Zájezdy vhodné pro seniory - cestujte v každém věku!

Jste už věkem senior, ale duší velký cestovatel? Nenechte věk, aby vás omezoval! Pro osoby starší 55 let máme zajímavé dotované zájezdy. Klidné prostředí a relax za ceny, které zaplatíte i z vašeho důchodu - za seniorské ceny!

Vyhledávané lokality se seniorskou slevou jsou: Kypr je třetí největší ostrov ve Středozemním moři a odjakživa lákal na bájnou legendu o zrození bohyně lásky Afrodité. Všechny věkové kategorie a povahy ale přitahují také nádherné písečné pláže, starodávné památky. Nejen čisté moře, pláže a architekrura činí z této lokality zajímavou destinaci.

Španělská Andalusie, Costa Brava nebo La Manga - tyto destinace si můžete vybrat pro strávení klidné a pohodové dovolené. Jih Španělska je ideální volbou pro možnosti výletů do okolí nebo odpočinek u moře. Turecko je ideální volbou, upřednostňujete-li klidný pobyt na pláži a hojnost tureckých lázní, které jsou vyhlášené všude ve světě. Turisté také nedají dopustit na Madeiru. Nedivte se, nádherná příroda a místní flóra, hornaté vnitrozemí a křišťálové moře z Madeiry vytvořily zázrak přírody.

Nejprodávanějšími zájezdy jsou na řecké ostrovy. Řecká dovolená vás jistě okouzlí a nezapomeňte ani na dechberoucí starověké památky, nádhernou přírodu a pohostinnost místních obyvatel.  Nádherné zážitky si také budete odvážet z ostrova slunce z italské Sicílie. Tunisko vás na dovolené také nezklame, budete si užívat krásného teplého počasí a báječných pláží. Vychutnejte si kouzelné tuniské destinace jako Hammamet, Monastir nebo Nabeul.

 

Vice

Chyba

Nastala chyba při vyhledávání. Zkuste to prosím znovu.

 

All Inclusive letecky

Volejte zdarma Po - Ne 7 - 22 hod. 800 886 655