moře
Od: 08.02.2020|Změnit parametry
Do: 13.02.2020|Změnit parametry

Cena: 16 950 Kč

Termín již byl bohužel vyprodán, vzberte prosím jiný

Další termíny zájezdu

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 197 867 714, Číslo hotelu: 110 131

 • Trasa plavby

  USA, Mexiko

 • Popis lodě

  Výletní loď Majesty of the Seas patří společnosti Royal Carribean International. Byla postavena v roce 1992 a v roce 2007 prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Loď se chlubí nejnovějšími technologiemi a inovativním vybavením, které hostům poskytuje luxusní zážitek. Výrobní cena Majesty of the Seas byla přibližně 300 mil. USD.

 • Informace o lodi

  Nosnost lodě (v tunách): 73.941Délka lodě (v metrech): 268,22Šířka lodě (v metrech): 32,31Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.383Maximální počet pasažérů: 2.7442 bazény, 2 vířivky

 • Vybavení lodě

  Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře o více chodech Mnoho restaurací včetně Windjammer Café nebo Café Latté-tudes Italská restaurace Sorrento's Pizza Příležitostné občerstvení nabízí Johnny RocketsZábava:Divadlo v broadwayském stylu Casino Royale® ve stylu Las Vegas Duty-free zóna a butiky 9 barů a salónků včetně latinského baru Bolero Na palubě můžete navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Hřiště na basketbal Dráha na jogging Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, tai chi)Relaxace:2 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 2 vířivky Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Aquapark Splashaway Bay s tobogány a dalšími vodními atrakcemi

 • Hodnocení lodě

  4

 • Cena zahrnuje

  Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, nápoje z automatu: voda, káva, čaj, limonády, džusy k snídani. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

 • Cena nezahrnuje

  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 14,5 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 17,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

 • Upozornění

  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Na plavbách které navštěvují USA, Kanadu anebo Čínu je legální věk pro konzumaci alkoholu 21let. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

 • nt:tour_program

  1. den

  Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)

  2. den

  Relaxační den na moři

  3. den

  Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 19:00)

  4. den

  Cozumel, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

  5. den

  Relaxační den na moři

  6. den

  Fort Lauderdale, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Pořádající CK: PT Tours International s.r.o. , IČO: 24739740

Lokalita

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655